رویداد به پایان رسیده است!
وقتی مارکوپولو دانشجو بود! (۱) در تاریخسه‌شنبه ۱۱ خردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

وقتی مارکوپولو دانشجو بود! (۱)

شروع:
سه‌شنبه ۱۱ خرداد ۹۵ ۱۶:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۱۱ خرداد ۹۵ ۱۹:۰۰
مکان: تهران
وقتی مارکوپولو دانشجو بود! (۱)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

.... تا پخته شود خامی  !
سفر کردن یکی از چیزهاییست که بزرگان بارها و بارها درباره اهمـّیتش گفته اند ، یکی از عجیب ترین ها! و به نقل از متخصصانِ این موضوع، یکی از معلم ترین ها ... !
غالباً برایِ ما سفر کردن امری دشوار و گاهی گران به نظر میرسد .
ولی ما از نوع ديگريِ سفر می كنيم ...

 مي خواهيم در این رویداد با هم از سفر صحبت کنیم و باهم به تجربیات ِ هدی رستمی از سفر هایش گوش کنیم ... که بگوییم همه چیز آنقدر ها هم که ما فکر میکنیم دشوار نیست .
اگر دوست داريد دنيا را نه فقط به عنوان يك جهانگرد بلكه به عنوان يك شهروند جهاني، مسئول و تاثيرگذار ببينيد با ما همراه باشيد☺️

 

آیسک چیست؟
آیسک سازمانی بین المللی‌، غیر سیاسی، مستقل و غیر انتفاعی است که توسط دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان مراکز آموزش عالی‌ اداره می شود. این سازمان بزرگترین سازمان جهانی است که به طور کامل توسط دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان اداره شده و بهترین انتخاب برای نسل جوان است تا توانایی های مدیریتی و راهبری خود را به منظور ایجاد تحولات مثبت در جامعه کشف نموده‌ و توسعه دهند. در این راستا آیسک به اعضای خود کمک می‌کند تا توانمندی‌های گوناگون فردی و حرفه‌ای خود را گسترش داده و ارتقا بخشند. اعضای آیسک علاقمند به موضوعات راهبری، مدیریت و معضلات جهانی‌ هستند.

ماموریت آیسک
بستر بین المللی آیسک و تجربه ای که برای دانشجویان فراهم می آورد، ایشان را قادر می سازد تا با کشف و توسعه توانایی های بالقوه خود، تاثیری مثبت بر جوامع بگذارند.

گستره ی فعالیت های آیسک چیست؟

آیسک این امکان را برای جوانان فراهم می‌کند تا با ارتقای مهارت‌ها و پتانسیل‌های خود، عاملان تغییر مثبت در بخش‌های مختلف جامعه باشند.

فراهم آوردن فرصت‌های راهبری در سطوح مختلف سازمان برای اعضا
فراهم آوردن فرصت‌های کار آموزی بین‌المللی
فراهم آوردن محیط آموزشی جهانی‌

آدرس:تهران خیابان حافظ٬ دانشگاه صنعتی امیرکبیر ٬ روبروی مسجد٬ مجموعه تالار های مرکزی٬ سالن همایش مولانا