رویداد به پایان رسیده است!
دوره فشرده رایگان: چارچوب ITIL 4 و مدیریت خدمات فناوری اطلاعات در تاریخ سه‌شنبه ۲۱ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۱۹ مرداد ساعت ۱۷:۳۰

دوره فشرده رایگان: چارچوب ITIL 4 و مدیریت خدمات فناوری اطلاعات

  • رایگان
  • آنلاین
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی دوره


واژه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات و یا همان IT Service Management (ITSM) در برگیرنده مفهومی گسترده در حوزه فناوری اطلاعات است. هر ارائه کننده خدمت در حوزه فناوری اطلاعات به دنبال خلق ارزش برای مشتریان خود همراه با بهترین شرایط ممکن است. همین امر سبب میشود تا تمایل به استفاده از بهروشهای مرتبط با این حوزه نیز همواره رو به افزایش باشد. چارچوب ITIL به عنوان جامعترین و شناخته شده‌ترین مرجع بهروشهای حوزه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات (ITSM)، اکنون بیش از 30 سال است که جهت استفاده در اختیار افراد، شرکتها و سازمانهاست.

 

تازه‌ترین ویرایش از این چارچوب تحت عنوان ITIL 4 به تازگی (فوریه 2019) همراه با رویکردی امروزی و مدرن به بازار معرفی شده است. در این ویرایش از چارچوب ITIL در کنار موارد زیادی از تغییرات مفهومی و ساختاری، مجموعه متنوعی از دوره‌های آموزشی با سرفصلهای مختلف و متناسب با نیازمندیهای مخاطبین مربوطه نیز طراحی و ارائه شده است. مرکز آموزش رایزن سامانه گستر به عنوان اولین و بزرگترین برگزار کننده دوره‌های ITIL در کشور، به منظور توسعه فرهنگ مدیریت خدمات فناوری اطلاعات و آشنایی بیشتر مدیران و کارشناسان فعال در این حوزه با چارچوب ITIL اقدام به طراحی و برنامه‌ریزی یک دوره آنلاین فشرده و رایگان در این حوزه نموده است.

 

مدت زمان این دوره آموزشی 6 ساعت و بصورت دو جلسه 3 ساعته برنامه‌ریزی شده است. ارائه این دوره آموزشی را نیز جناب آقای مهندس بابک ایزدی، اولین و تنها مدرس رسمی ایرانی دوره‌های ITIL 4 برعهده دارد.

 

در صورت تمایل به کسب اطلاعات در رابطه با سایر وبینارها و یا رویدادهای آموزشی رایزن سامانه گستر میتوانید اینجا کلیک کنید.

 


معرفی ارائه کننده دوره


بابک ایزدی جناب آقای مهندس بابک ایزدی به عنوان اولین و تنها ایرانی دارنده کلیه مدارک بین‌المللی ارائه شده برای ITIL 4 (شش گواهینامه) و همچنین تنها ایرانی مورد تایید موسسه PeopleCert (نهاد اعتبار دهنده دوره‌های آموزشی و متولی انحصاری آزمونهای ITIL 4 در سطح دنیا) به عنوان مدرس بین‌المللی کلیه دوره‌های ITIL 4، ارائه کننده این وبینار هستند.

 

ایشان با سابقه بیش از 18 سال تدریس دوره‌ها و کارگاههای متنوع آموزشی در حوزه‌های فنی و مدیریتی فناوری اطلاعات، و همچنین برخورداری از مجموعه متنوعی از تاییدیه‌های بین‌المللی در ارتباط با بهروشها و چارچوبهایی نظیر COBIT, PRINCE2, DevOps, HDI و ... یکی از شناخته شده‌ترین مدرسین و مشاورین این حوزه محسوب میشوند.

 

در حال حاضر مسئولیت اصلی ایشان در کنار تدریس و مشاوره، مدیریت عاملی شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر است.

 

گواهینامه های ITIL

 

 

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت رایزن سامانه گستر

 مرکز آموزش شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر با تکیه بر بیش از 10 سال سابقه برگزاری دوره ها و کارگاههای تخصصی در حوزه های مرتبط با مدیریت فناوری اطلاعات و اجرای بیش از 250 دوره و کارگاه تخصصی، اکنون با ارائه 50 عنوان دوره/کارگاه آموزشی استاندارد،

رویداد های برگزارشده۸۹
رویداد های فعال۱۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۱۰ نفر