رویداد به پایان رسیده است!
مینی سخنران حرفه‌ای (کارگاه تلگرامی) در تاریخپنج‌شنبه ۲۵ آبانبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

مینی سخنران حرفه‌ای (کارگاه تلگرامی)

شروع:
یک‌شنبه ۱۴ آبان ۹۶ ۲۲:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۵ آبان ۹۶ ۲۲:۳۰
مینی سخنران حرفه‌ای (کارگاه تلگرامی)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

داستان این کارگاه تلگرامی

سلام، من آرین سلیمانی مربی مهارت‌های برندسازی شخصی از جمله مهارت‌های فن بیان و سخنرانی هستم. در طول سال کارگاه‌های زیادی برگزار میکنم و شرکت‌کنندگان این کارگاه‌ها موفقیت‌های خیلی خوبی رو بدست آوردن. خدا رو شکر!

اما حالا، بخاطر بالا بودن هزینه‌های شرکت در کارگاه‌ها برای بعضی از مخاطبانم، شرایطی را با نام ((کارگاه تلگرامی)) ایجاد کرده‌ام. هدف این کارگاه‌ها استفاده آنها از بسیاری سرفصل‌های آموزشی و تمرینات عملی با هزینه‌ای به مراتب پائین‌تر از کارگاه‌های اصلی است.

 

در این کارگاه تلگرامی چه می‌گذرد؟

کارگاه مینی سخنران حرفه‌ای، در ۱۰ شب با صرف زمانی اندک برای شنیدن آموزش‌ها (در حدود ۱۰ دقیقه) و تمرین عملی (حدوداً ۵ دقیقه هرشب) از شما یک مینی سخنران حرفه‌ای می‌سازد.

در این ۱۰ شب در کانالی تلگرامی (مخصوص شرکت‌کنندگان) همراه هم خواهیم بود و هرشب رأس ساعتی مشخص آموزش‌ها را برایتان به صورت زنده ارسال میکنم. شما گوش می‌کنید و در همان وقت تمرینات کوتاهی را که می‌گویم انجام می‌دهید. در طول این کارگاه مهارت‌ سخنرانی و بیان شما بسیار بسیار تکامل پیدا کرده و شما تبدیل به یک مینی سخنران شده‌اید. این خیلی عالی خواهد بود و قطعاً ارزشش را خواهد داشت.

 

در این کارگاه تلگرامی...

  • حداقل ۱۰۰ دقیقه محتوای آموزشی عالی و بهینه دریافت خواهید کرد
  • تمریناتی بسیار بسیار موثر انجام خواهید داد
  • با گارانتی بازگشت وجه هیچ ریسکی را متحمل نخواهید شد

 

به اندازه‌ی قیمت یک پیتزا!

هزینه‌ی این کارگاه‌ها به اندازه‌ی قیمت یک پیتزاست!! شما می‌توانید با این مبلغ یک پیتزا بخرید و می‌توانید با حضور در این کارگاه، روی خودتان سرمایه‌گذاری کنید. قطعاً پیشنهاد ما به شما مورد دوم است.

 

 

 

چرا این کارگاه اثرگذار است؟

باور من و تمام مربیان بین‌المللی این است که (( آموزش + تمرین )) همیشه نتیجه‌ای مشابه خواهد داشت... ((نتیجه‌ی عالی)). پاسخ سیستم عصبی و ذهنی من و شما همیشه به آموزش‌های خوب در کنار بکارگیری تمرینات مرتبط این خواهد بود که به نتیجه برسید. پس همه‌چیز به آموزش‌ها و تمرینات باز می‌گردد.

 

در مورد محتوا:

من این اطمینان را به شما می‌دهم که محتوای آموزشی این کارگاه بر اساس تجربه‌‌های نه آنچنان کم من در حوزه‌ی سخنرانی و کارگاه‌های آموزشی اثربخش خودم طراحی شده. من در جمع‌های بسیار بزرگ (مشابه سخنرانی اخیرم در برج میلاد در روبروی ۱۶۰۰ نفر)، متوسط (۲۰۰ تا چهارصد نفره) و کوچک (زیر ۲۰ نفر) بسیار صحبت کرده‌ام و همیشه بعد از نظرسنجی‌ها جزو سخنرانان برتر بوده‌ام. پس این اطمینان را به شما می‌دهم که درحال سرمایه‌گذاری در جای درستی هستید.

 

در مورد تمرینات:

من به عینه طی کارگاه‌های آموزشی خودم در حوزه‌ی مهارت‌های سخرانی دیده‌ام دقیقاً چه تکنیک‌هایی سریع‌ترین نتیجه را می‌دهند. من این تمرینات را با شما در این ۱۰ شب به اشتراک خواهم گذاشت. کافیست هرشب فقط در حدود ۵ دقیقه در کنار من تمرین کنید.

 

 

گارانتی بازگشت وجه این کارگاه

من به آموزش‌ها و تمرینات عملی این کارگاه کاملاً اطیمنان دارم. با این حال اگر سبک آموزشی من مطابق با ذائقه‌ی شما نبود بدون ذره‌ای نگرانی می‌توانید به سادگی با ما تماس بگیرید تا درهمان روز بدون پرسش هیچ‌سوالی از شما، تمام وجه کارگاه به حساب شما واریز شود.

 

هیچ قید و شرطی برای بازگشت وجه وجود ندارد. اگر در تمام مدت کارگاه همراه ما بوده باشید هیچ مشکلی نیست و وجه شما بازگردانده خواهد شد. حتی اگر در میانه کارگاه باشید و مایل باشید تا انتهای کارگاه در کنار ما باشید باز هم هیچ موردی وجود ندارد.

 

 

تفاوت کارگاه اصلی با کارگاه تلگرامی

سوالی که ممکن است برای شما به عنوان یک داوطلب شرکت در کارگاه‌های بلندمدت پیش بیاید این است که ''آیا این کارگاه تلگرامی کاملاً جایگزین کارگاه اصلی است؟''. پاسخ این است:


  • کارگاه عملی دارای سرفصل‌های بسیار جامع و لازم برای ارائه یک سخنرانی حرفه‌ای می‌باشد.
  • کارگاه عملی دارای تمریناتی جامع‌تری است که در حضور جمع انجام می‌شوند.
  • کارگاه تلگرامی تنها شامل ۱۰۰ دقیقه آموزش است. درحالی که در کارگاه اصلی حداقل ۷۲۰ دقیقه از زمان ۹۶۰ دقیقه کارگاه مختص آموزش است.
  • کارگاه عملی، عملاً تجربه‌ی سخنرانی واقعی در جمع و روبروی یک مربی است.
  • کارگاه عملی آنقدر پیشرفته است که برای شما مدرک بین‌المللی سخنرانی صادر می‌شود.

 

به طور خلاصه، کارگاه تلگرامی مینی سخنران حرفه‌ای آموختن و تمرین کردن الفبای سخنرانی در جمع است. قطعاً موثر و بسیار عالی خواهد بود، اما بر روی بسیاری از تکنیک‌ها و آموزش‌ها متمرکز نمی‌شود. در جدول زیر می‌توانید به مقایسه‌ی کلی این دو کارگاه نگاهی بیاندازید.

 

 

 

آیا باید رأس ساعت در کارگاه حضور پیدا کنم؟

محتوای آموزشی و تمرینات رأس ساعت برای شما ارسال می‌شوند. چقدر عالی خواهد بود که برنامه ریزی کنید و رأس ساعت درکنار یکدیگر باشیم. اما هیچ ایرادی نخواهد داشت اگر ساعت دیگری از شبانه روز به کانال مراجعه کنید، فایل‌های صوتی آموزش را گوش کنید و در نهایت تمرینات را انجام دهید.

 

به طور خلاصه در کارگاه تلگرامی مشکلی با زمان و حضور رأس ساعت در کارگاه نخواهید داشت. اما می‌توانید به صورت زنده پیگیر مطالب باشید. در هر صورت تمرینات و آموزش‌ها در کانال در دسترس شما خواهند بود.

 

در هنگام ثبت‌نام چه اطلاعاتی ضروری است؟

در هنگام ثبت‌نام بهتر است از طریق همان شماره تلفن همراهی اقدام کنید که می‌خواهید با آن در کارگاه تلگرامی شرکت کنید. اما به هرحال ما قبل از برگزاری جلسات کارگاه با شما تماس خواهیم گرفت تا از حضورتان در کانال کارگاه اطمینان حاصل کنیم.

 

 

کمی درباره‌ی مربی کارگاه

آرین سلیمانی، با مدرک بین‌المللی مربی‌گری، سخنران و نویسنده‌‌ای محبوب در حوزه‌ی برندسازی شخصی (Personal Branding) است. او به شما می‌آموزد تا توانایی‌ها و مهارت‌های خودتان را افزایش دهید، به فردی سرشناس تبدیل شوید و از خودتان یک برند شخصی به‌جای بگذارید. یعنی فردی به‌یاد ماندنی...

 

او دارای چندین کتاب چاپی و چندین کتاب الکترونیک می‌باشد و دارای تجربه‌ی سخنرانی در کنفرانس‌های بین‌المللی بسیار بزرگ نظیر برج میلاد تهران است. همچنین تجربیات زندگی شخصی او در امریکا برای بسیاری از مخاطبانش از جذابیت بالایی برخوردارند. او بخشی از سال را داخل کشور اقامت دارد و در این مدت کارگاه‌هایی با کیفیت بی‌نظیر برگزار می‌کند.

 

برای مطالعه‌ی خبر رویداد سخنرانی آرین سلیمانی در برج میلاد تهران می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

 

 

برخی از کتاب‌های آرین سلیمانی

 

 

 

آیا این کارگاه مناسب من است؟

چرا همین حالا با ما تماس نمی‌گیرید تا شما را صادقانه راهنمایی کنیم؟ تلفن تهران: ۸۸۰۴۸۳۷۲

 

 

 

سوالات متداول

منظور از کارگاه تلگرامی چیه؟
شما طی ۱۰ روز در یک کانال تلگرامی خصوصی، آموزش داده میشید و برنامه تمرینات روزانه را دریافت می‌کنید.
بعد از ثبت‌نام چه اتفاقی می‌افتد؟
ما اطلاعات تلفن تماس شما را دریافت می‌کنیم و چندروز قبل از شروع کارگاه، لینک عضویت در کانال مخصوص کارگاه را برای شما ارسال خواهیم کرد. ما عضویت شما در کانال را بررسی خواهیم کرد و در صورتی که با مشکلی مواجه شده باشید با شما تماس خواهیم گرفت. هیچ جای نگرانی برای شما وجود ندارم :)

سخنرانان

آرین سلیمانی

آرین سلیمانی

مربی بین‌المللی برندسازی شخصی

آرین سلیمانی، مربی، سخنران و نویسنده در حوزه‌ی برندسازی شخصی را می‌توان از پرچمداران آموزش‌های بسیار با کیفیت دانست.

رویداد آنلاین است