رویداد به پایان رسیده است!
وبینار پارامترهای موثر در طول عمر LED در تاریخ یکشنبه ۷ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

وبینار پارامترهای موثر در طول عمر LED

شروع:
یک‌شنبه ۷ خرداد ۹۶ ۱۱:۰۰
پایان:
یک‌شنبه ۷ خرداد ۹۶ ۱۲:۰۰
وبینار پارامترهای موثر در طول عمر LED
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 


 

 

شرکت گلنور یکی از پیشتازان صنعت برق و روشنایی کشور به شمار می رود.

این شرکت، برنامه ريزي و پاسخگویی به نیازهای گوناگون "صنعت و هنر روشنایی" را در راس فعالیت های خود قرار داده و با تکیه بر داشته های خود توانسته است جایگاه ممتازی در این صنعت در کشور و منطقه کسب نماید. شرکت گلنور رابطه ميان روشنايي و زندگي را در حرفه خود به کار گرفته است.

رشد روزافزون فناوری های نوین در صنعت روشنایی در مقیاس جهانی ایجاب می کند که همزمان با بهره گیری از این فناوری ها، در مسیر دستیابی به تحقیق و توسعه کارآمد، تربیت نیروی انسانی با نگرش کاربردی و گسترش آزمایشگاه های تخصصی مربوطه گام برداریم. از این رو در شرکت گلنور، با در نظر گرفتن رسالت و ماموریت سازمانی، موضوعات کلیدی و دانش بنیان در حوزه تحقیق و توسعه روشنایی نشانه گیری شده است و در قالب هشت دپارتمان تخصصی در حال اجرا می باشد.

امید است فعالیت های این دپارتمان ها موجب ارتقای دانش روشنایی، ایجاد ارتباط سازمان یافته با مجامع بین المللی، حمایت از طراحان روشنایی و نورپردازی و ایجاد فرصت برای خلق ایده های ناب ایرانی در صنعت نور و روشنایی گردد.

حال با توجه به استفاده روزافزون از محصولات LED ،  شرکت گلنور بر آن شد تا سمینار آنلاینی با عنوان "پارامترهای موثر در طول عمر محصول روشنایی LED" جهت استفاده علاقمندان ارائه نماید. 

 

     مدرس وبینار: مجتبی شفیعی

    
    

    

لایت آنلاین : سمینارهای مبتنی بر وب شرکت گلنور - شیوه نوین آموزش روشنایی ، نورپردازی و انرژی .

 

 

 

رویداد آنلاین است