رویداد به پایان رسیده است!
دوره آموزشی اصول کاربردی قانون کار برای کارفرمایان در تاریخ جمعه ۲۲ فروردین به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲۱ فروردین ساعت ۱۶:۰۰

دوره آموزشی اصول کاربردی قانون کار برای کارفرمایان

  • ۲۵۰,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سخنران

مهندس آرمین خوشوقتی
مهندس آرمین خوشوقتی
عضو هیات مدیره انجمن مدیریت منابع انسانی ایران، مدرس سازمان مدیریت صنعتی، مشاور منابع انسانی شرکت‌های دیجی کالا، BAT ، DHL، داروسازی عبیدی ، کوبل دارو ، زردبند ، آدرا ، پرداخت الکترونیک پارسیان، بیمه ایران، خیریه سمر، پارسا پلیمر شریف، راه رشد ، کارخانجات سیمان اسپندار ، لوتوس ، ایثار بنیاد شهید،فروشگاههای زنجیره ای هفت و...

عضو هیات مدیره انجمن مدیریت منابع انسانی ایران، مدرس سازمان مدیریت صنعتی، مشاور منابع انسانی شرکت‌های دیجی کالا، BAT ، DHL، داروسازی عبیدی ، کوبل دارو ، زردبند ، آدرا ، پرداخت الکترونیک پارسیان، بیمه ایران، خیریه سمر، پارسا پلیمر شریف، راه رشد ، کارخانجات سیمان اسپندار ، لوتوس ، ایثار بنیاد شهید،فروشگاههای زنجیره ای هفت و...

برگزارکنندگان

شرکت توسعه منابع انسانی سرآمد
شرکت توسعه منابع انسانی سرآمد

زمان‌بندی

روز اول
روز دوم
عنوانشروعپایان
دوره قانون کار - پنجشنبه 21 فروردین۱۶:۰۰۱۹:۰۰
عنوانشروعپایان
دوره قانون کار - جمعه 22 فروردین۱۶:۰۰۱۹:۰۰

چرا ؟ با چه هدفی ؟ برای چه اشخاصی ؟


یکی از ارکان اصلی در مدیریت، نیروی انسانی است و هر مدیر، کارفرما ،شرکت یا سازمانی ناگزیر است با بکارگیری نیروی انسانی، اهداف سازمانی خود را محقق کند. بکارگیری و تعامل با نیروی انسانی یکی از پیچیده ترین بخش های فعالیت مدیران است و در این بین علاوه بر تمام تلاش های لازم از سوی مدیریت برای بهبود روابط انسانی در محیط کار، تعریف رابطه رسمی بین نیروی انسانی و سازمان مهمترین خواسته طرفین است که در چارچوب قانون کار شکل می گیرد. شناخت کافی از قانون کار و آثار و تعهدات آن موجب می شود مدیران و شرکتها روابط خود با نیروی انسانی را به گونه ای تنظیم نمایند که هم پاسخگوی نیازمندی ها و تعهدات نیروی انسانی باشند و هم رضایت نیروی انسانی و بهره وری مستمر و سوددهی پایدار را برای سازمان خود تضمین کنند.
به همین علت میزان شناخت و تسلط به قانون کار و مقررات تبعی می تواند نقش تعیین کننده ای داشته باشد اما متاسفانه آنچه به شدت خلاء آن احساس می شود ، آشنایی مدیران و کارفرمایان ، با الزامات قانونی حوزه مدیریت منابع انسانی است .

این خلاء به حدی جدی است که باید از آن با عنوان “فقر” یاد کرد ، به همین منظور دوره 6 ساعته فعلی طراحی شده است تا مدرس دوره با بهره گیری از بیش از 25 سال تجربه در حوزه مدیریت منابع انسانی ، و 17 سال عضویت در مراجع حل اختلاف وزارت کار ( به عنوان نماینده کارگران و نماینده کارفرمایان ) بتواند آموخته های خود را به حضار در وبینار ارائه نماید . 

این دوره ظرف 17 سال گذشته بارها برای کارگران ، کارفرمایان ، اعضاء مراجع حل اختلاف وزارت کار ، مدیران و کارشناسان مالی - اداری و منابع انسانی ، مدیران عامل و اعضاء هیات های مدیره ، و وکلای دادگستری برگزار شده است . 

پیشنهاد می شود قبل از شرکت در این دوره ( با کلیک کردن روی لینک زیر ) ، مروری بر متن آخرین اصلاحیه قانون کار داشته باشید و سپس با آمادگی بیشتر در این دوره شرکت بفرمائید : 

https://tamasco.ir/kar/

در این دوره به این سرفصل ها خواهیم پرداخت : 

ساختار قانون كار

تعاربف قانون كار

قرارداد كار و انواع آن

خاتمه قرارداد كار

مزاياي پایان كار ( سنوات ) 

قواعد آمره در قانون كار

سایر مقررات كار

ساعات كار، مرخصي ها و مزد و مزايا

كار پاره وقت

تعليق قرارداد كار

اضافه كاري ، ماموریت 

حق السعي

مزاياي غيرمزدي

فوق العاده ها

مراجع حل اختلاف

بيمه بيكاري

پرسش و پاسخ ، و کارگاه حل مساله

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
پیشنهاد می کنیم قبل از شرکت در این دوره ، مواد 1 تا 74 قانون کار را مرور کنید . برای این کار آخرین اصلاحیه قانون کار را در بخش توضیحات ( کمی بالاتر ) در دسترس شما قرار داده ایم .
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
خوب است اگر کاغذ و خودکار داشته باشید تا بتوانید در صورت نیاز یادداشت برداری کنید .
این دوره برای چه کسانی مناسب است ؟
کارفرمایان ، صاحبان کسب و کارها ، کارآفرینان ، مدیران عامل . مدیران و کارشناسان حقوقی ، منابع انسانی ، مالی-اداری ، اعضاء کمیته های انضباطی ، شوراهای کار ، نمایندگان کارکنان ، اعضاء مراجع حل اختلاف ، وکلا .
این دوره برای چه کسانی یا چه سازمان هایی برگزار شده است ؟
مدیران عامل شرکت های دانش بنیان ( از طریق معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری ) ، سازمان هوا-فضا ، سوخت راکتورهای هسته ای ،گروه مالی بانک پارسیان ،عاونین و مدیران ستاد اجرای فرمان امام و مدیران و معاونین اداری-مالی و منابع انسانی هلدینگ توسعه تدبیر ( ستاد اجرای فرمان امام) ، مدیران و متخصصان منابع انسانی گروه مپنا ، گروه صنعتی ایران خودرو ، سازمان مدیریت صنعتی ، انجمن مدیریت منابع انسانی ایران ، شرکت های نفت و گاز و پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه پارس جنوبی ( عسلویه ) مدیران و کارشاسان اداری و منابع انسانی شهرداری تهران ( مناطق 20 گانه ) ، مدیران و معاونین اداری-مالی منابع انسانی و حقوقی صندوق بازنشستگی صدا و سیما و شرکت های زیر مجموعه ، مدیران منابع انسانی فولاد مبارکه ، متخصصان منابع انسانی هلدینگ بانی چاو ( کاله ) ، توسن ، دیجی کالا ، مدیران منابع انسانی صنعت دارو ، و ...
وجه تمایز این دوره با سایر دوره های قانون کار چیست ؟
در این دوره با توجه به زمان محدودی که در اختیار داریم ، مدرس دوره با بهره گیری از تجربه حدود دو دهه عضویت در مراجع حل اختلاف وزارت کار ، و بیش از 25 سال مدیریت منابع انسانی ، برای هریک از الزامات و مواد قانون کار یک مصداق ( کیس واقعی ) ارائه می کند تا مخاطبان اولا بتوانند بسته به نیاز خود در محل کار ( با شبیه سازی ) از آنها استفاده نمایند و ثانیا حدود 170 ماده از مواد قانون کار ، ماندگاری بیشتری در ذهن مخاطبان داشته باشند .

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت توسعه منابع انسانی سرآمد

مجری طرح های بهبود حوزه مدیریت منابع انسانی ، و مشاور شرکت های دیجی کالا، سینره ، آدرا، پارسا پلیمر شریف،

رویداد های برگزارشده۱۱
  • شروع: پنج‌شنبه ۲۱ فروردین ساعت ۱۶:۰۰
  • پایان: جمعه ۲۲ فروردین ساعت ۱۹:۰۰
رویداد آنلاین است