رویداد به پایان رسیده است!
آشنایی با ورود و سرمایه گذاری در بازار سرمایه در تاریخدوشنبه ۱۱ اردیبهشتبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

آشنایی با ورود و سرمایه گذاری در بازار سرمایه

شروع:
دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۶ ۱۵:۰۰
پایان:
دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۶ ۱۷:۰۰
آشنایی با ورود و سرمایه گذاری در بازار سرمایه
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سخنران

حسین فرمانی

حسین فرمانی

مدیر مشاوره کارگزاری

مدیر مشاوره سرمایه‌گذاری کارگزاری تدبیرگران فردا و سایت مشاوره‌ای دیلی تحلیل با تجربه 7 سال حضور در بازار سرمایه.

توضیحات

بازار سرمایه در کشور ما به‌مراتب از کشورهای توسعه‌یافته، کمتر شناخته‌شده می‌باشد و مردم  و حتی اشخاص حقوقی همچنان پس‌اندازها و درآمدهای خود را به شیوه‌های سنتی و غیرحرفه‌ای سرمایه‌گذاری می‌کنند و حتی بخش عمده‌ای از مردم به علت مدیریت غلط درآمدهایشان هیچ‌گاه امکان سرمایه‌گذاری پیدا نخواهند کرد.  از سوی دیگر توسعه اقتصادی کشور  نیز همانند سایر کشورها در گرو توسعه بازارهای مالی و به‌مراتب توسعه سواد مالی آن کشور خواهد بود.

 در این کارگاه سعی داریم ابتدا از شیوه صحیح مدیریت درآمدها و پس‌اندازها و همچنین از مزیت‌های سرمایه‌گذاری در انواع بورس‌ها و بیان فرصت‌ها و ریسک‌های موجود در این بازار صحبت کنیم. همچنین به بیان موقعیت‌های شغلی فراوان در این بازار و ضرورت کسب مهارت‌های عملی توسط دانشجویان خواهیم پرداخت.

این کارگاه در شرایطی که در کشور ما بسیاری از افراد تحصیل‌کرده در شغلی نامرتبط با تحصیلاتشان مشغول کار هستند و متأسفانه بخش زیادی هم ناموفق در پیدا کردن شغل می‌باشند، علاوه بر دانش‌آموختگان مالی برای سایر رشته‌ها نیز می‌تواند بسیار مفید باشد چراکه بسیاری از سرمایه‌گذاران موفق بورس، از این راه به‌عنوان شغل دوم کسب درآمد می‌کنند. امیدواریم بتوانیم مسیری برای درآمدزایی در ذهن دانشجویان نمایان سازیم.

درنهایت روش‌های کسب مهارت، چگونگی ورود به بورس جهت سرمایه‌گذاری و مفاهیم رایج در این بازار نیز آموزش داده خواهد شد.

به عزیزانی که شناسنامه و کارت ملی همراه داشته باشند علاوه بر اینکه در محل کارگاه و بدون مراجعه به کارگزاری می‌توانند کد معاملاتی دریافت کنند؛ به‌منظور آشنایی با چگونگی انجام معامله، واحد سرمایه‌گذاری صندوق امین تدبیرگران اهدا خواهد شد. در این خصوص در کارگاه بیشتر خواهید شنید.

بنده حسین فرمانی، مدیر مشاوره سرمایه‌گذاری کارگزاری تدبیرگران فردا و سایت مشاوره‌ای دیلی تحلیل در این کارگاه در خدمت شما خواهم بود تا تجربه 7 سال حضور در بازار سرمایه را در اختیار شما دوستان قرار دهم.

پوستر

 

آدرس:تهران میدان فردوسی- خیابان سمیه - بین خیابان شهید قرنی و نجات الهی- دانشکده مدیریت دانشگاه خوارزمی-تالار فرهیختگان