رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه بازی های جدی مدیریتی لگو از دانمارک در تاریخسه‌شنبه ۱۱ خردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه بازی های جدی مدیریتی لگو از دانمارک

شروع:
سه‌شنبه ۱۱ خرداد ۹۵ ۰۸:۱۵
پایان:
سه‌شنبه ۱۱ خرداد ۹۵ ۱۷:۱۵
مکان: تهران
موضوع:مدیریت / غیره
کارگاه بازی های جدی مدیریتی لگو از دانمارک
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 

برای آموزش و توسعه مدیران از روش های گوناگونی استفاده می گردد سنتی ترین آن سخنرانی و جدیدترین ان یادگیری تجربی است. در یادگیری تجربی نقش آموز شونده در یادگیری بسیار زیاد بوده و مدرس جای خود را به تسهیل کننده می دهد . بدین ترتیب مطالب آموخته شده برای مدت بسیاری در ذهن باقی مانده و آموزش شونده رغبت بیشتری در بکار گیری مطالب در کار خود دارد .

ما در این کارگاه شما را با یکی از ابزار یادگیری تجربی یعنی بازیهای مدیریتی با استفاده از لگو که به همین منظور از سوی شرکت لگو ساخته شده است آشنا می سازیم . یکی از خصوصیات بزرگ کارگاه های بازی های جدی لگو ، عدم استفاده از کتاب ،جزوه ،قلم ،ویدیو پروژکتور و اسلایدهای پاورپوینت می باشد . اساس این متدلوژی بر ساخت مدل های سه بعدی با استفاده از لگو بنا نهاده شده است .

امروزه از بازی های جدی لگو نه تنها در توسعه مدیران بلکه در حل مسایل سازمانی همچون مدیریت تغییر، نوآوری، کارآفرینی، تقویت کار تیمی، بهبود تجربه مشتریان، طراحی مدل کسب و کار، بهبود ارتباطات سازمانی، برگزاری کانون های ارزیابی، مدیریت استراتژیک و تست سناریوها بطور گسترده ای در شرکتهای معتبر در سراسر دنیا از جمله ایرباس، مایکروسافت، یونیلیور، فایزر، گوگل، توتال، نوونوردیسک، باسف، اپل، فدکس،نسله، اوراکل، دی اِچ اِل، سانوفی، یاهو، آمازون، ودافون،زیمنس، وستاس، بانک اچ اس بی سی مورد استفاده قرار می گیرد.

شما در این کارگاه با مطالب زیر بطور تجربی آشنا خواهید شد :

  • فرایند اصلی بازیهای جدی لگو
  • تکنیکهای اصلی بازیهای جدی لگو
  • ساخت تجربی مدل های فردی و مشترک
  • تصمیم گیری ریل تایم
  • هویت سازی
  • داستان سازی مدیریتی

کلیه ابزار یادگیری تجربی از سوی ما تامین خواهد شد نیاز به خرید لگو از سوی شما نمی باشد.

این کارگاه برای متخصصان و همچنین سرپرستان و مدیران کلیه بخش ها (فروش، بازاریابی، روابط مشتریان، تحقیق و توسعه، فنی، برنامه ریزی، طراحی، تولید، منابع انسانی، آموزش، روابط عمومی، مدیران پروژه، حقوقی و مالی) و رده های سازمانی (مدیر، مدیر ارشد، مدیرکل، معاون، مدیران عامل و  موسسین) درشرکتهای کوچک و بزرگ فعال و نوپا (استارتاپ‌ها)، سازمانهای دولتی و عمومی و همچنین مشاوران مهنذسی و مدیریت نیز مفید باشد.


قیمت بلیط این کارگاه به دو قسمت تقسیم می شود. قسمت ثابت آن مبلغی است که هنگاه ثبت نام قبل از حضور د رکارگاه پرداخت می نمایید. قسمت متغیر تا ده روز عادی پس از پایان کارگاه قابل پرداخت است. میزان قسمت متغیر دلخواه بوده و براساس ارزشی که شما حس می کنید ما برای شما ایجاد کرده ایم قابل محاسبه است.ما هرانچه را که شما پرداخت خواهید کرد با کمال میل خوهیم پذیرفت.

این دوره از سوی استاد رسمی بازیهای جدی لگو دانمارک در ایران، آقای دکتر سعید خاک ره آل محمد برگزار خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با ایشان لطفا اینجا کلیک کنید.

به کلیه افرادی که این کارگاه را با موفقیت به پایان برسانند علاوه بر اعطای گواهینامه رسمی، 100 امتیاز به ارزش 500 هزار ریال نیز تقدیم خواهد شد که از آن می توان برای شرکت در کارگاه های آینده ما استفاده نمود.

ظرفیت فقط 4 نفر

این کارگاه بخشی از برنامه جامع ما برای ارتقا سطح ظرفیت نوآوری سازمانها از طریق تحول در سیستم عامل فرهنگی آنها می باشد. برای دریافت اطلاعات بروز در مورد سیستم عامل فرهنگی نوآوری در کانال تلگرام ما ?که در زیر آمده است عضو شوید.

https://telegram.me/iseriousplay

برای آشنایی هرچه بیشتر با شرکت فرابازالگو، ترویج دهنده بازی های جدی مدیریتی در ایران، لطفا از وب سایت ما بازدید بعمل آورید:

www.iseriousplay.com


 جهت آشنایی با سایر کارگاه های عمومی و اختصاصی ما اینجا کلیک کنید.

آدرس:تهران یوسف آباد، خیابان اسد آبادی، نبش خ 41، ساختمان صدف، پلاک 367، طبقه 4، واحد 12