کاردان واقعیت ترکیبی Mixed Reality

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۶ آبان ۹۵ ۱۰:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۶ آبان ۹۵ ۱۳:۰۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
کاردان واقعیت ترکیبی Mixed Reality
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۱۰۸۵۱۱۲۲۲-۰۲۱۶۶۰۵۷۰۲۶
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 

کاردان

کاردان یک رویداد دانش محور است که به شما کمک می کند تا با واقعیت های کسب و کار ها آشنا شوید و یک موضوع را همانگونه که در دنیای واقعی کسب و کار وجود دارد یاد بگیرید.

در هر کاردان به سراغ یک کسب و کار می رویم و درباره آن کسب و کار به گفت و گو نشسته و در آن حوزه ی خاص هم آموزش های کاربردی میبینیم.این بار مهمان کسب و کارنوپای VDecoration خواهیم بود...

در این رویداد به این موضوعات پرداخته خواهد شد:

 

  • معرفی فناوری های واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و واقعیت ترکیبی
  • کاربردهای واقعیت افزوده و واقعیت ترکیبی در صنایع گوناگون
  • بررسی بازار فناوری واقعیت افزوده و واقعیت ترکیبی و چالش ها

 

وی‌دکوریشن یک استارت‌آپ در حوزه دکوراسیون و طراحی داخلی با استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده (Augmented Reality) یا به اختصار AR می‌باشد. VDecoration برنده Startup weekend تهران و همچنین Seed stars سوئیس و استارت‌آپ منتخب ایران برای Gitex 2016 در دبی می‌باشد.


هدف از طراحی و پیاده‌سازی این محصول نرم افزاری، ارائه خدمتی نوین مبتنی بر فناوری روز و قابل ارائه در دنیا می‌باشد. محصول ارائه شده در نظر دارد تا به صورت همزمان، انتخاب محصولات دکوری توسط خانواده‌ها را تسهیل کرده و در جهت معرفی محصولات و برندها نقشی کلیدی را ایفا نماید. در نتیجه كاربران با صرف کمترین زمان و بدون نیاز به رفت و آمدهای متعدد، می‌توانند محصول مورد نظر خود را به راحتی انتخاب نمایند.


یکی از ماموریت‌های اصلی این مجموعه، ایجاد سهولت در انتخاب محصولات توسط كاربران می‌باشد. همچنین آموزش استفاده صحیح از تجهیزات دكوری و آشنایی با چیدمان محیط از دیگر اهداف و ماموریت‌های شركت در جهت ارتقاء سطح دانش كاربران می‌باشد. تاكید بر آموزش و آشنایی كاربران به دلیل اهمیت و تاثیر طراحی دكوراسیون محیط كار یا زندگی در روند رشد ذهنی شخص و اطرافیان می‌باشد. این شركت سعی دارد تا با ارائه خدمات یاد شده، كاربران را در مسیر ساخت زندگی شخصی و کاری ایده آل راهنمایی و هدایت نماید.


در این کاردان  آقایان حسین موذن و آرین افشار بنیان گذاران استارتاپ دکوراسیون مجازی (VDecoration) به بررسی و تحلیل فناوری های واقعیت افزوده و واقعیت ترکیبی می پردازد. همچنین در این بین به فرصت ها و تهدیدات این حوزه اشاره می گردد و در ادامه به بررسی بازار و چالش های آن پرداخته می شود.

 

 

 زمان بندی:

  • ۱۰      -   ۱۰/۴۵          پنل معرفی VDecoration با حضور بنیان گذاران VDecoration و محمود محمدی (بنیان گذار کاردان)
  • ۱۰/۴۵ -   ۱۱/۱۵          استراحت و معرفی حضار (شبکه سازی
  • ۱۱/۱۵ -      ۱۳             آموزش مباحث مطرح شده 
  • ۱۳      -   ۱۳:۳۰           استراحت و شبکه سازی

مخاطبان این رویداد

 

مدیران کسب و کارها

بنیان گذاران کسب و کارهای نوپا (Startup's)

علاقه مندان حوزه واقعیت افزوده و واقعیت مجازی

 

وی دکوریشن                                                              کاردان                                               استارتاپ نت(حامی رسانه ای)

آدرس:تهران یوسف آباد،جهان آرا،جهان آرا ۳۹، پلاک ۴۰، طبقه دوم، شرکت توسعه سامانه های آگرین