کارگاه آشنایی با کاربردهای هوش مصنوعی و محاسبات نرم در مهندسی مکانیک و هوافضا

شروع رویداد
دوشنبه ۲۵ مرداد ۹۵ ۰۹:۰۰
پایان رویداد
دوشنبه ۲۵ مرداد ۹۵ ۱۲:۰۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
کارگاه آشنایی با کاربردهای هوش مصنوعی و محاسبات نرم در مهندسی مکانیک و هوافضا
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۱۲۵۵۷۱۰۷۰
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

بدون شک مدلسازی برخی پدیده های فیزیکی و بیان آن ها به صورت روابط تحلیلی و تجربی و همچنین بهینه سازی تحلیلی آن ها امری چالش برانگیز می باشد که امروزه متخصصین فعال در حوزه های پژوهشی و صنعتی با آن مواجه هستند. علی رقم وجود این چالش ها، استفاده از روش های محاسبات نرم (Soft Computing) مواجهه با این مسائل را تسهیل نموده است، بنابراین تسط به مهارت های بهینه سازی تکاملی و مدلسازی به وسیله شبکه های عصبی می تواند به عنوان ابزاری راه گشا در اختیار کارشناسان و پژوهشگران قرار گیرد. نرم افزار MATLAB با ارائه یک زبان برنامه نویسی ساده و انعطاف پذیر و درکنار آن ماژول های مختص بهینه سازی و شبکه ععصبی تسط به مهارت های مذکور را بیش از پیش در دسترس کاربران قرار داده است.

تیم کاپا در نظر دارد کارگاهی را با تمرکز بر بهینه سازی فراابتکاری و مدلسازی با شبکه های عصبی به وسیله نرم افزار MATLAB برگزار نماید، این کارگاه در طبقه بندی هوش مصنوعی و بهینه سازی به روش Soft Computing قرار می گیرد.  در این کارگاه مجموعه ای از مهارت ها که برای بهینه سازی و مدلسازی ضروری می باشند به فراگیر آموزش داده می شود. 

جهت آشنایی بیشتر باسایر فعالیت های تیم کاپا به وب سایت ما مراجعه کنید.

آدرس:تهران ضلع شمال غربی پل سید خندان، خیابان میر مطهری، حد فاصل پیشداد و ارسباران، پلاک 6. موسسه فرهنگی آموزشی به اندیش فراگیر