یه لقمه مهربونی

شروع رویداد
یک‌شنبه ۱۶ خرداد ۹۵ ۰۸:۰۰
پایان رویداد
چهارشنبه ۱۶ تیر ۹۵ ۲۰:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادخیریه / غیره
اضافه به تقویم
یه لقمه مهربونی
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱-۴۳۷۹
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

کمپین "یه لقمه مهربونی"، بهانه ای برای باهم بودن، هرکه هستیم، هرکجا، بر سر سفره ای به پهنای شهر...

شاید اگر قصد داشتیم تهران را به اجزای کوچکتری تقسیم کنیم، به راحتی دیواری می توانست آن را به دو قسمت مجزا تقسیم کند، دو تکه ای که گاهی حتی خبر از بودن همدیگر ندارند، چه برسد که در کنارهم، برای هم و به هدف کمک به هم، بهانه ای پیدا کنند...

"یه لقمه مهربونی"، قبل از این بهانه ای بود برای یک غذای گرم برای نیازمندان و بی خانمان های که با مشارکت های مردم موفق شد، خیلی موفق تر از آنچه که برایش هدف گذاری شده بود.

اینبار، اما " یه لقمه مهربونی" کارش همان تهیه غذای گرم است، اما برای هدفی بزرگتر، برای نزدیک تر شدن دلهای دو طرف دیوار نامرئی بین مردم این شهر...

رمضان، "یه لقمه مهربونی" و مردم، یک وعده افطار را بهانه دارند برای خبر از حال هم وتخریب آن دیوارنامرئی...

توضیحات بیشتر درباره کمپین:

قسمت هایی از شهرتهران، که به کلونی های فقیر نشین معروفند و حتی ممکن است ساکنین آن در یک آلونک ساده بدون ذره ای امنیت جانی درحال زندگی باشند، برای خیلی از مردم حتی وجود خارجی ندارند، جایی که اغلب اوقات یک وعده غذای گرم، نیز نایاب می شود.

جدا از نبود غذای گرم، نبود امنیت و محل زندگی نامناسب، شاید بزرگترین مساله، عدم ارتباط ساکنین این محله با دیگر شهروندان باشد که اگر ارتباط قوی وجود داشت با مشارکت های مردمی مشکلات و کمبود امکانات ایشان حل می شد، در این کمپین قصد داریم با کمک به تامین یک وعده تغدیه که شامل شیر، خرما، سبزي، پنير، زولبيا، باميه، سوپ(آش يا حليم)، چای و یک غذای گرم، که هزینه آن 10000 تومان می باشد، سفره افطار را در این مناطق با حضور شهروندان داوطلب بیندازیم.

نحوه کمک به کمپین:

هزینه میزبانی برای هر شهروند، حداقل 10000 تومان برای یک نفر می باشد، که می تواند با انتخاب روز مناسب که از اول تا پایان ماه مبارک رمضان می باشد آنرا متقبل شود، چنانچه قصد دارید میزبان افراد بیشتری باشید با انتخاب تعداد بالاتر در بخش پاداش، مبلغ بیشتری می پردازید، اما در صورت پرداخت هزینه 500 هزارتومانی می توانید یک سفره 50 نفره با 5 نفر همراه، و درصورت پرداخت یک میلیون تومان، یک سفره 100 نفره با 10 همراه، به انتخاب خودتان در زمان و مکان مشخص بیندازید.گفتنیست حمایت روزانه هر 5 روز یکبار در بخش پاداش باز می شود.

راه دیگر شرکت در این کمپین این است که میتوانید برای حمایت، ابتدا در سایت فاندوران ثبت نام کنید و سپس با کلیک برروی انتخاب پاداش، مبلغ موردنظر خود را انتخاب کنید و با فشردن دکمه حمایت میکنم از طریق درگاه بانکی پرداخت خود را انجام دهید، چنانچه داوطلب اجرای مراسم باشید نظر خود را در بخش ثبت نظر اعلام نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

 

کمپین یه لقمه مهربونی

آدرس:تهران سالن همایش های برج میلاد تهران

موقعیت جغرافیایی رویداد