رویداد به پایان رسیده است!
تجربه نقاشی زیرلعابی در «استدیو مردم» در تاریخپنج‌شنبه ۲ خردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

تجربه نقاشی زیرلعابی در «استدیو مردم»

شروع:
پنج‌شنبه ۲ خرداد ۹۸ ۱۰:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲ خرداد ۹۸ ۱۵:۰۰
مکان: تهران
موضوع:غیره / غیره
تجربه نقاشی زیرلعابی در «استدیو مردم»
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره‌ی این کارگاه

همیشه آفرینش چیزی با دست، در همون لحظه‌ای که ایده‌اش تو ذهنمون شکل میگیره و با کمک دستا شکل بیرونی به خود میگیره، یکی از تفریحات و فعالیت‌های سازنده و سرخوش‌کننده به حساب میاد. مخصوصا اینکه این تجربه تو فضایی شکل بگیره که گرم و صمیمی باشه و ما رو در دل داستان یک کسب‌و‌کار جوون در یک خونه‌ی آجرنمای تهرانی اصیل غرق کنه.

اگر این تجربه با این وصفی که ازش شنیدی، بنظرت ارزش امتحان کردن داره، چند ساعت معاشرت و نقاشی سرامیک کنار تیم «استدیو مردم» رو اصلا از دست نده!

قراره تو این کارگاه چی تجربه کنیم؟

تو فضای یه خونه‌ی قدیمی آجرنما با حیاط و حال و هوای زیبا، در کنار هنرمندانی که خودشون مدت‌هاست کار بشقاب‌های سرامیکی، سفال و غیره رو انجام میدن نقاشی زیرلعابی رو روی بشقاب‌های سرامیکی تجربه می‌کنیم و از معاشرت و دیدن مراحل شکل گرفتن این اثر هنری خودمون لذت می‌بریم.

این تجربه برای چه کسایی مناسبه؟

برای همه‌ی کسائی که دوست دارن چیزی رو با دستاشون خلق کنن و حداقل کمی با نقاشی و طرح زدن دوستن!

چه امکان بخصوصی برای شرکت‌کننده‌ها وجود داره؟

  • می‌تونید اثری که ساختید رو در اینستاگرام استدیو مردم به فروش بگذارید و کسب درآمدتون رو هم از کاری که خلق کردید، امتحان کنید.
  • برای مخاطبین پیاده بعد از شرکت در این کارگاه، این امکان وجود داره که فرم همکاری با استدیو رو هم پرکنن و به عنوان هنرمند با استدیو مردم در آینده هم همکاری داشته باشن.

چه کسی این کارگاه رو برگزار می‌کنه؟

«استدیو مردم» با همراهی پیاده برگزار کننده‌ی این تجربه‌اس، گروهی جوون و هنرمند که کسب‌و‌کارشون رو از کمترین لوازم و امکانات شروع کردن و کم کم با همکاری هنرمندان دیگر و تلاش روزمره‌شون یک فضای خیلی مناسب رو ایجاد کردن که در اون علاوه بر کارهای سرامیک، سفال و غیره که انجام میدن، کارگاه‌هایی رو هم برای علاقه‌مندان برگزار میکنن و همیشه با روی باز منتظر علاقه‌مندان به همکاری باهاشون هستن.

برگزارکنندگان

استدیو مردم

استدیو مردم

آدرس:تهران خیابان کریمخان زند، خیابان حافظ جنوبی، کنارگذر پل حافظ، بن بست چهارم، پلاک 1