کنکاش

شروع رویداد
یک‌شنبه ۴ مرداد ۹۴ ۰۷:۳۰
پایان رویداد
سه‌شنبه ۶ مرداد ۹۴ ۲۰:۰۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
کنکاش
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
همایش تجربی-بدون نهار
همایش انتخاب رشته کنکاش در ششم مرداد ماه در سالن ابن سینای دانشگاه تهران برگزار می گردد. بلیط شما شامل نهار روز همایش نمی شود.
۶ مرداد
۵۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
همایش تجربی-همراه با نهار
همایش انتخاب رشته کنکاش در ششم مرداد ماه در سالن ابن سینای دانشگاه تهران برگزار می گردد. بلیط شما شامل نهار روز همایش می شود.
۶ مرداد
۶۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
همایش ریاضی-بدون نهار
همایش انتخاب رشته کنکاش در رشته ریاضی امسال در تاریخ چهارم و پنجم مرداد برگزار می گردد. بلیت شما شامل نهار روز های همایش نمی شود.
۶ مرداد
۸۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
همایش ریاضی-همراه با نهار
همایش انتخاب رشته کنکاش در رشته ریاضی امسال در تاریخ چهارم و پنجم مرداد برگزار می گردد. بلیت شما شامل نهار روز های همایش می شود.
۶ مرداد
۱۰۰,۰۰۰ تومان
تمام شد

توضیحات بیشتر

چهارمین همایش کنکاش،امسال نیز مانند سال های گذشته در دانشگاه های برتر تهران برگزارخواهد شد. امسال چهارمین همایش ریاضی در چهارم و پنجم? مرداد ماه و دومین همایش تجربی در ششم مرداد ماه در تالار ابن سینا دانشگاه تهران برگزار خواهد شد . در این همایش متخصصین و دانشجویان ممتاز دانشگاه های برتر تهران به معرفی رشته های تحصیلی خود می پردازند.

همایش کنکاش در فضای دانشگاه برگزار می شود و به شرکت کنندگان این امکان را می دهد که درکی بی واسطه از دانشگاه پیدا کنند، با دانشجویان حاضر در دانشگاه مشغول صحبت شوند و سطح آگاهی خود را از فضای واقعی دانشگاه ارتقا بخشند.

بر خلاف همایش های رایج در کشور که تمامی رشته ها توسط یک نفر معرفی می شود.در همایش کنکاش هر رشته توسط متخصصان همان رشته معرفی می شود.

پس از هر سخنرانی مدت زمانی مشخص برای پرسش از سخنران در نظر گرفته شده است که شرکت کنندگان می توانند سوالات خود را به صورت کتبی و شفاهی مطرح کنند.

برنامه همایش و اطلاعات بیشتر در:

kankaash.net

آدرس:تهران دانشگاه تهران-تالار ابن سینا

موقعیت جغرافیایی رویداد