کاور
چهارشنبه ۲۷ فروردین ساعت ۰۹:۰۰

اولین دوره ITIL 4 Specialist: Create, Deliver, and Support

 • ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • تهران
 • مدیریت
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

معرفی دوره


 

ارائه خدمات فناوری اطلاعات به نحویکه بتوان ضمن پاسخگویی مناسب به تقاضای مشتریان، پایداری و ثبات آن خدمات را نیز حفظ کرد، در دنیای امروز و با توجه به سرعت تغییرات فناوری اطلاعات امری حیاتی به شمار میرود.

تمامی سازمانهای خدمت محور نیاز دارند تا خدمات خود را تولید، ارائه و پشتیبانی کنند و در این مسیر مهارتها و توانمندیهای مرتبط و مناسب را نیز فرا بگیرند.

 

دوره جدید ITIL® 4 Specialist Create, Deliver and Support (CDS)، ضمن تشریح و بسط مفاهیم ارائه شده در دوره ITIL® 4 Foundation به بررسی چالشهای پیش روی سازمانهای مدرن و امروزی نیز خواهد پرداخت. مواردی چون حرفه ای گری، روحیه کار گروهی و فرهنگ سازمانی، برون سپاری فعالیتها و مدیریت چندین پیمانکار و تامین کننده، از جمله موارد مورد بحث در این دوره خواهند بود.

 

همچنین با توجه به نیاز دانش پژوهان به آشنایی بیشتر با بهروشهای معرفی شده در ITIL 4، در این دوره به بررسی برخی از این بهروشها، نظیر موارد زیر پرداخته خواهد شد:

 • Service design
 • Software development and management
 • Deployment management
 • Release management
 • Service validation and testing
 • Change enablement
 • Service desk
 • Incident management
 • Problem management
 • Knowledge management
 • Service level management
 • Monitoring and event management

 

در ویرایش جدید چارچوب ITIL دو مفهوم Value Stream و Four Dimensions Of Service Management بسیار مورد تاکید قرار گرفته اند و این تاکید را میتوان در ساختار آموزشی دوره CDS نیز مشاهده کرد.

 

ویرایش جدید چارچوب ITIL تحت عنوان ITIL 4 در اواخر ماه فوریه سال 2019 میلادی با معرفی دوره ITIL® 4 Foundation و کتاب مرتبط با آن، بصورت عمومی معرفی شد. نکته حائز اهمیت در رابطه با این چارچوب تکمیل تدریجی آن است؛ به نحویکه دیگر دوره های آموزشی، بصورت مرحله ای در حال تدوین و ارائه هستند. دوره ITIL® 4 Specialist CDS اولین دوره معرفی شده بعد از دوره Foundation است که در اواخر ماه نوامبر 2019 بصورت رسمی معرفی گردید.

 

جناب آقای مهندس بابک ایزدی به عنوان یکی از هم مولفین و عضو تیم‌های بازبینی محتواهای آموزشی دوره‌های ITIL 4 در شرکت ITPreneurs هلند مدرس این دوره خواهد بود. ایشان اولین و تنها دارنده گواهینامه رسمی ITIL® 4 Specialist Create, Deliver and Support (CDS) در کشور هستند.

 

دوره ITIL® 4 Specialist Create, Deliver and Support (CDS) مطابق با استاندارد معرفی شده توسط موسسه AXELOS در قالب یک کارگاه  سه روزه (9:00 الی 17:00 – 24 ساعت آموزشی) برگزار میگردد.

 


مخاطبان دوره


مخاطبان دوره را مدیران و کارشناسان:
– واحدهای فناوری اطلاعات و ارتباطات، سیستم ها و روش ها و تضمین کیفیت
– شرکت های مشاوره و مجری پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات
– بانک ها و موسسات مالی و اعتباری شرکت های فعال در حوزه تجارت الکترونیک
– شرکت های ارائه دهنده خدمات نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه
– شرکت های ISP , ICP و دارندگان مراکز داده

تشکیل میدهند.


پیشنیاز دوره


پیش نیاز این دوره آشنایی با مفاهیم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات و گذراندن دوره ITIL® 4 Foundation در نظر گرفته شده است.


ویژگیهای دوره


 • برگزاری دوره توسط نمایندگی رسمی موسسه ITpreneurs از معتبرترین مراکز بین المللی در حوزه آموزش مدیریت فناوری اطلاعات
 • استفاده از محتوای آموزشی بروز و بین المللی به کمک مدرس مجرب و با سوابق ارزشمند در رابطه با پروژه های فناوری اطلاعات
 • آمادگی جهت شرکت در آزمون بین المللی ITIL® 4 Specialist Create, Deliver and Support (CDS) و اخذ مدرک بین المللی

نحوه پذیرش


 • مبنای پذیرش براساس تاریخ ثبت نام (حقیقی) و ارسال معرفی نامه(حقوقی)  می باشد.
 • مازاد ثبت نام به دوره ی بعدی انتقال داده خواهد شد.

شرایط انصراف و عودت هزینه


 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی 10 روز و یا زودتر از زمان برگزاری رویداد، درخواست انصراف از دوره خود را بصورت مکتوب به مرکز آموزش اعلام نماید، هزینه پرداخت شده پس از کسر 4% کارمزد سایت ایوند به ایشان عودت داده خواهد شد.
 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی تا 3 روز پیش از زمان برگزاری رویداد درخواست انصراف از دوره خود را بصورت مکتوب به مرکز آموزش اعلام نماید، هزینه پرداخت شده پس از کسر 30% شهریه دوره عودت داده خواهد شد.
 • چنانچه دانش‌پژوه به هر دلیلی دیرتر از 3 روز پیش از زمان برگزاری رویداد درخواست انصراف نموده و یا بدون اطلاع قبلی در دوره حاضر نشود، شامل هرگونه عودت وجه نبوده و دانش‌پژوه حق هرگونه ادعایی در این رابطه را نخواهد داشت.

زمان‌بندی

روز اول
روز دوم
روز سوم
عنوانشروعپایان
برنامه روزانه۰۹:۰۰۱۷:۰۰
عنوانشروعپایان
برنامه روزانه۰۹:۰۰۱۷:۰۰
عنوانشروعپایان
برنامه روزانه۰۹:۰۰۱۷:۰۰

برگزاری آزمون های بین المللی ITIL


مرکز آموزش رایزن سامانه گستر به عنوان تنها نماینده رسمی موسسه PeopleCert در ایران، آزمونهای بین‌المللی ITIL® 4 Specialist Create, Deliver and Support (CDS) را بصورت آنلاین در ایران برگزار می کند.

آزمون بین المللی  ITIL® 4 Specialist Create, Deliver and Support (CDS) شامل 40 سوال چهار گزینه ای (بمدت 113 دقیقه) می باشد و برای قبولی در آزمون باید حداقل 70% از سوالات ( 28 سوال از 40 سوال)  پاسخ صحیح بدهید.

در صورت قبولی در آزمون  گواهینامه بین­ المللی ITIL® 4 Specialist Create, Deliver and Support (CDS) را تحت اعتبار موسسه AXELOS دریافت خواهید کرد.

 

مدرس دوره

مهندس بابک ایزدی
مهندس بابک ایزدی
مدرس دوره

بابک ایزدی، دارنده مدارک بین المللی ITIL, DevOps, COBIT, PRINCE2 و ... است.
ایشان مدرس رسمی دوره های ITIL و تنها ایرانی دارنده مدارک بین المللی ITIL 4 Strategist: Direct, Plan and Improve و ITIL 4 Specialist: Create, Deliver, and Support و جزو اولین دارندگان این مدارک در سطح دنیا هستند.


معرفی شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر


شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر، ارائه کننده خدمات آموزش، مشاوره و نرم­ افزار در حوزه چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات (ITIL, Cobit, PRINCE2, SCRUM, DevOps, Service Desk, …) پس از گذشت 10 سال فعالیت و کسب تجربیات ارزشمند در دو حوزه آموزش و مشاوره، دوره ها و کارگاههای آموزشی خود را بشکل عمومی و درون سازمانی برای شرکت ها و سازمانها برگزار خواهد نمود.

لازم به ذکر است که مرکز آموزش رایزن سامانه گستر به عنوان نماینده رسمی معتبرترین موسسات آموزشی بین‌المللی، با سابقه برگزاری بیش از 750 کارگاه/دوره آموزشی استاندارد دارای کاملترین سبد محصولات آموزشی در حوزه­ های مورد اشاره، به عنوان یکی از پیشگامان و فعالترین مراکز آموزش تخصصی در رابطه با چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات محسوب می­ گردد.

 همچنین همکاری با موسسات بنام بین المللی چون ITPreneurs هلند و  SimpliLearn آمریکا در زمینه ارائه محتوای آموزشی در کنار بکارگیری مدرسان مورد تایید و با تجربه توانسته تا دوره­ های این مرکز آموزشی را در سطح دوره­ های رسمی و بین­ المللی خارج از کشور قرار دهد.

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر اکنون بعنوان نماینده رسمی اعتباردهندگان متعدد بین‌المللی آزمون، امکان برگزاری کلیه آزمونهای بین‌المللی موجود در سبد آزمونهای PeopleCert را در ایران و سایر نقاط جهان دارا میباشد.

     خواهشمند است در صورت تمایل به برگزاری هریک از این آموزش­ها و آزمونها برای همکاران و کارشناسان خود با ما تماس گرفته و از خدمات مشاوره آموزشی رایگان ما نیز جهت آشنایی کامل با دوره ها، تقدم و تأخر آنها، انتخاب دوره متناسب با نیاز شما و پاسخ به دیگر پرسشهای احتمالی برخوردار شوید.

    همچنین توجه داشته باشید که کلیه مدرسان این دوره­ها در مرکز مشاوره این شرکت نیز مشغول به فعالیت بوده و آمادگی کامل دارند تا در صورت تمایل شما نسبت به تعریف و مشارکت در پروژه های مشاوره نیز همراه شما باشند.

 

برگزارکننده

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر
مرکز آموزش رایزن سامانه گستر
 • شروع: چهارشنبه ۲۷ فروردین ساعت ۰۹:۰۰
 • پایان: جمعه ۲۹ فروردین ساعت ۱۷:۰۰

آدرس: تهران خیابان شهید مطهری، خیابان میرزای شیرازی، خیابان عرفان، پلاک 26، واحد 8

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم