رویداد به پایان رسیده است!
وبینار رایگان راه کارهای نرم افزار هوشمند در تاریخچهارشنبه ۳ خردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

وبینار رایگان راه کارهای نرم افزار هوشمند

شروع:
چهارشنبه ۳ خرداد ۹۶ ۲۳:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۳ خرداد ۹۶ ۲۳:۵۹
وبینار رایگان راه کارهای نرم افزار هوشمند
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

راه کارهای نرم افزار هوشمند به روش هایی گفته می شود که قابلیت انجام امور اداری یا صنعتی را به صورت خودکار ، پیاده سازی کند.

اما این تعریف مربوط به ۱۰ سال پیش است.

زمانی که سیستم سازی اولویت اول هر کسب و کاری بود. به شکلی که برای ارتقا دقت ، سرعت و کیفیت انجام کارها در سازمان ها و صنایع ، نیاز بود تا سیستم هایی مثل اتوماسیون اداری (برای نامه نگاری بدون کاغذ) ، اتوماسیون صنعتی (برای کنترل خط تولید صنایع) ، حسابداری ، مدیریت نیروی انسانی و ... به صورت نرم افزارهای مجزا طراحی شوند.

که البته اکثر سازمان ها و صنایع ، در سال های اخیر ، سعی کرده اند تا این سیستم های نرم افزاری را به صورت یکپارچه طراحی و پیاده سازی کنند تا از حجم ذخیره اطلاعات تکراری کم شود. و با تجمیع اطلاعات بتوانند ، با یک بار وارد کردن اطلاعات اولیه ، تمام وظایف سیستم هایی که به صورت زنجیره بهم متصل شده اند ، را کنترل کنند.

یکپارچه سازی نرم افزارها آخر دنیا نیست!!!

تا امروز این روش یکپارچه سازی بسیاری از نیازهای سازمان ها و صنایع به داشتن یک پک نرم افزاری قوی رفع می کرد. ولی با تعریف جدید نرم افزارهای هوشمند و ورود ابزارهای هوشمندی مثل گوشی های تلفن همراه و وسایل جانبی آنها مثل دوربین های با کیفیت ، ضبط صدا و ... امکانات بسیار بیشتری در اختیار طراحان نرم افزار قرار گرفته است.

امکاناتی که می توانند با استفاده از آنها ، و ارایه راه کارهای هوشمند ، نرم افزارهایی را تولید کنند که علاوه بر انجام کارهای خودکار در محیط های سازمانی و صنعتی ، امکان یادگیری (در مرور زمان های کوتاه یا بلند) و حتی تصمیم سازی و تصمیم گیری را به مدیران و کارکنان سازمان ها یا صنایع هدیه کنند.

راه کارهای نرم افزار هوشمند چیست؟

راه کارهای نرم افزار هوشمند که در طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای جدید به کار گرفته می شود ، می توانند توانایی کار آسان با سخت افزارهای جدید را به کاربران مختلف بدهند.

نمونه معروف نرم افزارهای هوشمند ، رتبه بندی گوگل برای لیست کردن نام سایت هایی است که شما جستجو می کنید.


اگر نرم افزاری به صورت هوشمند و با استفاده از راه کارها و ابزار هوش مصنوعی طراحی شده باشد ، در دستان هر کاربر ناآشنایی با سیستم های کامپیوتری، مثل گوشی های همراه ساده لمسی در دستان کودکان است. نرم افزارهایی که با راه کارها و ابزار هوش مصنوعی طراحی می شوند ، قابلیت انجام اتوماتیک کارها ، یادگیری (مثل آموزش صدای خودتان به گوشی همراهتان برای صدور دستورات صوتی) و تصمیم سازی (مثل ارایه گزارشات پیچیده و تحلیلی از روی اطلاعات خام) را دارند.

سخنرانان

محسن حسنی

محسن حسنی

نویسنده کتاب راه کارهای نرم افزار هوشمند - مشاور و مدرس هوشمندسازی مکانیزم های سازمانی و صنعتی

برگزارکنندگان

مجموعه هومندسازی مکانیزم های سازمانی و صنعتی

مجموعه هومندسازی مکانیزم های سازمانی و صنعتی

رویداد آنلاین است