جشنواره بازیکاری کتاب و فیلم نوپای ناب

شروع:
یک‌شنبه ۲۰ دی ۹۴ ۰۰:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۲۱ بهمن ۹۴ ۰۰:۰۰
مکان: تهران
جشنواره  بازیکاری کتاب و  فیلم نوپای ناب
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

نوپای ناب، جنبشی که چگونگی ساخت و عرضه محصولات نو را متحول کرده است.
بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا شکست می‌خورند. بسیاری از محصولات نوآورانه در قفسه‌ها خاک می‌خورند. بسیاری از برنامه‌های بازاریابی با شکست روبرو می‌شوند. با این چالش چگونه روبرو شویم؟ «نوپای ناب» پرفروش‌ترین کتاب سال 2013 آمازون در حوزه‌ی کسب‌وکارهای کوچک و کارآفرینی در این مورد صحبت می‌کند.
"نوپای ناب تنها در مورد چگونگی خلق یک کسب‌وکار کارآفرینانه نیست بلکه در مورد این است که ما چگونه می‌توانیم از آن کسب‌وکارها یاد بگیریم در هر کاری که انجام می‌دهیم بهتر شویم. می‌توانم تصور کنم که اصول نوپای ناب در طرح‌های دولتی، حوزه‌ی سلامت و حل بزرگ‌ترین مسائل جهان استفاده شوند. در نهایت نوپای ناب پاسخی برای این سؤال است که چگونه می‌توانیم سریع‌تر، آن‌چه را که به‌درد می‌خورد یاد بگیریم و آن‌چه را که به‌درد نمی‌خورد کنار بگذاریم."
تیم اُ ریلی مدیرعامل اُ ریلی مدیا


راهنمای رقابت:
خیلی ساده: کسانی قهرمانان این جشنواره هستند که امتیاز (داریک نقره ای) بیشتری کسب کنند.اگر می خواهید در این جشنواره رقابت کنید بایستی در سوالات کاربران شرکت کنید و سوالات بیشتری را طراحی کنید. شما به ازای هر مسابقه یا نظرسنجی ای که شرکت می کنید 1 داریک نقره ای و اگر پاسخ صحیح بدهید 2 داریک نقره ای اضافه تر کسب خواهید کرد. اگر یک سوال هم خودتان طراحی کنید با توجه به تعداد شرکت کنندگان به طور متوسط حدود 400 داریک نقره ای نیز کسب خواهید کرد.
برای موفقیت استراتژی خودتان را طراحی کنید.

نحوه مشارکت:
برای شرکت در هرسوال این جشنواره 1 داریک طلایی و برای طراحی هر سوال 100 داریک طلایی نیاز خواهید داشت. برای اینکه شانس موفقیتتان بیشتر شود سعی کنید در اسرع وقت کتاب و فیلم را تهیه و از ترجیحا از همه فصول آن سوال طراحی کنید.
نت رای با هماهنگی انتشارات ستکا دو فصل اول کتاب را به شکل رایگان و فایل pdf در اختیار کاربران قرار داده و همچنین امکان خرید کتاب با 40 درصد تخفیف فراهم شده است.

برنده هستید:
10 نفر اول جوایز نفیسی به شرح زیر خواهند گرفت و برای بقیه به شکل وزنی قرعه کشی خواهد شد. یعنی هرچه امتیاز بیشتری کسب کنید حتی اگر در بین 10 نفر اول نباشید با احتمال بیشتری قرعه کشی را خواهید برد.
مابقی کاربران هم با داریکهای نقره ای کسب شده امکان استفاده از بن های تخفیف فروشگاه نت رای را خواهند داشت.

تهیه کتاب و فیلم:
بعد از اینکه ثبت نام کردید ایمیلی حاوی کد تخفیف و لینک خرید کتاب برای شما ارسال خواهد شد. با کد تخفیفی که به شما می دهیم می توانید کتاب نوپای ناب را با 40 درصد تخفیف از فروشگاه کلاک تهیه کنید.


برای اطلاعات بیشتر اینجا را بخوانید.

آدرس:تهران تهران،خیابان آزادی، خیابان حبیب اله،میدان تیموری کوچه گلستان، پلاک 11