رویداد به پایان رسیده است!
سومین مجمع جهانی کارآفرینی جوانان ایران (JWEF 2016) - از تئوری تا عمل- (کارآفرینی دانش بنیان) در تاریخ شنبه ۲۲ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

سومین مجمع جهانی کارآفرینی جوانان ایران (JWEF 2016) - از تئوری تا عمل- (کارآفرینی دانش بنیان)

شروع:
شنبه ۲۲ آبان ۹۵ ۰۹:۰۰
پایان:
شنبه ۲۲ آبان ۹۵ ۱۳:۰۰
سومین مجمع جهانی کارآفرینی جوانان ایران (JWEF 2016) - از تئوری تا عمل- (کارآفرینی دانش بنیان)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

مجمع جهانی ارزش آفرینی (کارآفرینی) جوانان ایران برنامه سالانه خود (JWEF) را  امسال با موضوع "از تئوری تا عمل" ویژه ی استارتاپ های حوزه ی تکنولوژی در شهر زنجان برگزار خواهد نمود.

سخنران ویژه این همایش آقای دکتر بهزاد ناجی از ایرانیان موفق و با تجربه در حوزه ی تکتولوژی در آمریکا می باشند. ایشان برای نخستین بار پس از سال ها به ایران خواهند آمد و برای اولین بار در ایران در این همایش سخنرانی خواهند نمود و تجارب خود را در اختیار جوانان قرار خواهند داد و این برنامه فرصتی استثنایی برای کسب دانش و تجربه  از ایشان که سال ها در شرکت های تراز اول آمریکا و دنیا مدیریت کرده اند می باشد.

از مهمترین سوابق دکتر ناجی می توان به نایب رئیسی شرکت های بزرگی چون AT&T، Excite@Home و  BlackBerryاشاره کرد. ایشان همچنین سابقه ی عضویت در هیئت مدیره و یا هیئت مشاوران در شرکت های IBM  و HP و همچنین دپارتمان برق و الکترونیک دانشگاه USC  را دارا می باشند.

در برنامه ای امسال مجمع جهانی ارزش آفرینی (JWEF 2016)، علاوه بر سخنرانی دکتر ناجی و جلسه پرسش و پاسخ با ایشان، سخنرانی های دیگری نیز در قالب پانل ارائه خواهد گردید. 

این برنامه در روز شنبه 22 آبان ماه 1395 از ساعت 9 تا 13 در محل مرکز همایش مهرانه زنجان واقع در بلوار گاوازنگ با همکاری مرکز تکنولوژی مپس و مدرسه کسب و کار صوفی و با حمایت  دانشگاه صوفی ، و دانشگاه آزاد اسلامی زنجان و سایر ارگان ها و سازمان ها برگزار خواهد گردید.

علاقه مندانی که زودتر ثبت نام نمایند از تخفیف ویژه برحوردار خواهند شد. شایان ذکر است که ظرفیت سالن محدود می باشد.

با ارائه گواهینامه شرکت در همایش از مجمع جهانی کارآفرینی مستقر در فرانسه

جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت ما www.jwef.ir  مراجعه فرمایید.

به کانال تلگرام مجمع ما بپیوندید. 

آدرس:زنجان بلوار ژروفسور ثبوتی، مرکز همایش های مهرانه