شکار فرصتهای شغلی بین المللی برای متخصصین و هنرمندان - کاریابی برای فریلنسینگ و مهاجرت

شروع:
یک‌شنبه ۲۲ مهر ۹۷ ۱۹:۰۰
پایان:
یک‌شنبه ۲۹ مهر ۹۷ ۲۱:۰۰
شکار فرصتهای شغلی بین المللی برای متخصصین و هنرمندان - کاریابی برای فریلنسینگ و مهاجرت
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

درباره این دوره بدانید!

 

اگر جزو یکی از این افراد هستید ، این دوره مناسب شما نیست !

  • ازافرادی هستیدکه برای آینده خودوخانواده برنامه ای ندارند
  • اگرانتظارات شماازدرامدورفاه درحال حاضربراورده شده است
  • قصدتغییردرزندگی خودنداریدوازشرایطی که داریدکاملاراضی هستید
  • سرمایه چندین میلیاردی داریدوفرصتهای تجاری و کسب و کار برای شما جذابیت ندارند

در غیر اینصورت توضیحات این دوره را با دقت بخوانید

میتوانید با دانسته هایی که در این دوره می آموزید پتانسیل درامدی خودتان را به گستردگی جهان بزرگ کنید و فرصتهای متفاوت و بزرگی را برای آینده زندگی خودتان بسازید. 

مهم نیست شما یک گرافیست یا یک برنامه نویس وب هستید. اینکه چه مدرک دانشگاهی دارید اهمیتی ندارد. نیازی به مدارک پر هزینه زبان ندارید. از همه مهم تر اینکه اگر به فکر مهاجرت با تخصص خودتان هستید دو مزیت بزرگ را بدست می آورید:

قبل از هر چیزی از درامد و موقعیت شغلی و کاری خودتان اطمینان کسب می کنید.

نیازی به هزینه های گزاف یا سرمایه های مالی زیاد ندارید چرا که سرمایه شما دانش و تخصصی هست که در اختیار دارید!

این دوره برای چه کسانی است؟

هر روز هزاران نفر از سراسر جهان در شرکت ها و سازمانهای مختلفی در سراسر جهان استخدام می شوند یا بصورت از راه دور ( فریلنسینگ ) به جذب سفارش های کاری می پردازند و درامد و شکل زندگی خود را دچار تحولی ارزشمند میکنند.

بدون شک هر فرد متخصص برای دانش ، مهارت ، تجربه و تخصصی که دارد ، در همه جای جهان مورد احترام بوده و جایگاه ارزشمندی دارد. اما چرا بسیاری از افراد با تخصص های ارزشمند نمیتوانند این جایگاه را برای خود بدست بیاورند. با توجه به اختلاف ارزهای خارجی هر کسی تمایل به درامد به یورو یا دلار را دارد. بازارهای بین المللی همیشه نیازمند به افراد با تخصص بالا هستند اما وقتی وارد فضای کاری بین المللی می شوید متوجه خواهید شد که رقابت در تعداد و عمق تخصص بسیار سنگین و جدی است. فرقی ندارد هدف شما تجربه کار بصورت فریلنسینگ ( دورکاری ) یا مهاجرت کاری با تخصص خودتان باشد. در هر صورت باید برای یک رقابت جهانی خود را آماده کنید. در این مجموعه به شما از صفر تا صد تمام این مسیر را همراه با تمام جزییات و ظرایفی که کمتر جایی خواهید یافت را آموزش می دهیم.

تقریبا هر کسی که دارای تخصص و تجربه ارزشمندی است می تواند از این دوره بهره ببرد اما اگر تخصص شما یکی از موارد زیر هست در ثبت نام این دوره لحظه ای تردید نکنید! گرافیک ، تصویر سازی ، برنامه نویسی وب و موبایل ، طراح وب ، تحلیل گر سیستم ، متخصص Big Data  ، متخصص امنیت و شبکه ، تعمیرکاران متخصص، متخصصین پزشکی و …

بیشتر بدانید...

چیزی جز انگیزه و تلاش نیاز ندارید!

مشکلات بسیاری هستند که در این مسیر اکثر افراد با آنها دست و پنجه نرم می کنند مانند هزینه های زیاد، اشتباهات و بی اطلاعی، روشهای غیر معمول و پیچیده ، درگیری با پروسه های اداری غیر ملزوم ، اشتباه در انتخاب کشورهای مورد نظرو … از همه مهم تر ده ها میلیون تومان پول که به دلایل مختلف باید هزینه کنید و ممکن است به هر دلیلی ناموفق یا سرخورده شوید. اما اینبار قرار است همه اینها را حذف کنید و خودتان آگاهانه بدون هیچ وابستگی و نگرانی مسیر اینده خودتان را در دستان خود بگیرید و با قدرت به سمت آینده پیش بروید.

این دوره یک سرویس مهاجرت یا مثل آن نیست. در عوض به شما این امکان را می دهد که قبل از هر چیزی از شرایط کاری و اقتصادی و نیازها و فرصتهای شغلی خودتان در مقصد اطلاعات دقیقی بدست بیاورید و بر اساس آن تصمیم بگیرید که کجا برای شما فرصتهای بهتری وجود دارد. روشها و ابزارهایی را می آموزید که می توانید از همه نظر تمام اطلاعات را تحلیل و مقایسه و ارزیابی کنید. بازارهای کشورهای مختلف را دقیق تحلیل کنید و شرایط کاری و زندگی را بسنجید . 

با این توصیف احتمالا متوجه شدید که هر جای کره زمین که با شرایط شما تناسب داشته باشد و فرصت بهتری برای شما در آنجا موجود باشد را می توانید در نظر بگیرید.

فراموش نکنید بجز فرصتهای شغلی و حقوق و شرایط مالی، پارامترهای دیگری نیز حساس و کلیدی هستند که بدون شک باید همه آنها را در نظر داشته باشید. وضعیت رفاه، هزینه های زندگی و مسکن، شرایط بانکی ، آب و هوا ، تفریح ، دسترسی و امکانات ، امنیت و … اما نگران نباشید ! در این دوره قصد داریم به شما راهی نشان بدهیم که بتوانید همه جانبه برای آینده خودتان با نگاهی حرفه ای و دقیق برنامه ریزی کنید.

شروع کنید!

این دوره در مجموع شامل بیش از  ۱۰ ساعت است که بصورت وبینار و آنلاین در طول یک هفته برگزار می شوند. پس از هر کجا که هستید میتوانید براحتی از این فرصت استفاده کنید

 در این دوره چند مرحله را با هم طی خواهیم کرد.نخست با دانشهایی که در خصوص موضوعات ( که در بالا اشاره شد ) بصورت کامل آشنا شده و با تمرین عملی خود را در هر مرحله پیشرفت خواهید داد. 

در مرحله بعد ابزارها و مستنداتی که مورد نیاز شما هست را به شما ارائه کرده و در این مورد آموزشهایی که نیاز دارید را در اختیار خواهید داشت. 

در نهایت از طریق یک فضای تعاملی خدمات مشاوره و پرسش و پاسخ را در اختیار خواهید داشت.

 

 

 

سخنرانان

سعید محمدی

سعید محمدی

فعال در زمینه کسب و کارهای آنلاین بین المللی از سال ۱۳۷۸

زمان‌بندی

روز اول - یکشنبه ۲۲ مهر
روز دوم - دوشنبه ۲۳ مهر
روز سوم - سه شنبه ۲۴ مهر
روز چهارم - چهارشنبه ۲۵ مهر
روز پنجم - شنبه ۲۸ مهر
روز ششم - یکشنبه ۲۹ مهر
عنوانشروعپایان
پیش نیاز - تحقیق و مطالعه۱۹:۰۰۲۱:۰۰
عنوانشروعپایان
۱ - تقویت پتانسیلها۱۹:۰۰۲۰:۰۰
۲ - ارتباطات پولساز۲۰:۰۰۲۱:۰۰
عنوانشروعپایان
تکمیل مهارتها۱۹:۰۰۲۰:۰۰
مدارک بین المللی۲۰:۰۰۲۱:۰۰
عنوانشروعپایان
تکنیکهای حرفه ای و پرسنال برندینگ۱۹:۰۰۲۰:۰۰
فرصتهای شغلی و ارزیابی۲۰:۰۰۲۱:۰۰
عنوانشروعپایان
اپلای و مصاحبه موفق۱۹:۰۰۲۰:۰۰
ویزای جستجوی کار۲۰:۰۰۲۱:۰۰
عنوانشروعپایان
جادوی فریلنسینگ۱۹:۰۰۲۰:۰۰
فرصتهای درامدزایی خارج از کشور۲۰:۰۰۲۱:۰۰
رویداد آنلاین است