رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه بازیگری مقابل دوربین با فریدون جیرانی در تاریخچهارشنبه ۱۵ فروردینبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه بازیگری مقابل دوربین با فریدون جیرانی

شروع:
چهارشنبه ۱۳ دی ۹۶ ۱۴:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۱۵ فروردین ۹۷ ۱۷:۰۰
کارگاه بازیگری مقابل دوربین با فریدون جیرانی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

سخنرانان

فریدون جیرانی

فریدون جیرانی

مدرس

کارگاه فیلمنامه‌نویسی

پس از شروع و پیشرفت موفقیت‌آمیر نخستین کارگاه آموزشی فریدون جیرانی در استودیو دیگر، دومین همکاری این کارگردان برجستۀ سینما با استودیو دیگر، در قالب کارگاه «بازیگری مقابل دوربین» از 13 دی ماه آغاز خواهد شد.
بنا به تأکید فریدون جیرانی و مطابق سیاست کلی استودیو دیگر، هدف اصلی در برگزاری این دوره، جذب هنرجویان با استعداد و ساعی در راستای بالا بردن کیفیت دورۀ آموزشی قرار گرفته است. بر این اساس، شهریۀ این دورۀ آموزشی در کمترین سطح ممکن در نظر گرفته شده و در عوض تلاش خواهد شد تا از آن دسته از متقاضیان، که از بهترین سوابق اجرایی و توانایی‌های هنری برخوردارند برای شرکت در این دوره دعوت شود. هنرجویان باید پس از وجه مختصری به عنوان پیش‌ثبت نام (تعهد به حضور در کارگاه در صورت انتخاب شدن) فرم رزومۀ خود را از طریق مسیرهای ارتباطی مشخص شده در ذیل، به دست مدیریت کارگاه برسانند. شرکت کنندگان نهایی از میان بهترین رزومه‌های رسیده انتخاب شده و تمامی وجوه پرداخت شده از سوی سایر متقاضیان، به ایشان بازگردانده خواهد شد.
09384962254 (تلگرام)
dgar.studio@gmail.com
برای اطلاعات بیشتر: 02188347726

گفتنی است، جلسات این کارگاه آموزشی در محل استودیو دیگر، و با همکاری موسسۀ فرهنگی هنری فانوس، در سالن نمایش این مجموعه، واقع در نشانی میدان هفت تیر، کوچۀ آذری، پلاک 25 برگزار خواهد شد.

#فریدون_جیرانی #بازیگری #بهجو_خزاعی #ارغوان_پورصفر #حسین_امیدی #استودیودیگر #تماشاخانه_فانوس #تئاتر #آموزش_تئاتر #بازیگری #کارگردانی #سینما #نویسندگی #نمایشنامه #دیگر

برگزارکنندگان

به‌جو خزاعی

به‌جو خزاعی

مدیر دوره

سارا عزت آبادی

سارا عزت آبادی

مدیر دوره و مسئول روابط عمومی

حسین امیدی

حسین امیدی

آدرس:تهران هفت تیر، کوچۀ آذری، پلاک 25