رویداد به پایان رسیده است!
وبینار کارتن‌خواب خودساخته - داستانی بسیار شنیدنی، الهام‌بخش و انگیزه‌بخش از چالش‌ها و کامیابی‌ها در زندگی جوانی ایرانی و سپس آشنایی و دیدار و پرسش و پاسخ با او در تاریخدوشنبه ۲۲ آبانبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

وبینار کارتن‌خواب خودساخته - داستانی بسیار شنیدنی، الهام‌بخش و انگیزه‌بخش از چالش‌ها و کامیابی‌ها در زندگی جوانی ایرانی و سپس آشنایی و دیدار و پرسش و پاسخ با او

شروع:
پنج‌شنبه ۱۸ آبان ۹۶ ۱۹:۰۰
پایان:
دوشنبه ۲۲ آبان ۹۶ ۲۰:۰۰
وبینار کارتن‌خواب خودساخته - داستانی بسیار شنیدنی، الهام‌بخش و انگیزه‌بخش از چالش‌ها و کامیابی‌ها در زندگی جوانی ایرانی و سپس آشنایی و دیدار و پرسش و پاسخ با او
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحاتی که نیاز است بخوانید تا بدانید.

✅استقبال بی نظیر شما
باعث شد تا باز هم 10بلیط رایگان دیگر به ظرفیت شرکت در وبینار اضافه کنیم و هم اینکه لیست انتظار را در صورت تکمیل ظرفیت فعال کنیم تا باز هم بتوانید به صورت رایگان در وبینار ثبت نام کنید.

 

توضیحاتی که نیاز است بخوانید تا بدانید:⬇️⬇️⬇️

 

وبینار(سمینار اینترنتی کاملا آنلاین) «کارتن‌خواب خودساخته»
«داستانی بسیار شنیدنی، الهام‌بخش و انگیزه‌بخش از چالش‌ها و کامیابی‌ها در زندگی جوانی ایرانی و سپس آشنایی و دیدار با او»

 

با داستان‌گویی بسیار گیرا و شورانگیزِ «محمدرضا حقیقت جو»
(نویسنده، سخنران، آموزگار و مشاور در زمینه های انگیزشی، کامیابی، خودشناسی، خودباوری، هدف گذاری و...)

پس از بیان داستان، آن جوان دهه ی شصتی را که داستان پر فراز و نشیب زندگیش را خواهید شنید به شما معرفی خواهیم کرد و می توانید بی واسطه از او سئوال بپرسید و او نیز به پرسش های شما به صورت صوتی و تصویری و مستقیم پاسخ خواهد داد.

⬇️ظرفیت شرکت کنندگان در وبینار: حداکثر 50 نفر
توجه:⬇️⬇️⬇️
ده نفر ششم (افزایش ظرفیت) شرکت کننده در وبینار به لیست بلیط ها اضافه شد.

ده نفر هفتم (افزایش مجدد ظرفیت) شرکت کننده در وبینار به لیست بلیط ها اضافه شد.
به دلیل استقبال شما، امکان نام نویسی ده نفر دیگر به ظرفیت شرکت کنندگان در وبینار اضافه شد.
همچنین، درصورت تکمیل تمامی 70 ظرفیت، می توانید در لیست انتظار (که دسترسی به آن پس از پایان تمامی ظرفیت، به صورت خودکار امکان پذیر می شود) نام نویسی کنید تا یا با افزایش دوباره ی ظرفیت، شما بتوانید در همین وبینار شرکت کنید و یا وبیناری مشابه را در زمانی دیگر برای شما تدارک ببینیم.

✅پس از انتخاب بلیط (تعداد بلیط درخواستی خود را انتخاب کنید)، در زیر آخرین بلیط، دکمه ی آبی رنگ ثبت نام فعال شده و مجموع مبلغ بلیط های مورد درخواست شما نیز برروی آن درج می شود که پس از کلیک بر روی آن دکمه ی آبی رنگ، وارد مرحله ی ثبت اطلاعات و پرداخت خواهید شد و پس از پایان مراحل، درصورتی که مراحل ثبت نام به صورت کامل انجام شود، پیامک و ایمیل تایید ثبت نام برای شما ارسال می شود.

 

محیط برگزاری: اسکای روم
(با انواع گوشی، تبلت، رایانه و حتی تلویزیون های هوشمند که دارای یکی از سیستم عامل های ویندوز، اندروید و یا مک باشند می توانید وارد اتاق وبینار شوید و در وبینار شرکت نمایید.)
1️⃣توجه1: با دستگاه های دارای سیستم عامل ios امکان ورود به وبینار فراهم نیست.
2️⃣توجه2: بهتر است از مرورگر گوگل کروم استفاده نمایید تا بهترین دریافت را داشته باشید.
3️⃣توجه3: اینترنت شما باید دارای حداقل سرعت 128bps باشد.

 

✅لینک، نام کاربری و رمز ورود اختصاصی شما برای ورود به وبینار، حدود یک ساعت پیش از آغاز وبینار برای شما ایمیل و پیامک می شود.

ما فیلم وبینار را نیز در زمان برگزاری ضبط می کنیم و شما پس از پایان وبینار میتوانید فیلم آن را نیز به صورت کامل تهیه کنید.⬇️⬇️⬇️
درصورت خرید فیلم وبینارِ داستان «کارتن‌خوابِ خودساخته» با داستان‌گویی بسیار گیرا و شورانگیز «محمدرضا حقیقت جو»، پس از خرید، ما ظرف دو تا سه روز کاری لینک دانلود آن را برای شما ارسال کرده و پس از ارسال لینک، از طریق پیامک نیز به شما اطلاع می دهیم.


آدرس کانال تلگرامی ما:
https://t.me/ShaahRaah

شماره ی تماس:
09357353058


رویداد آنلاین است