رویداد به پایان رسیده است!
سمینار استادان ماندگار در تاریخ جمعه ۲۷ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۲۷ دی ساعت ۱۶:۰۰

سمینار استادان ماندگار

  • رایگان
  • اهواز
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


اگر برایتان مهم نیست روزی که از این دنیا می روید، چه اسمی از شما می ماند
اصلاً ادامه متن را نخوانید و وقتتان را تلف نکنید

شاید مطالعه این صفحه 20 دقیقه از شما زمان بگیرد اما ممکن است همین 20 دقیقه مسیر زندگی حرفه ای شما را بطور کلی عوض کند

 

اطلاعاتی که در این سمینار دریافت میکنید


  موضوع: چگونه با سخنرانی کردن و آموزش دادن در حیطه تخصصی خود، به درآمد چند میلیون تومانی (و بعد از سال سوم بالای 10 میلیونی) در ماه دست یابیم.

  مخاطبان: کسانی که به دنبال یک شغل اصلی (یا شغل دوم) جذاب، مفید و پردرآمد هستند.افرادی استعدادهای زیادی در خود می بینند که هنوز عملی نشده.

  مدت زمان سمینار: 4 ساعت

 

محتوای سمینار بزرگ استادان ماندگار 
در این 4 ساعت  (دو بخش دو ساعته) در مورد موضوعات زیر صحبت شده است:

  چطور می‌توان در حیطه‌ای تخصصی به درجه استادی رسید؟

  چطور می‌توانیم تخصص خود را به دیگران بفروشیم؟

  چطور به گونه‌ای فعالیت کنیم که افراد بسیار زیادی علاقه مند به آموزش‌ها و سخنرانی‌های ما باشند؟

  من اولین کتابم را چطور نوشتم و شما نیز چطور اولین کتاب خود را بنویسید.

 

 

  مدرس: مهرداد ارجمندی

بنیانگذار آکادمی زندگی

دانشجوی دکتری مدیریت

مولف دو کتاب

8 مقاله بین المللی

تجربه برگزاری ده ها سمینارهای 20 نفره تا 1000 نفره

آموزش مهارت های زندگی به بیش از 6000 نفر در سمینار ها و کارگاه ها


? سمینار  استادان ماندگار چگونه است؟

اگر دوست دارید که شما نیز در حیطه تخصصی خود به عنوان یکی از مدرسان و سخنرانان حرفه‌ای شناخته شوید و این کار را به عنوان شغل اصلی (یا شغل دوم) در نظر دارید، پیشنهاد می‌کنم حتماً دراین سمینار شرکت کنید.

شما می‌آموزید که چگونه با سخنرانی کردن و آموزش دادن در حیطه تخصصی خود، به درآمد چند میلیون تومانی در ماه دست یابید.

حتی اگر تخصصی ندارید و یا تحصیلات دانشگاهی ندارید به شما آموزش داده خواهد شد که چگونه در یک مهارت متخصص شده تا بتوانید آن را آموزش داده و کسب درآمد کنید.

به همین دلیل  این سمینار هیچ محدودیت سنی و یا تحصیلات و تخصص خاصی نیاز ندارد.

کشور ما در حال حاضر در موقعیتی قرار دارد که نیاز به آموزش توسط مختصصان در آن بسیار پررنگ است و از حدود یک دهه گذشته مدرسان و سخنرانان بسیار زیادی در حیطه‌های تخصصی خود فعالیت داشته‌اند.

 

نکته جالب این است که تمام این افراد در صورتی که در کار خود توانمندی قابل قبولی داشته‌اند، به موفقیت‌های زیادی در زمینه‌های زیر دست یافته‌اند:

  1. خدمت رسانی و کمک به دیگران

  2. کسب در آمد بسیار عالی

  3. کسب اعتبار و احترام

  4. شهرت و شناخته شدن توسط بسیاری از افراد

احتمالاً می‌دانید که من تا کنون 2 جلد کتاب نوشته‌ام (که همه آنها بیش از یک بار چاپ شده‌اند و همه حداقل به چاپ دوم رسیده‌اند) و در این سمینار در مورد تجربه نوشتن اولین کتاب به شما خواهم گفت تا شما نیز بتوانید کتاب خود را بنویسید.

در تصویر زیر کتاب برخی از دوستانی را می‌بینید که به روش من کتاب خود را نوشته‌اند. 

? مدرس شدن چه مزایایی دارد؟
اگر شما یک مدرس حرفه‌ای و ارزشمند بشوید و در مسیر درستی قرار بگیرید مزایای زیادی کسب خواهید کرد از جمله:

  بهبود فردی: دائماً در حال رشد و بهبود مهارت‌ها و توانمندی‌های خود هستید تا بهتر عمل کنید.

  کسب درآمد: هرچه حرفه‌ای تر باشید درآمد بیشتری کسب خواهید کرد و در عین حال از کار کردن لذت می‌برید.

  جایگاه اجتماعی بالا: خوشبختانه در هر فرهنگی به مدرسان و کسانی که در حیطه آموزشی فعالیت می‌کنند احترام بسیار زیادی گذاشته می‌شود.

  کمک به دیگران: بسیار لذت بخش است وقتی در انتهای سمینار یا دوره‌ای، شرکت کنندگان نزد شما می‌آیند و از شما بابت کمکی که به آنها کرده‌اید تا مسیر زندگی یا شغلی آنها تغییر کند، تشکر کنند.

 

با چهار ساعت چطور می‌توان ثروتمند شد؟ چه تضمینی وجود دارد؟
مطمئنم همراهان عزیزی که در این سمینار شرکت می‌کنند می‌دانند که در 4 ساعت هیچگاه معجزه‌ای رخ نمی‌دهد و ما در این سمینار کاری که انجام می‌دهیم این است که مسیر راه و نقشه حرکت به سوی موفقیت را ارائه می‌کنیم و مطمئن باشید که اگر کسی طبق این مسیر راه حرکت کند نتایج فوق‌العاده‌ای خواهد گرفت.

 

درباره مهرداد ارجمندی؛ سخنران سمینار 
? این یک فرصت بزرگ است ?
به شما قول می‌دهم که این موضوع یکی از فرصت‌های بسیار بزرگ اقتصادی در دهه جاری کشور عزیزمان ایران باشد. به این دلیل که بسیاری از صنایع، افراد و سازمان‌ها قصد دارند که از شرایط سنتی به شرایط جدیدی حرکت کنند که برای رسیدن به این هدف لازم است مهارت‌های خود را با وجود یک «استاد زبده» تقویت کنند و دنیا نشان داده است که اگر این تغییر در افراد، سازمان‌ها و صنایع رخ ندهد، آنها نابود خواهند شد و  از همین رو این یک فرصت فوق‌العاده است که از بازار ایجاد شده بهترین استفاده را ببریم و کاری کنیم که کشوری پویاتر و فعال‌تر داشته باشیم و البته منافع شخصی خود را نیز در همین راستا تأمین کنیم.

 

? چرا بلیط چنین سمیناری اینقدر ارزان است؟!
دلیل قیمت بسیار ارزان این سمینار دو نکته است:

1. تعدادبسیاری از دوستان بتوانند از محتوای این سمینار استفاده کنند و با به کارگیری نکات گفته شده در آن به درآمد بالایی دست یابند.

2. همانطور که بارها در صحبت‌هایم گفته‌ام، این موضوع یکی از اهدف بزرگ من و در راستای رسالت زندگی من است.

در حاشیه یکی از کارگاه‌هایم، از موفق‌ترین فروشندگان بیمه در بندرعباس در ساعت استراحت به من گفت:

 

⭕️ آیا با سخنرانی می‌توان درآمد قابل توجهی کسب کرد؟
این سوال بسیار خوبی است که باید به آن پاسخ داد و آن این است که آیا یک مدرس و سخنران (به صورت کلی یک استاد) می‌تواند درآمد قابل توجهی (مثلاً ماهانه بیش از ده میلیون تومان) کسب کند؟

واقعیت این است که از آنجایی که ما ایرانی‌ها در چرتکه انداختن و ضرب و تقسیم بسیار عالی عمل می‌کنیم، نیازی به توضیح زیاد وجود ندارد و هر کسی می‌تواند با چند محاسبه ساده دیدی کلی نسبت به درآمد سخنرانان داشته باشد.

بنابراین اگر در یک جمله بخواهم به این سوال پاسخ دهم که «آیا با سخنرانی می‌توان کسب درآمد قابل توجهی داشت؟»

پاسخ این است که اگر تلاش درستی داشته باشیم، می‌توانیم در مدت 3 تا 5 سال به درآمدی بیشتر از 10 میلیون در ماه برسیم (مطمئن باشید این حداقل مبلغ خواهد بود)

? سوالات متداول
 آیا این سمینار فقط در مورد سخنرانی است؟
خیر! بخش کوچکی از این سمینار مربوط به سخنرانی است و ما در این سمینار مسیر راه مربوط به روش‌های تبدیل شدن به یک استاد درجه یک  در یک حیطه تخصصی را مطرح می‌کنیم.

 من سرمایه اولیه‌ای ندارم. آیا  این سمینار برای من نیز مفید است؟
چقدر جالب! دقیقاً مانند اولین روزی که من کارم را شروغ کردم و چیزهایی که داشتم یک لپتاب بود و 17 میلیون تومان قرض و بدهی عقب افتاده و دلی پرامید. بنابراین نگران نباشید و خوشبختانه برای این کار آنچه مهم است پشتکار است و البته اگر توان مالی داشته باشیم می‌توانیم سریع‌تر نتیجه بگیریم.

 من یک خانم هستم. آیا فیلم این سمینار متناسب من است؟
بله! به شما تبریک می‌گویم که به فکر رشد و توسعه هستید و بدانید که یکی از بهترین بازهارهای فعالیت که کشور ما به آن نیاز دارد مدرسان و استاد‌های فوق‌العاده‌ای هستند که به دیگر بانوان آموزش بدهند.

 من از شغل اول خود راضی هستم اما سخنرانی را هم دوست دارم.
مانند بسیاری از اساتید و مدرسان شما نیز می‌توانید در کنار شغل اصلی خود در این زمینه به فعالیت بپردازید..

 آیا محتوای  این سمینار  جدید است؟
بله! بیش از 80 درصد مطالب این سمینار برای شما جدید خواهد بود و آن 20 درصد هم برای کسانی که در سمینارهای ما شرکت کرده‌اند مشابه مطالب قبلی خواهد بود.

 

 من حوصله‌ 4 ساعت  سمینار را ندارم!
خب مطمئنم که در سمینارهای ما شرکت نکرده‌اید چون به احتمال زیاد اصلاً متوجه نمی‌شوید که این 4 ساعت چقدر زود تمام می‌شود و بارها و بارها لبخند بر روی لبان شما خواهد آمد

تا 5 سال پیش زندگی واقعاً نازیبایی را تجربه می‌کردم. حالم بسیار بد بود، با پدر و مادرم همیشه در حال دعوا و قهر بودم و سعی می‌کردم کمترین مقدار ممکن در خانه حضور داشته باشم. بی پولی بسیار زیادی داشتم و از آنها ناراضی بودم که چرا پولدار نیستند!‌ با خودم، اطرافیانم و جامعه حالم خوب نبود و احساس می‌کردم که این دنیا به چه دردی می‌خورد؟! اصلاً نمی‌دانستم که جای من در این دنیا چیست؟ هیچ آینده‌ای برای خودم در نظر نمی‌گرفتم

 

زمان گذشت و کم کم با آموزش‌های بهبود فردی و بهتر زیستن آشنا شدم و یاد گرفتم که با زندگی که به من داده شده باید چه کار کنم. وقت زیادی برای رشد شخصی خودم اختصاص دادم و الان خوشحالم که 3 سال است زندگی بسیار خوبی را تجربه می‌کنم، رابطه‌ام با پدر و مادرم عالیست و شرکتی دارم که 6 نفر در آن مشغول به کار هستند درآمد  خوبی دارم و نه تنها از زندگی لذت می‌برم بلکه دوست دارم به دیگران آموزش بدهم چطور زندگی کنند.

این فکر شده رسالت زندگی من! این که دوست دارم به دیگران آموزش بدهم و به دیگرانی که دوست دارند با آموزش دادن به دیگران رشد کنند، کمک کنم تا در این مسیر حرکت کنند. متاسفانه ما در هیچ جای زندگی‌مان روش درست زندگی کردن را یاد نگرفته‌ایم یعنی نه در مدرسه نه در جامعه و نه خانواده آموزش ساختاریافته‌ای برای ما در نظر نگرفته‌اند و چطور ممکن است که کسی بدون یاد گرفتن درست زندگی کردن، زندگی درستی داشته باشد؟

 

رسالت من این است که همانطور که سر هر چهارراهی یک موسسه آموزش زبان انگلیسی است، یک موسسه مهارت‌های زندگی وجود داشته باشد و به انسان‌ها درست زندگی کردن را آموزش بدهد.

استادان ماندگار در یک کلام:

آموزش ببینید و رشد کنید و این آموزشها را واقعا در خود نهادبینه کنید و یافته‌های خود را به عنوان سخنران، مشاور و مدرس به دیگران آموزش دهید و درآمد فوق‌العاده‌ای را تجربه کنید.

 

امیدوارم که شما رو در سمینار ببینم

با عشق

مهرداد ارجمندی

 

 

آدرس

اهواز سه راه فرودگاه.دانشگاه علوم تحقیقات سالن همایش ها

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی زندگی

رویداد های برگزارشده۴
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر