رویداد به پایان رسیده است!
کافه بیزنس 11 میهمان برنامه: سعید مشهدی از استارتاپ پی پینگ در تاریخسه‌شنبه ۶ تیربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کافه بیزنس 11 میهمان برنامه: سعید مشهدی از استارتاپ پی پینگ

شروع:
سه‌شنبه ۶ تیر ۹۶ ۱۸:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۶ تیر ۹۶ ۲۱:۰۰
کافه بیزنس 11 میهمان برنامه: سعید مشهدی از استارتاپ پی پینگ
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 

میهمان این هفته :سعید مشهدی از استارتاپ پی پینگ 

سعید متولد سال ۱۹۸۸ میلادی از مشهد است. او کارشناسی خود را از دانشگاه فردوسی در مشهد  دریافت کرده است و ۸ سال سابقه کار در زمینه توسعه وب دارد. او در توسعه دادن نرم افزار های Android تخصص زیادی دارد.

در مدت فعالیت پی پینگ تمام سعی ما ایجاد ارزش و نوآوری به همراه راه حلی مناسب جهت سهولت در پرداخت آنلاین و کمک به کسب و کارهای کوچک و نوپا که محروم از خدمات مناسب و ساده بانکداری الکترونیک بوه اند، در فضای تازه کسب و کار و کارافرینى در کشورمان بوده است.

اما مشکلات قانونی و مجوزهای مورد نیاز استارتاپ های حوزه مالی (فینتک) برای دریافت نماد الکترونیک یکی از مشکلات آنها در طول دوره فعالیت بوده است. متاسفانه مسئولان مرتبط از یک طرف کارافرینان را به سمت استارتاپ های مالی تشویق می کنند و از طرفی پس از گذشت زمان و رشد آنها، با توجه نبود قوانین لازم برای دریافت نماد الکترونیک دستور به توقف آنها را می دهند. نماد الکترونیک نیازمند تعیین و ارایه مجوزهای لازم از طرف شرکت محترم شاپرک می باشد که متاسفانه با وجود گذشت مدت زمانی همچنان بلاتکلیف مانده است و قول بزودی ها را داده اند! این در حالی است که در نمونه های بین المللی شاهد این مشکلات نیستیم و اتفاقا مورد حمایت گسترده دولتی و بانکی قرار دارند اما شاید در کشور ما بیشتر مورد انحصار طلبی بعضی از نهادها و شرکت ها و مورد غضب از سوی مراکز تصمیم گیرنده قرار گرفتند.

ما در کافه بیزنس دوست داریم همزمان با پیشرفت شغلی و مالی با دوستی ها و همراهی ها لذت زندگی را بیشتر کنیم .شاید کافه بیزنس اسم خوبی باشه برای توصیف این جمع دوستانه که تلاش می کنند به همدیگه کمک کنند در کسب و کار موفق تر باشند. جمع دوستانه‌ی ما بینهایت ظرفیت داره .حضور هر یک از شما دوستان جدید و قدیم صفای تازه ای به کافه بیزنس میدهد.

این هفته میزبان سعید مشهدی هستیم موسس استارتاپی که پس از 64 روز فیلتر شدن چند روزی هست دوباره فعالیتش رو آغاز کرده و به نظر میاد حرفهای زیادی رو داره که بخواد با ما به اشتراک بزاره.

از ایشون شروع کسب و کار و چالشهای مسیر پر فراز و نشیبشو میپرسیم و با هم از تجارب ایشون یاد میگیریم.

رویداد راس ساعت 18:00 با معرفی افراد حاضر در دورهمی شروع میشه و پس از اون به معرفی میهمان برنامه میپردازیم و با استارتاپ پی پینگ و نحوه فعالیتش بیشتر آشنا میشیم.

بین ساعت 19:30 الی 20:00 در کافه پذیرایی میشیم و به شبکه سازی میپردازیم

از ساعت 20:00 تا 21:00 بقیه گفتگو رو ادامه میدیم و به پرسشهای شرکت کننده ها از مهمون برنامه میپردازیم.

آدرس:تهران چهار راه ولیعصر بعد از خیابان فلسطین خیابان وصال شیرازی کوچه نایبی پلاک 23 باشگاه اندیشه کافه طبقه پایین