نخستین نشست بررسی چالشهای شغلی طراحان جوان

شروع:
چهارشنبه ۱۴ مرداد ۹۴ ۱۸:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۱۴ مرداد ۹۴ ۲۰:۰۰
نخستین نشست بررسی چالشهای شغلی طراحان جوان
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

در پی استقبال خوب طراحان از کمپین «من یک طراحم» طی یک ماه گذشته، و درخواست مشارکت کنندگان جهت ادامه این حرکت فرهنگی، نخستین نشست بررسی چالشهای شغلی طراحان جوان برگزار خواهد شد. این نشست هم‌اندیشی در تاریخ چهارشنبه 14 مردادماه 1394 در فرهنگسرای اندیشه برگزار خواهد شد و شرکت در آن برای همه علاقمندان، رایگان است. جهت ثبت نام می‌توانید از این لینک اقدام کنید.

مطابق با چشم‌انداز اعلام شده برای کمپین، هدف از برگزاری این نشست‌ها کمک به تقویت جایگاه شغلی طراحان با رویکردی فرهنگی است. در این نشست به مباحثی نظیر قوانین حقوقی در قراردادهای طراحی، حقوق متقابل طراح و مشتری، بررسی چالشها و راهکارهای توافق با مشتری در طراحی، و... خواهیم پرداخت و از تجربیات یکدیگر برای حرفه خود بهره خواهیم برد. برای این منظور افراد زیر به عنوان سخنران و مدعوین پنل گفتگوی اصلی نشست در بحث مشارکت خواهند کرد:

 • آرش تنهایی:
  طراح گرافیک، مدرس، نویسنده و پژوهشگر
 • مجید علوی‌زاده:
  طراح و توسعه‌دهنده وب، موسس وبسایت مجید آنلاین
 • دکتر سیدمهدی نورانی:
  دکترای طراحی گرافیک، عضو هيات علمي، استادیار دانشگاه
 • لیلا عراقیان:
  معمار، طراح پل طبیعت تهران، فوق لیسانس معماری از دانشگاه بریتیش کلمبیا
 • محمدرضا محمدی:
  طراح صنعتی، مدیر مرکز طراحی صنعتی پژوهشکده فرهنگ و هنر
 • دکتر محمدجعفر نعناکار:
  استاد دانشگاه، وکیل پایه یک، فعال در حقوق فناوری اطلاعات و مالکیت فکری
 • دکتر حامد بیدی:
  طراح وب و گرافیک، مدرس دانشگاه، مدیر عامل مرکز طراحی اسپیرال

در نهایت نیز زمانی را برای شبکه‌سازی و آشنا شدن با سایر همکارانمان می‌گذاریم تا بتوانیم ارتباطمان را با هم حفظ کنیم.

همانطور که قبلا نیز اعلام شده هدف از راه اندازی این وبسایت تثبیت جایگاه شغلی یک طراح در مقابل سفارش‌دهنده و ارتقای فرهنگ عمومی در این زمینه است. حالا خواه این طراح، طراح گرافیک باشد، یا طراح وب، یا طراح دکوراسیون و طراح صنعتی، موارد مطرح شده در این کمپین بخشی از مسائلی است که یک طراح همیشه با آن سر و کله می‌زند. خوشبختانه این کمپین طی یک و نیم ماه گذشته بیش از 3200 نفر امضاکننده جذب کرده و بازخورد مثبتی در شبکه‌های اجتماعی داشته است.

این نشست هم‌اندیشی توسط مرکز طراحی اسپیرال و با مشارکت موسسه فرهنگی پیشرو برگزار خواهد شد و برنامه دقیق آن به زودی اعلام خواهد گردید. بنابراین اگر تمایل دارید در این نشست شرکت کنید و قدمی جدی‌تر برای ارتقاء جایگاه شغلی طراحان بردارید، فرم ثبت نام رایگان آن را پر کنید تا بتوانیم برنامه‌ریزی بهتری داشته باشیم. همچنین اگر دوست داشتید خبر برگزاری آن را به دوستانتان هم اطلاع دهید تا جلسات پربارتری داشته باشیم.


توجه: نشست به صورت متمرکز برای همه طراحان برگزار می شود و انتخاب نوع بلیط صرفا جهت مشخص شدن میزان استقبال طراحان مختلف تعیین شده است.


آدرس:تهران فرهنگسرای اندیشه: تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، پارک اندیشه