رویداد به پایان رسیده است!
تسلط بر مواد قانونی سرنوشت ساز در حقوق مدنی در تاریخ جمعه ۱۳ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

تسلط بر مواد قانونی سرنوشت ساز در حقوق مدنی

شروع:
پنج‌شنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۸ ۰۹:۰۰
پایان:
جمعه ۱۳ اردیبهشت ۹۸ ۲۰:۰۰
تسلط بر مواد قانونی سرنوشت ساز در حقوق مدنی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات

 

راه رفتن یا دویدن؟!

درس حقوق مدنی را باید یک تافته ی جدابافته دانست. حجم زیاد منابع حقوق مدنی، مواد قانونی بسیار زیاد و قوانین خاص مرتبط و پراکنده و تشتت نظرات و تحلیل های اساتید، باعث شده است تا مدنی برای ما یک درس سخت و گاهی همراه با ترس باشد. این ویژگی ها اگرچه شاید ما را با چالش مواجه کند اما روی دیگر سکه آن است که همین ویژگی ها دقیقا می تواند مزیت رقابتی ما در آزمون باشد. جایی که همه لنگ می زنند، اگر شما راه بروید، برنده شدنتان تضمینی است؛ حالا تصور کنید جایی که همه در حال راه رفتن هستند، شما دارید می دوید و نه تنها برنده ی میدان خواهید شد بلکه زودتر و سریعتر از چالش به در می آیید. کارگاهی که می خواهید در آن شرکت کنید دقیقا برای دویدن شما طراحی شده است.

 

جمع بندی کل حقوق مدنی در دو روز؟!

قانون مدنی به تنهایی بیش از هزار و سیصد ماده دارد. قوانین خاص مرتبطی نیز وجود دارند که شاید بتوان گفت بیش از 500 ماده هستند. جالب آنکه در برخی مباحث حقوق مدنی، لازم است شما موادی از قانون مجازات اسلامی را هم که به ظاهر مربوط به دروس حقوق جزا هست را نیز مسلط باشید. از قانون تجارت، آیین دادرسی مدنی و حتی قانون آیین دادرسی کیفری نیز باید نکاتی را حتما مسلط باشید تا نکات سنگین حقوق مدنی را بتوانید فهم و هضم کنید. این ویژگی ها نشان می دهد که تنها اکتفا کردن به چند جزوه قدیمی و چند ماده و کتابهای سطحی بازاری ما را به درصد و تراز بالا در درس مدنی نمی رساند. اما در کارگاه مواد سرنوشت ساز، از حداقل هزار و هشتصد ماده مرتبط با مباحث حقوق مدنی، حدودا 120 ماده را انتخاب کرده ایم که همین تعداد ماده را اگر مسلط باشید می توانید حداقل 80 درصد سوالات درس مدنی را به راحتی پاسخ دهید. اگرچه که توضیح این مواد لامحاله با اشاره به نکات مرتبط و ضروری هر ماده نیز هست که مجموعا در 20 ساعت این نکات و مواد را زیر و رو خواهیم کرد.

 

 

 

نکته مهم:

شرکت در این کارگاه، فقط ویژه گرایش حقوق خصوصی نیست و برای گرایش های دیگری نیز که درس حقوق مدنی یا حقوق تعهدات جزو منابع آزمون آنهاست نیز کاملا مفید و کاربردی است؛ مانند حقوق تجارت بین الملل، حقوق نفت و گاز، حقوق بین الملل، حقوق بشر و ... 

همچنین شرکت در این کارگاه، به آندسته از داوطلبین آزمون وکالت و قضاوت و سردفتری که به دنبال تقویت خود در درس حقوق مدنی هستند نیز توصیه می شود.

 

 

زمان برگزاری:

پنجشنبه 12 اردیبهشت 98 از ساعت ۹ الی ۲۰ (به مدت ده ساعت)

و جمعه 13 اردیبهشت 98 از ساعت ۹ الی ۲۰ (به مدت ده ساعت)
 

محل برگزاری: 

تهران، خ ولیعصر، خ توانیر، خ نظامی گنجوی، نبش هفت پیکر، پردیس دانشگاه علامه طباطبایی

 

* موقع ثبت نام حتما ایمیل معتبر خود را وارد کنید تا در جریان اطلاعیه های کارگاه قرار بگیرید.

* کتاب قانون مدنی، دفترچه و کاغذ جهت یادداشت و خودکار حتما همراه داشته باشید.


 

 

چرا باید در این کارگاه شرکت کنم؟

حتما این جمله را در شبکه های اجتماعی ما خوانده اید که "از یک دانشجوی حقوق پرسیدند: آرزوت چیه؟ گفت: آرزو ندارم؛ هدف دارم!"؛ حقیقت آنست که برای موفقیت هرچه بیشتر باید گام هایی فراتر از خواسته های ذهنی مان برداریم. باید سبک و سیاق مطالعه و پیشرفت علمی خویش را هدفمندتر کنیم. کارگاه مواد سرنوشت ساز برای افرادی طراحی شده و مناسب است که می خواهند در درس مدنی بدرخشند و درصد و تراز بالایی را کسب کنند. حتما شما هم جزو این دسته از افراد هستید که تا اینجا مطلب را ادامه دادید و خواندید.

 

 

یادمان باشد: برای عالی بودن، باید بهای آن را پرداخت!
 

 

 

 

دربارۀ مدرس کارگاه:

جناب آقای مهدی زارعی

*مدرس تخصصی حقوق مدنی

*مربی اصول مذاکره قراردادی و مهارت های حقوقی

*دانش آموخته دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران

*عضو بنیاد ملی نخبگان ایران

* مبدع سیستم قانونخوانی تکنیکال

*مدیر دفتر حقوقی مرکز مطالعات استراتژیک نصر

*مشاور سابق ستاد حقوق شهروندی وزارت کشور

*مدیر طرح کشوری آموزش همگانی حقوق

*عضو کانون NLP ایران

* مدیر پروژه کشوری تدوین منشور حقوق هنرمندان و یکپارچه سازی قوانین و مقررات حوزه هنر

 

 

برای ثبت نام در این کارگاه چه میزان باید سرمایه گذاری کنم؟
آفرین! دقیق گفتید: «سرمایه گذاری»؛ همه انرژی، وقت و هزینه ای که برای رشد خودمان و تقویت مهارت هایمان می گذاریم، یک سرمایه گذاری عالی برای موفقیت بیشتر در زندگی علمی و رسیدن سریعتر و بهتر به اهدافمان است.

شما برای سرمایه گذاری در این کارگاه ویژه فقط ۱۲۰ هزار تومان پرداخت می کنید.


توجه: ثبت نام زودهنگام شما باعث مدیریت بهتر برنامه ریزی های اجرایی کارگاه خواهد شد؛ لذا برای دوستانی که زودهنگام ثبت نام خود را انجام دهند گزینه تخفیف قرار داده شده است (۶۹ هزار تومان) همچنین دوستان محترمی که از شهرستان تشریف می  آورند مشمول تخفیف بیشتری می شوند. شهرستانی های عزیز کد تخفیف allame25 را در کادر بالای صفحه (اعمال تخفیف) وارد کنید تا تخفیف بیشتر بگیرید.


 

ضمانت بازگشت ۱۰۰ درصدی وجه
از آنجایی که برای تک تک برنامه ها و محصولاتمان دقت و تلاش بسیاری را لحاظ می کنیم تضمین می دهیم کارگاه "مواد سرنوشت ساز"، رضایت شما را جلب کند؛ و بارها برگزاری کارگاه های موفق مجموعه خانه حقوق، خود بزرگترین گواه بر این امرست؛ با این حال، این کارگاه، کاملا تضمینی ست و ضمانت بازگشت وجه بدین معناست که چنانچه شما به هر دلیلی از این کارگاه رضایت نداشتید، می توانید در میانه یا پایان برنامه با اعلام به ما، کل مبلغ پرداختی را بازپس بگیرید. ما قویاً به تصمیم شما احترام می گذاریم و بدون هیچ سؤال یا توجیهی، با رضایت کامل، کل مبلغ را در همان روز به شما عودت می دهیم. چون معیار کیفیت کار ما، فقط نظر شماست!

 

 

اعتقادمان بر این است که کیفیت کارگاه ها فقط و فقط به نظر شما شرکت کنندگان گرامی وابسته است؛ ضمن اینکه اساتیدی که جهت برگزاری کارگاه ها دعوت می شوند نیز با دقت خاصی انتخاب می گردند. همچنین بازخوردهای قبلی و نظرسنجی های شرکت کنندگان برنامه ها نیز به وسواس تمام، مدنظر قرار داده شده است.

 

 

اگر در این کارگاه شرکت نکنم چه می شود؟

هیچ اتفاق خاصی نمی افتد. دانشجویان و داوطلبین بسیاری هستند که حتی از برگزاری چنین کارگاه های ارزشمندی نیز اطلاع ندارند. این کارگاه ویژه افرادی ست که می خواهند «اتفاق خاصی برایشان بیفتد»؛ آنها به دنبال افزایش مهارت های خود و افزایش هرچه بیشتر قدرت علمی خود هستند و برای هر فرصت ویژه ای در این راستا، ارزش بالایی قائل اند.

 

 
اگر هنوز برای ثبت نام در کارگاه، مردد هستید حتما نگاهی به تصویر زیر بیندازید:

 

اگر سوال یا مشکلی داشتید چگونه با ما ارتباط بگیرید؟

در صورت هرگونه سؤال، ابهام یا نیاز به توضیح بیشتر، و همچنین اگر در فرایند ثبت نام تان مشکلی پیش آمد، حتما با آیدی تلگرام زیر ارتباط بگیرید.

t.me/khane_adminباید فراموش نکنیم که:
هر فرصتی که برای تیز کردن تبرهایمان صرف می کنیم، یک نوع سرمایه گذاری عالی است و موفقیت ما را چندین برابر خواهد کرد. اگر در دنیای حقوق، هوشمندانه و درست عمل نکنیم، تلاش های سرسختانه مان نیز ابتر و باطل خواهد بود.

 

 

برگزارکنندگان

خانه حقوق

خانه حقوق

انجن علمی حقوق دانشگاه علامه

انجن علمی حقوق دانشگاه علامه

سخنرانان

مهدی زارعی

مهدی زارعی

مدرس تخصصی حقوق مدنی

آدرس:تهران خ ولیعصر، توانیر، خ نظامی گنجوی، نبش کوچه هفت پیکر، پردیس شماره 2 دانشگاه علامه طباطبایی