رویداد به پایان رسیده است!
از ایده تا اجرا - راه اندازی اولین کسب و کار اینترنتی شما در تاریخپنج‌شنبه ۲۱ اسفندبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

از ایده تا اجرا - راه اندازی اولین کسب و کار اینترنتی شما

شروع:
چهارشنبه ۲۰ اسفند ۹۳ ۱۴:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۱ اسفند ۹۳ ۲۱:۰۰
مکان: تهران
از ایده تا اجرا - راه اندازی اولین کسب و کار اینترنتی شما
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

از ایده تا اجرا چیست....؟

"از ایده تا اجرا" یک کارگاه دو روزه با رویکردی آموزشی – تجربی است که در انتهای هفته (چهارشنبه و پنجشنبه) و در دانشگاه شیخ بهایی برگزار میشود.در این رویداد شرکت کنندگان علاقه­مند به فرآیند کارآفرینی و استارت آپ، در این رویداد گرد هم می آیند تا در 2 روز تمام دانش مقدماتی لازم جهت ورود به حوزه کارآفرینی را فرا گیرند.

یکی از تفاوت های عمده این رویداد با دیگر رویداد های کارآفرینی برگزار شده در کشور مانند "استارت آپ ویکند" در این است که برخلاف "استارت آپ ویکند"، در این رویداد شرکت کنندگان پس از آموزش تمامی مباحث مورد نیاز و تشکیل تیم، اقدام به ایده پردازی به صورت تیمی می کنند که این امر باعث بالا رفتن کیفیت ایده های ارائه شده در چنین رویدادی میگردد.

در این رویداد و در روز اول به شرکت کنندگان، طی یک کارگاه آموزشی جذاب، آموزش داده مي‌شود كه چگونه مي‌توان در زمينه كسب و كارهاي اينترنتي از هيچ به يك ايده ناب و جهاني دست يافت. سپس چگونه مي‌توان اين ايده را به يك مدل كسب و كار با كيفيت تبديل كرده و نظر سرمايه‌داران را به آن جلب كرد.

در ادامه و در انتهای روز چهارشنبه، هر یک از شرکت کنندگان در یک تیم موضوعی مانند سلامتی، گردشگری، تفریح و سرگرمی، آموزش و ... عضو می شوند و با تمامی شرکت کننده هایی که آن موضوع را انتخاب کرده اند یک تیم را تشکیل می دهند.

در مرحله بعد و در روز پنجشنبه، هر یک از تیم ها با کمک تسهیل کننده ای که مخصوص هر تیم مشخص شده است و طی یک طوفان فکری، یک ایده را در حوزه کاری تیم، انتخاب کرده و سپس با کمک تسهیل کنندگان و مربیان، یک مدل کسب و کار پیشنهادی برای ایده ارائه می دهند.

در پایان روز پنجشنبه، هر تیم 5 دقیقه فرصت دارد تا ایده خود را به همراه مدل کسب و کار پیشنهادی به داوران رویداد که از میان کارآفرینان و سرمایه گذاران شهر انتخاب شده است، ارائه دهد.

آنچه در اين برنامه اهميت فراوان دارد اين است كه ايده‌هاي خوب لزوما ايده‌هاي ناب نيستند

چه بسا بتوان يك ايده ساده و تكراري را تبديل به يك محل درآمد بسيار پرسود نمود...!!


آدرس:تهران اصفهان، بهارستان،بلوار بهشت، دانشگاه شیخ بهایی، دانشکده فنی-مهندسی شماره تماس : داخلی 136- 36816760(031) 09130175595