رویداد به پایان رسیده است!
دورهمی مدلین: تکنولوژی و بازار محصولات تغذیه‌ای در تاریخ سه‌شنبه ۱۰ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۱۰ دی ساعت ۱۶:۰۰

دورهمی مدلین: تکنولوژی و بازار محصولات تغذیه‌ای

  • از ۳۵,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی مدلین


مدلین، مجموعه‌ای برای معرفی فرصت‌های جدید کسب‌وکار در حوزه سلامت دیجیتال است.

مدلین، اجزای اکوسیستم کسب‌وکاری سلامت را به هم نزدیک می‌کند و سعی می‌کند با افزایش دانش آنان در حوزه سلامت، فرصت‌های جدید را به واقعیت تبدیل کند.

در مدلین استارتاپ‌ها، مهندسین، جامعه علوم پزشکی، دانشجویان، سرمایه‌گذاران، شتاب‌دهنده‌ها، دانشگاه‌های علوم پزشکی، مشاوران و سازمان‌های قانون‌گذار گرد هم می‌آیند تا با هم افزایی یک‌دیگر، به خلق و معرفی فرصت‌های جدید کمک کنند.

 

راه‌اندازی استارتاپ با هر موضوع و در هر زمینه‌ای سخت است اما بازار سلامت، ویژگی‌های خاصی دارد که فعالیت و موفقیت در آن را سخت‌تر می‌کند. قوانین و مقررات متفاوت، تعداد کم سرمایه‌گذاران خطرپذیر، نبود دانش و اطلاعات تخصصی سلامت در میان فعالان استارتاپی و نبود شبکه‌ای مناسب بین ارکان مختلف، مسائل مهمی هستند که فعالیت مؤثر استارتاپ‌های سلامت را با مشکل روبه‌رو کرده و شکل‌گیری اکوسیستم استارتاپی سلامت را کُند کرده‌اند هدف از برگزاری سلسله نشست‌های تخصصی مدلین‌ ری‌ویو انتقال دانش و ارائه آموزش‌ها و تجربیات تخصصی برای استارتاپ‌های سلامت و همچنین ایجاد شبکه میان ارکان مختلف اکوسیستم استارتاپی سلامت است.

 

به این منظور، در نشست‌ها و رسانه‌های مدلین، بررسی یکی از موضوعات اساسی در بازار سلامت می‌پردازیم. با معرفی استارتاپ‌های برتر دنیا، شکل‌گیری ایده‌های بهتر در آن موضوع را تسهیل می‌کنیم، در گفتگویی با متخصصان با تجربه، فرصت‌ها و چالش‌های مرتبط در ایران را به بحث می‌گذاریم و سپس با بنیان‌گذاران استارتاپ‌های سلامت درباره تجربه‌ها و مشکلاتشان گفتگو می‌کنیم. در پایان هر نشست نیز، زمانی برای گفتگوی حاضران و شبکه‌سازی در نظر گرفته شده است.


در این اپیزود


دورهمی مدلین، رویداد کوچک و خودمانی است که تمرکز آن بر شبکه‌سازی و بررسی موضوعات لبه دانش و محصولات نوین در جهان است. 

در ساعت اول دورهمی 10 دی‌ماه، قصد داریم همراه با سخنران ویژه خود، دکتر فاطمه منجمی، به بررسی محصولات حوزه تغذیه بپردازیم؛ اینکه چگونه شرکت‌های دارویی، صنایع بسته‌بندی، صنایع غذایی و متخصصین تغذیه می‌توانند در تکنولوژی‌های غذایی وارد شوند و با استفاده از صنایع نوینی مثل food tech و food therapy در تغییر سبک زندگی جامعه تاثیر گذار باشند. در دومین ساعت آن نیز همراه با افراد بنام و صاحب‌نظر در اکوسیستم استارتاپی سلامت به شبکه‌سازی می‌پردازیم.


زمان و محل برگزاری


زمان برگزاری: سه‌شنبه 10 دی‌ماه 1398 - ساعت 16:00 تا 18:00

محل برگزاری: کارخانه نوآوری های‌وی

نشانی: تهران‏، انتهای اتوبان صیاد شمال، خیابان صنایع، خیابان گلزار جنوبی، خیابان لادن شرقی،۱۲ متری ولیعصر (کماسایی)، انتهای بن بست قائم

موقعیت محل برگزاری روی نقشه: https://goo.gl/maps/9U8cqmBA68kdeZX79

لطفا به منظور حفظ نظم برنامه، حداقل 15 دقیقه زودتر در محل برگزاری حضور داشته باشید.

سخنران

دکتر فاطمه منجمی
دکتر فاطمه منجمی
متخصص محصولات تغذیه‌ای

در سال ٢٠١٣ به عنوان مشاور تغذیه محصولات شرکت های دارویی در ایتالیا شروع به کار کردند، تحصیلات آکادمیک در مقطع کارشناسی شیمی محض و رژیم شناسی و تغذیه بالینی در کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی به ایشان این امکان رو داد که بتوانند روش‌های نوین تغذیه را در تولید محصولات و مکمل های تغذیه ای با هدف بهبود سبک زندگی مردم به کار گیرند.

برگزارکنندگان

دکتر علی گنجی‌زاده
دکتر علی گنجی‌زاده
مدیر مدلین

علی گنجی‌زاده، پزشک و کارآفرین است. او پس از هم‌بنیان‌گذاری شرکت اَوِسِن، بازی‌هایی در حوزه آموزش تولید کرد که توانسته جایزه بین‌المللی نوآوری در آموزش پتیل را ببرد. بعد از آن، بدلیل علایق شخصی مسیر شغلی خود را به مشاوره سرمایه‌گذاری در حوزه استارتاپ‌های سلامت تغییر داد. اما دغدغه‌های او منجر به بنیان‌گذاری مدلین، محلی برای برای پیدا کردن فرصت‌های جدید کسب‌وکاری در حوزه سلامت شد.

دکتر آیدین پرنیا
دکتر آیدین پرنیا
مدیر محتوای مدلین

آیدین پرنیا، دانش‌آموخته پزشکی و کارآفرین حوزه آموزش پزشکی بوده است. او هم‌بنیان‌گذار و مدیر عامل شرکت اوسن است و اکنون مشاور استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران حوزه سلامت است. وی همچنین مسئول برگزاری برنامه تامزآپ نیز می‌باشد.

دکتر فرشته کاظمی‌پور
دکتر فرشته کاظمی‌پور
سردبیر مدلین‌مگ

دکتر فرشته کاظمی‌پور، فارغ‌التحصیل رشته‌ پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است. او که سابقه فعالیت‌های گوناگون در حوزه مطبوعات و روابط عمومی رویدادهای متعدد را داشت همکاری‌اش با اوسن را به عنوان مدیر روابط عمومی رویدادهای آموزشی شروع کرد و هم‌اکنون مدیر عملیات این شرکت است.

ائل‌نور نقی‌نژاد
ائل‌نور نقی‌نژاد
مدیر روابط عمومی و حامیان مدلین

ائل‌نور از سال 1386 فعالیت خودش را در حوزه مارکتینگ شروع کرده و مراحل یادگیری مهارت‌های سخت و نرم در این حوزه را همچنان طی می‌کند. همچنین از سال 90 تحت آموزش مربیان مرکز توسعه صنعتی سازمان ملل به عنوان منتور کارآفرینی شناخته شده است. او هم اکنون مشاور ارشد مارکتینگ و منتور راه اندازی بیزینس است.

سهند سمیعی
سهند سمیعی
هماهنگ کننده اجرایی مدلین

سهند سمیعی دانشجوی سال سوم پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران است و از برگزیدگان دانشگاه خود در یازدهمین دوره المپیاد دانشجویی در حیطه‌ی کارآفرینی می‌باشد. وی همچنین در مدلین‌مگ به تولید محتوا پرداخته و به صورت داوطلبانه در تیم‌اجرایی مدلین‌ ری‌ویو فعالیت می‌کند.

امین الهامی
امین الهامی
هماهنگ کننده محتوای مدلین

امین الهامی، فارغ‌التحصیل کارشناسی تجهیزات پزشکی و فعال در بخش فروش تجهیزات پزشکی می‌باشد. وی بنا بر علاقه خود نسبت به این اکو سیستم تصمیم به همکاری با مدلین کرده‌است.

امیرحسن مشتاقی
امیرحسن مشتاقی
مستندساز مدلین

امیرحسن مشتاقی، دانشجوی کارشناسی تجهیزات پزشکی. علاقه مند به حوزه عکاسی شده و در این زمینه فعالیت می کند و اینده خودش را در این زمینه می‌بیند.

حمیدرضا هدایت‌پناه
حمیدرضا هدایت‌پناه
گزارشگر
امیرمهدی محسن‌پور
امیرمهدی محسن‌پور
گزارشگر
پرنیان شوبیری
پرنیان شوبیری
عضو تیم هماهنگی شبکه‌های اجتماعی

پرنیان شوبیری، دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم‌پزشکی تهران است. علاقمند به اکوسیستم است. همچنین در دبیرستان فعالیت‌هایی در زمینه برنامه‌نویسی با ++C داشته است و دوره اینترن‌شیپ آنلاین گوگل را گذرانده است. هم‌اکنون علاقه دارد در اکوسیستم فعالیت‌های بیشتری داشته‌باشد.

زمان‌بندی

برنامه رویداد
عنوانشروعپایان
پذیرش ۱۵:۳۰۱۶:۰۰
خوش‌آمدگویی و اعلام برنامه۱۶:۰۰۱۶:۰۵
مصاحبه با دکتر فاطمه منجمی۱۶:۰۵۱۷:۰۰
شبکه سازی۱۷:۰۰۱۸:۰۰

حامیان

مدیریت توسعه و ارتباط با صنعت دانشگاه علوم پزشکی تهران
مدیریت توسعه و ارتباط با صنعت دانشگاه علوم پزشکی تهران
حامی معنوی
شرکت اَوِسِن
شرکت اَوِسِن
حامی علمی
کارخانه نوآوری های‌وی
کارخانه نوآوری های‌وی
حامی اجرایی

اطلاعات تماس


وبسایت: www.medlean.ir

ارتباط مستقیم در تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک و لینکدین:: MedLeanMag@

آدرس

تهران انتهای اتوبان صیاد شمال، خیابان صنایع، خیابان گلزار جنوبی، خیابان لادن شرقی،۱۲ متری ولیعصر (کماسایی)، انتهای بن بست قائم، کارخانه نوآوری های‌وی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مدلین | MedLean

مدلین، رویدادی برای معرفی فرصت‌های جدید کسب‌وکار در حوزه سلامت دیجیتال است. مدلین، اجزای اکوسیستم کسب‌وکاری سلامت را به هم نزدیک می‌کند و سعی می‌کند با افزایش دانش آنان در حوزه سلامت، فرصت‌های جدید را به واقعیت تبدیل کند. در مدلین استارتاپ‌ها، مهندسی

رویداد های برگزارشده۳
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر