رویداد به پایان رسیده است!
مینی هاکا کرج | مینی پیتزا با طعم برنامه نویسی در تاریخیکشنبه ۵ آذربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

مینی هاکا کرج | مینی پیتزا با طعم برنامه نویسی

شروع:
یک‌شنبه ۵ آذر ۹۶ ۱۴:۰۰
پایان:
یک‌شنبه ۵ آذر ۹۶ ۱۷:۰۰
مینی هاکا کرج | مینی پیتزا با طعم برنامه نویسی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

معرفی مینی هاکا

همانطور که میدانید مسابقات هاکا در بازه های سه ماهه و در مکان های مختلف برگزار میشود. در این میان بسیاری تمایل به دورهمی های بیشتر و حتی تمرین و یارکشی برای مسابقات بعدی دارند! مینی هاکا یک مسابقه ی هاکا با وسعت کوچک تر (اما به همان گرمی!) میباشد که درصدی از طعم یک هاکای واقعی را در آن تجربه خواهید کرد. مینی هاکا به صورت نامنظم و متعدد در نمایشگاه های مختلف و در کنار رودیداد های گوناگون برگزار میشود. شرکت کنندگانِ مینی هاکا، علاوه بر تجدید دیدار، شرکت در یک مسابقه جذاب و صرف یک مینی پیتزا به بازدید از رویداد یا نمایشگاه مربوطه نیز دعوت میشوند.

معرفی هاکا

جامعۀ برنامه نویسان در دنیا بسیار فعال هستند و با اشتراک گذاری دانش میان یکدیگر باعث رشد و پیشرفت جامعۀ برنامه نویسی و نیز دنیای اطراف خود می شوند. در ایران کمی اوضاع فرق می کند و معمولاً اغلب برنامه نویسان از فعالیت های یکدیگر اطلاعی ندارند و در اتاق خودشان مشغول کدنویسی هستند.

این رویداد در وهله اول باعث می شود که برنامه نویسان با همکاران خودشان بیشتر آشنا شوند و شبکه سازی  (Networking)در میان آنان به صورت حضوری و مجازی انجام شود، همچنین در وهله دوم شرکت هایی که به دنبال نیروهای متخصص می گردند، با حمایت مالی از رویداد می توانند برنامه نویسان خوب و خبره را در این رویدادها شناسایی و جذب نمایند.

شیوه برگزاری

هاکا لزوما برای برنامه نویسان حرفه ای نیست چرا که بیش از کد نویسی، تفکر الگوریتمی و قدرت حل مسئله در آن حائز اهمیت میباشد و این رویداد میتواند چه برای افراد مبتدی و چه برای افراد حرفه ای مناسب باشد. پس از ورود شرکت کنندگان به رویداد و معرفی شیوه مسابقه، گروه بندی انجام پذیرفته و مسابقه آغاز میشود. شرکت کنندگان به صورت تیمی در 75 دقیقه زمان مسابقه به حل چالش پیش رو میپردازند. رویداد در پایان این 75 دقیقه با معرفی تیم برنده و صرف پیتزا وارد مهمترین مرحله یعنی شبکه سازی و آشنایی شرکت کنندگان با هم میشود...

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
پذیرش و معرفی رویداد۱۴:۰۰۱۴:۳۰
گروه بندی۱۴:۳۰۱۵:۰۰
رویارویی با چالش۱۵:۰۰۱۶:۱۵
معرفی تیم برنده۱۶:۱۵۱۶:۳۰
صرف پیتزا و شبکه سازی۱۶:۳۰۱۷:۰۰

برگزارکنندگان

علیرضا شیخ الملوکی

علیرضا شیخ الملوکی

شایان صابری

شایان صابری

آدرس:کرج گوهردشت، بلوار موذن، بلوار دانشگاه، دانشگاه پیام نور، نمایشگاه هفته پژوهش