رویداد به پایان رسیده است!
تجربه نقاشی زیرلعابی در «استدیو مردم» در تاریخ پنج‌شنبه ۲ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲ خرداد ساعت ۱۰:۰۰

تجربه نقاشی زیرلعابی در «استدیو مردم»

  • رایگان
  • تهران
  • غیره
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره‌ی این کارگاه


همیشه آفرینش چیزی با دست، در همون لحظه‌ای که ایده‌اش تو ذهنمون شکل میگیره و با کمک دستا شکل بیرونی به خود میگیره، یکی از تفریحات و فعالیت‌های سازنده و سرخوش‌کننده به حساب میاد. مخصوصا اینکه این تجربه تو فضایی شکل بگیره که گرم و صمیمی باشه و ما رو در دل داستان یک کسب‌و‌کار جوون در یک خونه‌ی آجرنمای تهرانی اصیل غرق کنه.

اگر این تجربه با این وصفی که ازش شنیدی، بنظرت ارزش امتحان کردن داره، چند ساعت معاشرت و نقاشی سرامیک کنار تیم «استدیو مردم» رو اصلا از دست نده!


قراره تو این کارگاه چی تجربه کنیم؟


تو فضای یه خونه‌ی قدیمی آجرنما با حیاط و حال و هوای زیبا، در کنار هنرمندانی که خودشون مدت‌هاست کار بشقاب‌های سرامیکی، سفال و غیره رو انجام میدن نقاشی زیرلعابی رو روی بشقاب‌های سرامیکی تجربه می‌کنیم و از معاشرت و دیدن مراحل شکل گرفتن این اثر هنری خودمون لذت می‌بریم.


این تجربه برای چه کسایی مناسبه؟


برای همه‌ی کسائی که دوست دارن چیزی رو با دستاشون خلق کنن و حداقل کمی با نقاشی و طرح زدن دوستن!


چه امکان بخصوصی برای شرکت‌کننده‌ها وجود داره؟


  • می‌تونید اثری که ساختید رو در اینستاگرام استدیو مردم به فروش بگذارید و کسب درآمدتون رو هم از کاری که خلق کردید، امتحان کنید.
  • برای مخاطبین پیاده بعد از شرکت در این کارگاه، این امکان وجود داره که فرم همکاری با استدیو رو هم پرکنن و به عنوان هنرمند با استدیو مردم در آینده هم همکاری داشته باشن.

چه کسی این کارگاه رو برگزار می‌کنه؟


«استدیو مردم» با همراهی پیاده برگزار کننده‌ی این تجربه‌اس، گروهی جوون و هنرمند که کسب‌و‌کارشون رو از کمترین لوازم و امکانات شروع کردن و کم کم با همکاری هنرمندان دیگر و تلاش روزمره‌شون یک فضای خیلی مناسب رو ایجاد کردن که در اون علاوه بر کارهای سرامیک، سفال و غیره که انجام میدن، کارگاه‌هایی رو هم برای علاقه‌مندان برگزار میکنن و همیشه با روی باز منتظر علاقه‌مندان به همکاری باهاشون هستن.

برگزارکنندگان

استدیو مردم
استدیو مردم

برگزار‌کننده

آواتار

استدیو مردم

رویداد های برگزارشده۰
  • شروع: پنج‌شنبه ۲ خرداد ساعت ۱۰:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۲ خرداد ساعت ۱۵:۰۰

آدرس: تهران خیابان کریمخان زند، خیابان حافظ جنوبی، کنارگذر پل حافظ، بن بست چهارم، پلاک 1