رویداد به پایان رسیده است!
سمینار تخصصی فروشنده برتر به سبک مدیر جریان ساز در تاریخ سه‌شنبه ۲۵ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
سه‌شنبه ۲۵ تیر ساعت ۱۶:۰۰

سمینار تخصصی فروشنده برتر به سبک مدیر جریان ساز

  • رایگان
  • اصفهان
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحاتکسب و کار سیستماتیک کسب و کاری است که ما در آن با تخصیص دادن ورودی های درست به فرایندهای درست خروجیهای مورد نیازمان را دریافت می کنیم بدون اینکه سیستم قائم به ما باشد یعنی این که نتواند بدون حضور ما کارش را درست انجام بدهد.

برای موفق شدن همیشه نیاز است تا ما نهایت تلاش خود را به کار بگیریم اما اگر این تلاش ها منجر به ایجاد کسب و کاری شود که به ما حتی اجازه یک سرماخوردگی ساده را ندهد ، بشود و یا این که نگذارد ما به آن چیزهایی که به آن نیاز داریم برسیم ، آن وقت است که از خودمان خواهیم پرسید ما اصلا برای چه هدفی کار می‌کنیم واقعیت همین است هدف و هدف گذاری مهمترین مقوله زندگی کاری ماست.

سیستم کسب و کاری که بتواند ما را به رهایی مالی برساند آرزوی همه ماست، سیستمی که در آن به بانک‌ها بدهکار نباشیم به تامین کنندگان بدهکار نباشیم و در نهایت با یک فروش درست بتوانیم خودمان را پس انداز نماییم ، تا بتوانیم تمام چیزهایی را که به آنها علاقه داریم محقق کنیم.


سرفصل ها و محتوای سمینار


  • اتیکت فروش 
  •  سبک های فروش 
  •  مهارتهای فردی فروش استراتژی های مذاکره   
  •  نهایی سازی فروش 
  •  فروش مویرگی وسلولی

مخاطبین رویدادویژگی های منحصر به فرد این همایشمبلغ سرمایه گذاری در این رویدادمعرفی مدیر جریان ساز


مدیر جریان ساز ، جایی است که مدیران دلیل حال خوب هم میشوند ، با هم بودن را تجربه میکنند و در کنار هم برای موفقیت تلاش میکنند. مدیر جریان ساز نمونه کوچکتر یک جامعه اقتصادی همگراست.

مدیر جریان ساز و بنیانگذاران آن معتقدند که در کشوری مانند ایران که هم از ناحیه بی مهری های خارجی رنج میبرد و هم در چنگال دیو بوروکراسی داخلی در حال جنگیدن در دو نقطه مختلف است ، میتوان با شکل دهی جریان های اجتماعی مبتنی بر تعامل در منافع و نیز بیدار کردن روحیه خود باوری ، آن هم بر اساس انتقال تجارب واقعی مدیران نسل های قبل به نسل جدید و نه اوهام مشتی سوداگر آموزشی ایران عزیزمان در خصوص اقتصاد گرانبار خویش به توفیقاتی مانند ملل مذکور دست خواهد یافت و روزی بر قله های رفیع اقتصاد و رفاه، برای تمدنی به قدمت حضور اندیشه در جوامع بشری خواهد ایستاد و در این مهم نیاز به یاری هیچ عامل داخلی و خارجی جز بدنه زحمتکش و نجیب ملت ایران نخواهد داشت ...
---------------------------------------------------------------------------------------------------

انسانها در طی زندگی همیشه و همیشه در سه حالت کلی قرار دارند :

آنها یا در جریان های دیگر قرار دارند

یا اینکه خود جریان می سازند

و یا سعی می کنند خود را از جریان های مختلف دور نگه دارند

 

کسانی که در جریان های دیگر قرار می گیرند همواره کسانی هستند که رویای دیگران را میسازند آنها نمی‌توانند اهداف خود را داشته باشند و اهداف خود را دنبال کند آنها همواره باید کارهایی را انجام دهند که دیگران دوست دارند برای مثال در نظر بگیرید کسانی که بعد از موفقیت یک ایده به آن می پردازند و به آن روی می آورند همواره کسانی هستند حسود های اصلی را از دست میدهند و در نقطه اشباع به جریان موفقیت ایده می پیوندند پس آنها کسانی نیستند که بیشترین سود را دریافت می کند.

دسته دیگر کسانی هستند که سعی می کنند خود را از تمام جریان ها دور نگه دارند آنها همیشه دارایی هایشان را از دست می دهند هرگز نمی توانند مدیران کارمندان و یا سرمایه‌گذاران خوبی باشند کسانی که خود را از جریان های مختلف دور نگه می دارند در نهایت به انزوا می رسند و در انزوا و گمنامی زندگی شان را ادامه می دهد.

اما کسانی که جریان می‌سازند همیشه رهبرند آنها برای دست یافتن به سودهای تلاش می‌کنند که از نظر دیگران دست نیافتنی هستند آنها همیشه من شروع تغییرات بزرگ هستند اولین خصوصیت یک مدیر جریان‌ساز این است که عاشق در جریان قرار گرفتن باشد خواه این جریان یک جریان مثبت اقتصادی باشد و یا یک جریان مثبت اجتماعی مدیر جریان ساز در جریان قرار می گیرد الگو برداری می کند و در نهایت جریانی را می سازد که این جریان سرنوشت جامعه کوچک یا بزرگ را تغییر میدهد جریان ساز باشید.

سخنرانان

محسن نوروزلو
محسن نوروزلو

-مربی و مشاور فروش و مذاکره
-هم بنیانگذار مدیر جریان ساز
-دکتری حرفه‌ای مدیریت کسب و کار از دانشگاه تهران

محمد نجاتی
محمد نجاتی

-تحلیلگر سیستم های تجاری
-هم بنیانگذار مدیر جریان ساز

مجری و برگزارکننده

امیر رضائی
امیر رضائی
برگزار کننده رویداد

-عضو مدیر جریان ساز
-دانش آموخته MBA
-برگزارکننده رویداد های کسب و کار


پوستر رویدادمکان برگزاری


  • شروع: سه‌شنبه ۲۵ تیر ساعت ۱۶:۰۰
  • پایان: سه‌شنبه ۲۵ تیر ساعت ۲۰:۰۰

آدرس: اصفهان میدان آزادی.بلوار دانشگاه.کوچه صفایی5.ساختمان مرکز آموزش بازرگانی