کارآفرینی مدرن

شروع رویداد
چهارشنبه ۴ شهریور ۹۴ ۱۷:۰۰
پایان رویداد
چهارشنبه ۴ شهریور ۹۴ ۲۰:۰۰
مکان رویداداصفهان
موضوع رویدادتکنولوژی / غیره
اضافه به تقویم
کارآفرینی مدرن
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

کارآفرینی مدرن یک دور همی استارتاپی هست که در اون از دانش یک فرد با تجربه استفاده میکنیم. بعدش سوال هامون رو ازش میپرسیم و در نهایت شبکه سازی میکنیم.?

در رویداد این ماه، جناب آقای مهدی علیپور سخاوی از مشهد مهمان ما هستند که سابقا موسس استارتاپ آوابوک(فرابوک) بودند و در حال حاضر بر روی میلوژی کار میکنند. دکتر استارتاپ در زمینه مربی گری و مشاوره های استارتاپی هم دارای تجربه های زیادی هست.

برای اینکه با دکتر استارتاپ بیشتر آشنا بشید میتونید به سایت ایشون به آدرس http://drstartup.ir? مراجعه و خودتون رو برای حضور بهتر در رویداد آماده کنید.?


این رویداد به سه بخش تقسیم میشه.

بخش اول اشتراک گذاری تجربیات توسط? سخنران برنامه ست که به صورت کارگاهی و اینتراکتیو خواهد بود.

بخش دوم، قسمت خوشمزه رویداد هست که در اون یک استراحت کوتاه خواهیم داشت به همراه پذیرایی، همچنین فرصت مناسبی برای شبکه سازی است.

بخش سوم هم سخنران برنامه آماده ست که به سوالات شما پاسخ بده تا اگر سوالی در ذهنتون مونده بی پاسخ نمونه.


این رویداد در ابتدای کار خودش قرار داره پس لطف کنید با حضور گرمتون و پیشنهادها و حمایت هاتون در اجرای بهتر این رویداد برای ادوار بعدی کمک کنید.

کارآفرینی مدرن توسط انجمن های علمی مهندسی کامپیوتر و فیزیک دانشگاه اصفهان با همکاری جامعه کارآفرینی و استارتاپی اصفهان در تالار آوینی دانشگاه اصفهان در روز 4 شهریور برگزار میشه و مبلغ ثبت نام برای حضور در این رویداد هم 10هزار تومان است که صرف پذیرایی و اجرای این رویداد میشه. این رویداد فرصت خوبی هست تا بتونیم با هم از تجربیات و دانش افراد سخنران این برنامه استفاده کنیم و همچنین با سایر شرکت کنندگان این برنامه که قالبا ایده پردازان،کارآفرینان،سرمایه گزاران و فعالان استارتاپی هستند به تبادل نظر و شبکه سازی بپردازیم تا با آگاهی بیشتر به سمت موفقیت در زندگیم بریم.?

آدرس:اصفهان اصفهان - میدان آزادی - دانشگاه اصفهان - خیابان اصلی دانشگاه - تالار آوینی