کارگاه آموزش نرم افزار ANSYS BladeGen، مدت زمان 8 ساعت در 2 روز

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۱۸ شهریور ۹۵ ۰۹:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۱۹ شهریور ۹۵ ۱۳:۰۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
کارگاه آموزش نرم افزار ANSYS BladeGen، مدت زمان 8 ساعت در 2 روز
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۱۲۵۵۷۱۰۷۰
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

هندسه‌های دوار (توربین‌های آب، بخار، و گاز به همراه پمپ‌های محوری و گریز از مرکز) از جمله پرکاربردترین هندسه‌های موجود در صنعت می‌باشند. روشن است که تسلط بر اصول طراحی این تجهیزات ابزاری ارزشمند در دست کارشناسان و همچنین پژوهشگران این حوزه خواهد بود.

در این راستا ANSYS-BladeGen از توانمند ترین ابزار نرم افزاری مطرح در جهان به شمار می رود و امکاناتی را در اختیار کاربر قرار می دهد تا هرچه دقیق تر و سریع تر به طرحی مطلوب برای توربوماشین مورد نظر خود دست یابد. علاوه بر این خروجی این نرم افزار در سایر ماژول های ANSYS قابل استفاده می باشد، به این معنی که انجام تحلیل های حرارت سیالات، تنش و ارتعاشات به روی توربوماشین طراحی شده در این نرم افزار امکان پذیر خواهد بود. به همین دلیل تیم کاپا در نظر دارد دوره آموزشی این نرم افزار  را به مدت زمان 8 ساعت در 2 روز برگزار نماید، این کارگاه در روزهای 18 و 19 شهریور ماه از ساعت 9 الی 13 برقرار خواهد شد.

 


 

تنها پیش نیاز این کارگاه دانش ابتدایی از توربوماشین و درکی از مثلث سرعت پره های آن می باشد، در انتهای این کارگاه شرکت کنندگان مهارت های زیر را فرا خواهند گرفت:
1) طراحی توربوماشین جریان محوری (توربین، کمپرسور و فن)
2) طراحی توربوماشین گریز از مرکز (کمپرسور و پمپ)
3) طراحی توربوماشین جریان مختلط (پمپ)

لازم به ذکر است در صورتی که متقاضیان به صورت گروهی ثبت نام نمایند از تخفیف بهرهمند خواهند بود.

برای آشنایی با سایر فعالیت های تیم کاپا به وب سایت ما مراجعه کنید.
کانال تلگرام تیم کاپا نیز آخرین خبرها را به اطلاع شما خواهد رساند.

آدرس:تهران ضلع شمال غربی پل سید خندان، خیابان میر مطهری، حد فاصل پیشداد و ارسباران، پلاک 6. موسسه فرهنگی آموزشی به اندیش فراگیر