کاور
"آموزش غیرحضوری شخصیت شناسی MBTI (دوره 17)" در تاریخ دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

در مورد mbti

توضیحاتی در مورد mbti

شخصیت شناسی،مهارتی شبیه معجزه!

دوره های جدید شخصیت شناسی mbti  مرتبا برگزار می شود به سایت ما مراجعه کنید:

لینک دوره غیرحضوری 

https://pahmadimanesh.ir/courses/mbti-course/

لینک دوره حضوری در مشهد

https://pahmadimanesh.ir/product/mbti-mashhad/

 

این آموزش بصورت وبینار نیست و بگونه ای است که مطالب آموزشی جهت مرور ، برای شما ماندگار خواهد بود

کلام اول :

این کارگاه آموزشی ، بلحاظ محتوا ، مثالهای واقعی جهت درک عمیق مطالب ، پرسش وپاسخ ، تمرین های عملی ، فایلهای آموزشی و ..... جزو بینظیرترین دوره های آموزشی شخصیت شناسی در ایران است  که تاکنون تاثیرات شگرفی در زندگی فردی و شغلی افراد ایجاد نموده است .

یکی از دلایل عالی و کاربردی  بودن این دوره ، تدریس آن  توسط یک کُوچ حرفه ای  است که به دلیل  جلسات کوچینگ متعددی که با افراد دغدغه مند  دارد ، دغدغه های مرتبط را در این آموزش  دخیل می کند و این یکی از رموز متفاوت بودن این کارگاه آموزشی است 

اگر در مورد کوچینگ  نمی دانید ، در سایت اینترنتی مدرس مطالب خوبی درج شده که می توانید مطالعه کنید فقط بطور خلاصه

" یک کوچ حرفه ای شما را قادر می سازد بجای غرق شدن در افکار بدون دستیابی به اهداف ، با شناکردن در افکار از آن لذت ببرید و به اهداف خود دست یابید "

امیدوارم تصمیم بگیرید با فراگیری این مهارت ، زندگی خود را بهتر کنید.

لطفا تا انتهای مطالب را کامل و با حوصله  بخوانید

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آموزش شخصیت شناسی  MBTI  تا کنون زنـدگی ها و کسـب و کـارهای بسیاری را نجـات داده و یا منجر به بهبود فراوان آنها و افزایش میزان رضایت به مقدار قابل توجهی گردیده است .

خیلی از آن به عنوان نقطـه عطـف زندگی خود نام برده اند .

توصیه می کنیم ،  شما نیز هر چه زودتر این مهارت را فرابگیرید

مطمئن هستیم شما نیز بعد از این آموزش ، خواهید پیوست به گروهی که با نگـرش زیبـاتری به خود و سایرین ، زندگی و بیزینس بهتری را خواهید ساخت.

 

امروز باید یه تصمیـم مهم بگیرید و اونم یادگیری مهارت MBTI   است :

ü      اگر فکر می کنید هنوز خودتان را به قدر کافی نمی شناسید

ü      اگر دوست دارید به شغل بهتر و درآمد بیشتر برسید

ü      اگر دوست دارید دیگران بیشتر شما را درک کنند و بیشتر دوست داشته شوید

ü      اگر تلاش زیادی می کنید  اما از درآمد خود و از کیفیت روابط خود راضی نیستید

 

 

برای اکثر اين دغدغه ها  ، پاسخ مناسب در MBTI  وجود دارد  و شما پس از گذراندن اين دوره ، بشرطی که آموخته ها را اجرائی کنید ، با چالش های خود در این حوزه ،  خداحافظی خواهید کرد

 

حتی یک لحظه هم شک نکنید ،  به جرات می توانیم بگوییم این دوره ، یکی از تـاثیر گذارترین دوره های طول عمر شماست…

 

پریسا احمدی منش "  برند پَم کوچینگ  " مربی دوره و  از کُوچ های حرفه ای ایران است که مخاطبان زیادی از سراسر ایران  ، با ایشان جلسات کوچینگ موفق  تلفنی و حضوری داشته اند و در کلاسهای شخصیت شناسی ایشان به صورت حضوری و مجازی شرکت کرده اند که طبق بازخوردهای اخذ شده ، نتایج عالی برای مخاطبان ، در حوزه زندگی و کسب و کار داشته است .

تجربه موفق 17 سال فعالیت مدیریتی و اجرایی ، زمینه ساز موفق ایشان در کوچینگ و آموزش بوده است .

 

پریسا احمدی منش می گوید :   

"  در بسیاری از جلسات کوچینگ با افرادی مواجه بودم که دغدغه های زیادی داشتند ، از چالش های فراوان در روابط شان ، می گفتند  ، علیرغم تلاش فراوان شان ، از موقعیت کنونی در شغل و زندگی راضی نبودند و غیره و در طی چندین جلسه کوچینگ ، نقاط قوت و ضعفی در آنها کشف میشد که قبلا برای خودشان شفاف نبود !!

بعد از مدتها تحقیق و بررسی ضمن تجربه های عملی ایجاد شده  ،  به یک مدل رسیدم که بسیار خوب جواب می داد و آن اینکه هر فردی  ، قبل از هر کاری ،  مهارت MBTI  را فرابگیرد و به اینصورت سرعت فرایند کوچینگ بسیار بالا میرفت و خودشان ، می فهمیدند که حالا چه باید بکنند و خودشان مثل بلبل !! تحلیل می کردند علل چالش های روابط عاطفی و شغلی شان را ... !!

این شد که مصمم شدم یکی از رسالت های زندگی ام را در کنار کوچینگ ، آموزش شخصیت شناسی قرار دهم "

مشکل شما به ما هم ربط دارد !!

 

 

در سایت و اینستاگرام ، برخی نظرات ثبت شده مخاطبان دوره های قبلی را ببینید .

از بین هزاران پیام عالی از شرکت کنندگان دوره های قبلی ، دو نمونه  را در زیر ببینید 

قطعا بدست آوردن هر چيز خوبي مخصوصا مهارت شخصیت شناسی MBTI که جزو مهارت های ویژه و خاص است ، پرهزينه است .اما بنا بر رسالت مان در  جهت فراگیر شدن این آموزش ،

فعلاااا تا مدت محدود ، قیمت دوره ، بسیار کمتر از  قیمت اصلی ، لحاظ شده است تا همگان بتوانند بهره ببرند.( دوره های مشابه با این کیفیت ، قیمتی بالای 2 میلیون تومان دارند)

قیمت ها را در بخش تهیه بلیت ببینید.

در این آموزش ،  نگرش جدید و زیبایی از تفاوت آدمها و شناخت خود و دیگران به دست می آورید که مطمینا حاضر هستید چند ده برابر مبلغ فعلی بابت اش هزینه بپردازید.

 

شما با تجربه شیرین درک و شناخت از خود و دیگران ، صدها برابر این مبلغ را بصورت حس آرامش و رضایت درونی  ،  بطور غیرمستقیم به خودتان بر می گردانید ضمن اینکه در درآمدزایی و بیزینس و شغل تان بطور مستقیم نیز اثرات عالی خواهد  داشت .

 

تا حالا به این موضوع دقت کردید که چطور است ما در یک رستوران یا وقتی که برای خرید پوشاک مراجعه می‌کنیم به سادگی چندصدهزار تومان خرج می‌کنیم اما زمانی که موقع سرمایه گذاری روی خودمان می‌شود، دستمان می‌لرزد ؟؟؟

يكي از راز هاي موفقيت افراد موفق ، سرمايه گذاري روي خودشان و يادگيري بيشترشان است .

لطفا این مبلغ را با هزینه‌هایی مانند صرف يك وعده غذا در رستوران مقایسه کنید و ببینید کدام ضروری تر و ماندگارتر خواهند بود  !!

 

به نظر شما افراد باهوش و موفق بین انتخاب لذت کوتاه خوردن يك وعده غذا با یک کارگاه آموزشی تاثیرگذار کدام را انتخاب می کنند؟

 

پس امیدواریم جاتون خالي نباشه   !!!

 

براي خلق زندگی و روابط خوب  و كسب درآمد عالي و فوق حرفه ای شدن ، هيچ وقت دير نيست .

 

 اما اگر بازهم  فكر ميكنيد يادگيري هزينه دارد پس جهل را انتخاب كنید ، اما بدان که قطعا ناداني و نداشتن مهارت ، هزينه بيشتري برايتان دارد .

 

 

o          آموزش طبق استاندارد جهانی CPP

o          ارائه تست شخصیت شناسی MBTI

o          فضایی جهت گفتگوی راحت و بدون قضاوت 

o          تمرین های آموزشی

o          یک جلسه تکنفره کوچینگ تلفنی با 50% تخفیف  ( اعتبار تا یکماه بعد از پایان دوره)

و به اینصورت حدود 80 هزار از مبلغ ثبت نام شما جبران میشود  ( در سایت اینترنتی ، در مورد کوچینگ بخوانید )

 

 

مگر اینکه بخواهید میزان رضایت از  زندگی ، روابط ، شغل و درآمدتان را بهتر کنید

این مهارت قدرتمند ، برای رسیدن شما به  شناخت خوبی از خودتان و چرایی افکار و اعمالتان ، به طرز عجیبی عمل میکند

 

شما با شركت در اين دوره بی نظیر ، صاحب مهارتی خواهید شد که شاید خیلیها با یک عمر تجربه به آن رسیده و یا حتی خیلیها  نرسیده باشند !!

شاید رقبـای شما  این مهارت را فراگرفته اند و شما از قافله عقب مانده اید  !!

شاید هم هنوز رقبای شما این مهارت را بلد نیستند و شما چندین گام از آنها جلوتر خواهید افتاد .

 

اگر در این دوره آموزشی شرکت نکنم چه می شود ؟

باور کنید هیچ اتفاقی نمی افتد و فقط شما در شرایط فعلی خود باقی می مانید.

شاید هم در شرایط فعلی نمانید و پسرفت کنید

چرا که  رقبـای شما ( رقبای عرصه زندگی ، روابط و بیزینس ) این مهارت را فراگرفته اند و شما از قافله عقب بمانید  !!

 

جمله‌ای منصوب به آلبرت انیشتین است که می‌گوید:

عجیب است که عده‌ای کارهای همیشگی را انجام می‌دهند و نتیجه‌ای متفاوت را انتظار دارند

شرکت در اين دوره ، موقعیتی است که افراد باهوش به اندازه کافی ارزش آن را می دانند.

 

 

به این فکر کنید…

شاید پاشنه آشیل و فاصله شما با یک زندگی و بیزینس عالی ،  تنها دانستن اين مهارت قدرتمند  وداشتن یک کوچ حرفه ای كاربلد باشد !

 

 توصیه میشود بهمراه عزیزانتان و افراد مهم زندگی و کسب و کارتان در این آموزش شرکت کنید ( همسر ، فرزند ، شریک ، دوست ، همکار و...)

پس لطفا آن ها را نیز مطلع کنید 

حتی میتوانید شما هزینه این دوره آموزشی را پرداخت و به دیگران هدیه کنید

 

تابلویی را در نظر بگیرید با خط ناشناس مثلا چینى یا ژاپنى،  نوشته‌های آن را نمی‌توانیم بخوانیم زیرا با زبان آن آشنا نیستیم.

شخصیت شناسى هم همینطور است. به ما سواد خواندن خودمان و دیگران را می دهد ، ما را با زبان و خط شناخت دلیل عملکردهاى متفاوت خودمان و بقیه انسانها آشنا مى کند.

چطور زمانی که تیپ شخصیتی خود و طرف مقابلمان را نمی‌شناسیم می‌توانیم برخورد درستی با وی داشته باشیم؟

 

بارها با زوج‌هایی برخورد کرده‌ایم که پس از چندین سال زندگی مشترک اذعان دارند شناختی از هم ندارند!

برای مثال؛ مرد و زنی را در نظر بگیرید که دو تیپ شخصیتی متفاوت باهم دارند، به ترتیب یکی درون‌گرا و یکی برونگرا. طبیعتاً ارتباط فرد برونگرا با جامعه بهتر است و دائماً می‌گوید: شوهرم بی‌عرضه است و همیشه من باید حقش را در محل کار و… بگیرم! یا مردی که همسرش برونگرا است دائم فکر کند که همسرش سروگوشش می‌جنبد و مدام رفتارهای جلف از خودش نشان می‌دهد. این در حالی است که نمی‌دانند هرکدام بر اساس تیپ شخصیتی خود رفتار می‌کنند.

یا در ادارات، زمانی که یک همکار جزئی‌نگر داریم و شما کلی‌نگر هستید، در پر کردن فرم و در ذکر تاریخ شما سال را ذکر می‌کنید و همکارتان ماه، روز و حتی ساعت آن را بر شما متذکر می‌شود. این امر موجب کلافگی شما می‌شود چراکه در تصور خود این‌گونه حرف‌ها و مسائل را بی‌اهمیت تلقی می‌کنید. اگر شما تیپ شخصیتی همکارتان را بشناسید متوجه می‌شوید که وی فردی جزئی‌نگر است و تمام موارد جزئی را رعایت می‌کند.

وقتی خودمان و اطرافیانمان را نشناسیم، امکان ارتباط مختل می‌شود. با شناخت تیپ‌های شخصیتی، تفاوت‌ها را درمی‌یابیم وزندگی معقولانه‌تری را تجربه می‌کنیم.

 از دلایل دیگر شناخت شخصیت شناسی این است که به همدیگر صفت نسبت ندهیم، برای مثال نگوییم فلانی این صفت بد را دارد، پررو است، بی‌حیا است و…، درحالی‌که چنین نیست. وی فردی برونگرا است که راحت‌تر از شما در اجتماع ارتباط برقرار می‌کند.

یا برعکس، فلانی خیلی انسان ضعیفی است، گوشه‌گیر و خجول است؛ خیر، او فردی درون‌گرا است که ترجیح می‌دهد خلوت خود را هم داشته باشد.

در مذاکرات و متقاعد سازی به این نتیجه میرسیم که خیلی جلوتر از رقیبان هستیم چون می توانیم حدس بزنیم فرد مقابلمان دارد به چه چیز فکر می کند. می دانیم که اگر  او  یک حسی و جزیی نگر است چگونه به او اطلاعات بدهیم تا متقاعد به خرید شود.

بسیاری از ناسازگاری های زناشویی حل می شود. مثلا همسرم که یک درونگراست را بهتر می شناسم و برایم علاقه مند نبودن به مهمانی ها مشخص می شود. می فهمم که بنای اذیت کردن مرا نداشته بلکه مطابق تیپ شخصیتی خود عمل می کند .

 

MBTI     یکی از مطرح‌ترین ، معتبرترین و قدرتمندترین ابزارهای تیپ‌شناسی در جهان است و در شرکت های  بین المللی برتر  fortune100   مورد استفاده قرار می گیرد  و به ما کمک می‌‌کند تا برای درک و شناخت صحیح از افراد در جلسات مذاکره، فروش، و همچنین رهبری و تیم‌داری بسیار قدرتمندتر از پیش عمل کنیم.

واحدهای منابع انسانی و روانشناسان پیرو مکتب یونگ ( روانشناس سوئیسی ) نیز با بهره‌گیری از آن به تصمیم‌گیری بهینه، حل تعارض و بهبود کار تیمی افراد کمک می‌کنند.

  MBTI افراد را به ۱۶ تیپ شخصیتی مختلف تقسیم می‌کند.

تفاوتهای بسیاری بین هرکدام از این ۱۶ تیپ شخصیتی است که اگر آنها را بشناسیم به تدریج مهارت پیدا می کنیم که با هر تیپ شخصیتی بتوانیم سازگار شویم

 

با تسلط بر MBTI می‌توانید تیپ شخصیتی افراد را تشخیص دهید و فرایند متقاعدسازی آن‌ها را بسیار ساده تر طی کنید .تسلط بر MBTI نه تنها در مذاکرات حرفه‌ای، بلکه در روابط روزانه نیز به شما کمک می‌کند تا تعاملات اثربخش‌تری داشته باشید. همچنین با یافتن تیپ شخصیتتان مسیر تحصیلی و شغلی مناسبتان را شناسایی خواهید کرد و استعدادهایتان را کشف می‌کنید.

خودشناسی ( شناخت نقاط قوت ، نقاط ضعف ، استعدادها )
طراحی نقشه راه توسعه فردی
بهبود ارتباطات وکاهش تعارضات با دیگران
انتخاب بهترین شغل
انتخاب بین کارمندی و کارآفرینی
انتخاب همسر
تحلیل چالش های روابط عاطفی و شغلی
 

1.        استخدام اصولی پرسنل

2.        استعدادیابی پرسنل

3.        انگیزش کارکنان متناسب با تیپ شخصیتی آنها

4.         تیم سازی ، چینش تیم ، مدیریت تیم

5.        شراکت موفق

6.        مهارت های مذاکره وارتباطات موثر، متقاعدسازی

7.        بهبود مهارت های مدیریتی

8.         بهبود فروش و تبلیغات

 

طبق گزارش مجله کسب و کار هاروارد در سال ۲۰۱۵، مهارت ارتباط موثر مهم‌ترین و تاثیرگذارترین مهارت، برای دستیابی به موفقیت است. به نظر می‌رسد توسعه مهارت‌های ارتباطی– به ویژه مذاکره- از مهم‌ترین اولویت‌های افرادی است که خواهان پیشرفت و بهبود ابعاد مختلف زندگی خود هستند.

زمانی که در روابط روزانه‌ی شخصی و شغلی، با پیش فرض‌های ذهنی متداول خود با افراد برخورد می‌کنیم معمولا دچار تعارضات و سوتفاهم‌های زیادی می‌شویم.

یکی از جذاب‌ترین و کاربردی‌ترین مباحث ارتباطی، مبحث شخصیت‌شناسی است. استفاده از ابزار شخصیت‌شناسی MBTI که امروزه یکی از مطرح‌ترین ابزارهای تیپ‌شناسی در جهان است و در بیش از ۸۰ شرکت از ۱۰۰ شرکت برتر fortune100   مورد استفاده است به ما کمک می‌‌کند تا برای درک و شناخت صحیح از افراد در جلسات مذاکره، فروش، و همچنین رهبری و تیم‌داری بسیار قدرتمندتر از پیش عمل کنیم.

اگر صاحب کسب و کار هستید در این دوره خواهید آموخت چگونه تیپ شخصیتی مشتریان خود را تشخیص دهید و برنامه‌ی بازاریابی و تبلیغاتتان را بهبود دهید.

 

 

1.          مدیران عامل ، مدیران بازاریابی و  فروش ، مدیران منابع انسانی ، مدیران تولید و ...

2.          کلیه  پرسنل و شاغلین

3.          افرادی که برای اولین بار به دنبال شغل مناسب هستند و یا در صدد تغییر شغل می باشند

4.          دانشجویان

5.          افرادی که در انتخاب بین کارآفرینی و کارمندی ، مردد هستند  

6.          همسرانی که قصد دارند همسر خود را بهتر بشناسند و ارتباط بهتری با هم برقرار نمایند 

7.          والدینی که می خواهند با شناخت اصولی فرزند خود ، مسیر شکوفایی فرزندشان را  هموار کنند.

8.          افرادی که در آستانه ازدواج هستند

9.          استارتاپ ها

10.       کلیه علاقمندان به مباحث موفقیت و توسعه فردی و سازمانی

11.        تمام افرادی که تمایل دارند ارتباطات فردی و شغلی خود را بهبود دهند

12.        مشاوران ، روانشناس ها و کُوچ ها

13.        همه و همه

 

به نظر شما فردی هست که این مهارت برایش کاربرد نداشته باشد !

 

 

مطالب زیر  در این کارگاه آموزشی  ارائه می شود :

 

          1.                معرفی MBTI و کاربردهای آن

          2.                تعریف ترجیحات و معرفی ترجیحات 8 گانه و تیپ های شخصیتی 16 گانه

          3.                معرفی مشرب های شخصیتی 4 گانه

          4.                نقاط ضعف ، پاشنه آشیل و علل آسیب و شکست های متداول هر مشرب شخصیتی

          5.                نقاط قوت هر مشرب شخصیتی

          6.                شغل مناسب هر مشرب شخصیتی

          7.                استخدام مناسب برای سازمان ها

          8.                نحوه ارتباط موثر با هر تیپ شخصیتی 

          9.                عوامل انگیزاننده و متقاعدکننده برای هر مشرب شخصیتی ( مبحث قدرتمند جهت افزایش فروش)

       10.              با گذشت زمان و افزایش سن چه تغییراتی در تایپ شخصیتی اتفاق می افتد ( مبحث تایپ دینامیک)

        11.              تغییر رفتار با خودآگاهی  ( تکنیک تئوری انتخاب) 

 

کانال تلگرام  :  فایلهای آموزشی در کانال  ارسال میشود (  بصورت صوت، تصاویر و کلیپ های آموزشی )

هفته ای دو جلسه ( شنبه  و دوشنبه  ها )  ( مجموعا 8 جلسه)

گروه تلگرام  : جهت انجام تمرین ها و تعامل و پرسش و پاسخ اعضا با هم

لایو اینستاگرام  : جهت پرسش و پاسخ و رفع اشکال و تمرین ( چهارشنبه ها ساعت 19) ( مجموعا 4جلسه )

شما در هر ساعت از شبانه روز  می توانید به مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید و پس از پایان کلاس هم مطالب آموزشی را جهت مرور خواهید داشت  پس نگران لزوم حضور در یک ساعت مشخص در کلاس نباشید

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کلام آخر :

این کارگاه آموزشی ، بلحاظ محتوا ، مثالهای واقعی جهت درک عمیق مطالب ، پرسش وپاسخ ، تمرین های عملی ، فایلهای آموزشی و ..... جزو بینظیرترین دوره های آموزشی شخصیت شناسی در ایران است  که تاکنون تاثیرات شگرفی در زندگی فردی و شغلی افراد ایجاد نموده است .امیدوارم تصمیم بگیرید با فراگیری این مهارت ، زندگی خود را بهتر کنید.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اطلاعرسانی سایر دوره ها ، از طریق پیج اینستاگرام وکانال تلگرام انجام می شود.

www.ParisaAhmadimanesh.ir

P_Ahmadimanesh  پیج اینستاگرام و کانال تلگرام

09054356215

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

گواهینامه :

  دو مدل گواهینامه داریم

1-      گواهینامه عادی که بصورت فایل الکترونیکی برای شرکت کنندگان فعال و با درخواست شرکت کننده ( مهلت درخواست حداکثر تا 7 روز بعد شروع دوره ) صادرمیگردد .

2-        گواهینامه بین المللی از آکادمی mpt  ،  معتبر در کلیه کشورها و دارای کد استعلام ،  با اعلام درخواست قبلی و پرداخت هزینه مربوطه ( 150 هزار تومان  با ارسال پستی رایگان )  قابل صدور  است

درخواست و واریز وجه ، بعد از شروع دوره انجام شود  و مهلت  تا 7 روز بعد از شروع دوره می باشد

گالری تصاویر

کلیپی از دوره دهم mbti در مشهد

لحظاتی کوتاه از دوره آموزشی

30 ثاانیه از یک دوره آموزشی mbti

مدرس

پریسا احمدی منش
پریسا احمدی منش
مشاور توانمندسازی فردی و شغلی

تجربه 17 سال فعالیت مدیریتی واجرایی

مدیر سابق شتابدهنده استارتاپی کارآفرینی سانباپلاس

دانش آموخته در 3 حوزه مهندسی ، مدیریت ، کوچینگ

دانش آموخته شخصیت شناسی در مرجع رسمی mbti در ایران (CPP)

سوالات متداول

بله دو مدل گواهینامه داریم 1- گواهینامه عادی که بصورت فایل الکترونیکی برای همه شرکت کنندگان ارسال میگردد . 2- گواهینامه بین المللی از آکادمی mpt اتریش ، معتبر در کلیه کشورها و دارای کد استعلام ، با اعلام درخواست قبلی و پرداخت هزینه مربوطه ( 150 هزار تومان با ارسال پستی رایگان ) قابل صدور است درخواست و واریز وجه ، بعد از شروع دوره انجام شود و مهلت تا 7 روز بعد از شروع دوره می باشد
پیج اینستاگرام پریسا احمدی منش به آدرس p_ahmadimanesh را رصد نمایید و یا به سایت اینترنتی ایشان مراجعه کنید parisaahmadimanesh.ir
۱۵۵۸
دنبال کننده
۲۶
کل رویدادها
۲
رویداد فعال

برگزارکننده تخصصی آموزشهای شخصیت شناسی و کوچینگ...

بیشتر از ۴۰ نفر (۷۹%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

سلسه آموزش‌های هفته جهانی کوچینگ(رایگان)

 • آنلاین
 • رایگان
 • گروه آموزشی و کوچینگ پریسا احمدی منش
جمعه ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰

وبینار مهارت‌های تسهیلگری

 • آنلاین
 • از ۱۰۰,۰۰۰ تومان
 • باشگاه مهارت و اشتغال امیرکبیر
جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰

جلسات مشاوره خصوصی دکتر زربخش: پیشرفت شغلی، تحصیلی، کوچینگ، کاریابی، مهاجرت و صادرات خدمات تخصصی

 • آنلاین
 • از ۵۰۰,۰۰۰ تومان
 • Cademix Institute of Technology
چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

راه‌های برقراری ارتباط مؤثر

 • آنلاین
 • ۵۰,۰۰۰ تومان
 • پویش پیشتازی