کارگاه آموزه‌های حقوقی برای استارتاپ‌ها

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۲۱ دی ۹۶ ۱۶:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۲۱ دی ۹۶ ۲۰:۰۰
مکان رویدادتبریز
موضوع رویدادکارآفرینی / استارتاپی
اضافه به تقویم
کارگاه آموزه‌های حقوقی برای استارتاپ‌ها
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۴۱۳۶۳۸۹۱۰۴
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 

۴ ساعت ارزشمند برای آشنایی با مسائل حقوقی استارتاپ‌ها!

یکی از چالش‌های اصلی استارتاپ‌ها عدم آشنایی‌ ‌آن‌ها با مباحث حقوقی است. در این کارگاه ۴ ساعت به مباحث حقوقی خواهیم پرداخت که استارتاپ‌ها در فرایند کاری خود به نوعی با آن‌ها درگیر هستند و در برخی موارد مشکلات بسیاری برایشان ایجاد کرده است.

در این کارگاه به مواردی همچون 

  • شیوه قرارداد با هم‌بنیان‌گذاران و اعضای تیم 
  • اصول کلی انعقاد قرارداد (اعم از قراردادهای پیمان و کار)
  • نظام مالکیت فکری شامل کپی رایت، طرح صنعتی و نام تجاری
  • ارتباط با سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی و دور زدن تحریم ها

اشاره خواهد شد.

مدرسان کارگاه

نیما عبداله زاده

نیما عبداله زاده

نیما عبداله زاده دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق و دانشجوی دکتری حقوق در دانشگاه شهید بهشتی، به مدت چهار سال مشاور حقوقی استارتاپهای مختلف بوده است. در حال حاضر وی مشاور حقوقی شرکت های رهنما، پیچک و بیپ تونز بوده و همچنین مشاور توسعه تجاری بنیاد ملی بازی های رایانه ای کشور می باشد.

نگار کرمی نیا

نگار کرمی نیا

نگار کرمی نیا دارای مدرک کارشناسی حقوق و دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق در دانشگاه آزاد-مرکز، وی دوره مالکیت فکری را در سازمان جهانی مالکیت فکری گذرانده و همچنین در مسابقات شبیه سازی شورای امنیت نیز رتبه کسب کرده است.

درباره مدرسان کارگاه

نیما عبداله زاده
دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق و دانشجوی دکتری حقوق در دانشگاه شهید بهشتی، به مدت چهار سال مشاور حقوقی استارتاپهای مختلف بوده است. وی که دارای مدرک حقوق بین الملل از دانشگاه ژنو است همچنین به عنوان محقق نیز با مراکز تحقیقاتی مختلف از جمله ماکس پلانک همکاری می‌کند. در حال حاضر وی مشاور حقوقی شرکت های رهنما، پیچک و بیپ تونز بوده و همچنین مشاور توسعه تجاری بنیاد ملی بازی های رایانه ای کشور می باشد.


نگار کرمی نیا
نگار کرمی نیا دارای مدرک کارشناسی حقوق و دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق در دانشگاه آزاد-مرکز، بیش از ۵ سال است که دردفاتر اسناد رسمی و دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مشغول به فعالیت است. وی دوره مالکیت فکری را در سازمان جهانی مالکیت فکری گذرانده و همچنین در مسابقات شبیه سازی شورای امنیت نیز رتبه کسب کرده است. در حال حاضر نیز به عنوان کارشناس ارشد دفتر الکترونیک خدمات قضایی مشغول به کار می باشد.

آدرس:تبریز آبرسان روبروی قنادی ایوبی پشت عابر بانک سپه برج کریستال طبقه ۲