رویداد به پایان رسیده است!
دوره آموزشی Carrier در تاریخ چهارشنبه ۲۲ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

دوره آموزشی Carrier

شروع:
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۹۷ ۱۴:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۹۷ ۱۸:۰۰
دوره آموزشی Carrier
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


دوره آموزشی نرم‌افزار (Carrier (HAP

معرفی:

نرم‌افزار کریر (Carrier) یا نرم‌افزار هَپ HAP (Hourly Analysis Program) نرم‌افزاری حرفه‌ای و کاربردی برای محاسبات بار حرارتی و برودتی، طراحی و آنالیز سیستم‎های تهویه مطبوع سازه‎ها می‎باشد که در کشور ما به عنوان برترین و پرکاربردترین نرم‌افزار محاسبات بارحرارتی‎ و برودتی ساختمان‌ها در میان مشاوران و طراحان تاسیسات مطرح است. این نرم افزار قدرتمند امکانات بسیار زیاد و کاربردی را در عین سادگی و کاربری آسان در اختیار مهندسان تاسیسات و مکانیک قرار می دهد. نرم‌افزار کریر مورد تایید سازمان نظام مهندسی قرار دارد و پروژه‌های تاسیساتی و طراحی‌های انجام گرفته توسط این نرم‌افزار مورد تایید قرار خواهند گرفت. در این دوره نرم افزار کریر به صورت کامل آموزش داده خواهد شد و شرکت کنندگان این دوره قادر به محاسبه بارهای حرارتی و برودتی، شبیه‎سازی سیستم های تهویه مطبوع، آنالیز انرژی ساختمان، انتخاب تجهیزات موردنیاز و ... خواهند بود.

 

سرفصل های دوره:

- آشنایی با مقدمات تهویه مطبوع (مفاهیم و اصطلاحات، مبحث سایکرومتریک، محاسبات مربوط به بارهای سرمایش و گرمایش ساختمان، محاسبات مربوط به نفوذ هوا وبار هوای تازه، انواع سیستم های تهویه مطبوع و مشخصات آن‎ها)

- آشنایی با پنجره Weather و نحوه وارد کردن مشخصات فیزیکی فضای طرح شامل مشخصات جغرافیایی طرح (طول و عرض جغرافیایی و دمای خشک و تر تابستانی و زمستانی دمای طرح داخل و خارج)

- آموزش پنجره Space و چگونگی وارد کردن‎ اطلاعات مربوط به جدارهای خارجی ساختمان (سقف، كف، دیوار، در، پنجره، سایبان وپارتیشن) و بارهای داخلی ساختمان

- آشنایی با پنجره سیستم (System) و نحوه شبیه سازی انواع سیستم های تهویه مطبوع در نرم افزار

- آنالیز انرژی ساختمان (زمان بندی فعالیت افراد و دستگاه ها و...)

- تحلیل و بررسی گزارش نرم افزار به منظور انتخاب تجهیزات مناسب با استفاده از کاتالوگ ها

 

مخاطبین دوره :

مهندسان مکانیک، دانشجویان رشته مهندسی مکانیک در کلیه گرایش ها، مهندسان ناظر وطراح تاسیسات ساختمانی، مجریان تاسیسات ومدیران پروژه

پیش نیاز دوره:

آشنایی با مفاهیم اولیه تاسیسات

مدت دوره : 28 ساعت

زمان دوره: چهارشنبه ها ساعت 14 الی 18

 

همراه با ارائه مدرک معتبر از موسسه پارس پژوهان

مدرس

مهندس حسین رحمتی
مهندس حسین رحمتی

آدرس: تهران رسالت- هنگام -خیابان دانشگاه علم و صنعت ایران- دانشگاه علم و صنعت ایران-دانشکده مهندسی مکانیک