رویداد به پایان رسیده است!
دوپینگ کنکور در تاریخ دوشنبه ۳۰ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
دوشنبه ۳۰ تیر ساعت ۲۰:۰۰

دوپینگ کنکور

  • رایگان
  • آنلاین
  • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سوال بزرگ


سالهای قبل همیشه برای من یک سوال بزرگ وجود داشت اینکه چرا نتیجه کنکور با تلاش دانش آموزان خیلی ارتباط مستقیمی ندارد و در اکثر مواقع افرادی که تلاش زیادی کرده‌اند رتبه کنکور آنها پایین میشود و نتیجه دلخواه را دریافت نمیکنند، اگر شما هم نگران نتیجه کنکور خود هستید توضیحات این وبینار را تا پایان مطالعه کنید.یک پیشنهاد عالی برای شما داریم که نتیجه کنکور شما را حداقل ۳۰ درصد بهبود می‌بخشد.


مشکل اصلی کجاست؟؟


کسانی که تلاش زیادی برای عبور از سد کنکور انجام میدهند ،دچار یک اضطراب بزرگ ، عدم نتیجه گیری میشوند و هر چه به کنکور نزدیک‌تر میشویم این استرس افزایش پیدا میکند.و نکته مهم نوع تلاش است ،گاهی ما تلاش کرده‌ایم ولی روش درستی را انتخاب نکرده‌ایم.

یا اینکه تلاشمان اثر بخش نبوده یعنی از یک الگوی مناسب پیروی نمیکرده .

این استرس در روز کنکور هم همراه شما میمامند در شرایط عادی هم افراد در زمان برگزاری آزمون وقت کم می‌آورند، حالا شما استرس و وسواس در پاسخ دادن را هم به آن اضافه کنید، یک لحظه متوجه میشوید زمان تمام شده و کلی از سوالات باقی مانده است.

 


راه حل چیست؟


خب اگر شما در طول سال منتهی به کنکور در کلاس های تندخوانی و تقویت حافظه شرکت میکردید به شما کمک بزرگی در روز آزمون میکرد ، اینکه اولا شما مطالبی را که خوانده بودید بهتر به یاد می‌آوردید و نکته دوم و مهم میتوانستید بجای یکبار حداقل دو بار سوالات را بخوانید و از جوابها مطمئن شوید،البته کلاس تند خوانی با متد فانتوم یک پکیج کامل است که هم تمرکز و تقویت حافظه شما را بهبود می‌بخشد هم سرعت شما را چند برابر می‌کند.

اما خب متاسفانه در زمان باقی مانده فرصت چنین کاری وجود ندارد.

ولی نگران نباشید ما یک راه حل ویژه برای شما داریم.


راه حل ما چیست؟


گروه آموزشی مدیریت فکر که بنیانگذار آن خلیل فرجی دوره تندخوانی و مدرسی آن  را در بهترین متد فرا گرفته و عضو گروه مدرسین مطالعه شریف میباشد که رتبه یک تندخوانی فانتوم در ایران است.

وبیناری برای شما در نظر گرفته است که در آن قرار است تکنیکهای فشرده‌ای را به شما آموزش دهد، که با انجام آنها تمرکز شما بهبود یابد و سرعت مطالعه شما دو برابر گردد که کمک میکند نه تنها در روز آزمون وقت کم نیاورید، حتی یکسری سوالات را دوباره بخوانید و جوابها را چک کنید.

 


اما یک هدیه هم برای شما داریم


ما به شما چند تکنیک برای افزایش سرعت مطالعه و چند تکنیک برای افزایش تمرکز به شما آموزش خواهیم داد.

اما یادگیری این موارد زمانی اثر بخش است که شما روحیه و انگیزه کافی را داشته باشید

و ما یک برنامه ویژه برای شما داریم و ۲۱ روز همراه شما خواهیم بود  تا شما نتیجه بهتری در کنکور بگیرید، همین الان که شما تا اینجای متن را مطالعه کرده‌اید مشخص میشود که از دیگران متمایز هستید، پس با تلاش خودتان وانجام مستمر تمرینات گفته شده  تضمین میکنیم با همین معلوماتی که دارید حداقل ۳۰ درصد نتیجه کنکور شما بهبود پیدا خواهد کرد،اما میتوانید با داشتن یک مربی همراه در یک ماه پایانی و یک برنامه منظم انگیزشی آموزشی درصد بهبود خود را تا ۵۰ درصد افزایش دهید. ما کمک خواهیم کرد شما فقط چند تست بیشتر بزنید و این یعنی بهبود رتبه.

۳۰ تا ۵۰  درصد یعنی دانشگاه بهتر، شهر بهتر

منتظر حضور شما هستم

 

سخنرانان

خلیل فرجی
خلیل فرجی
مدرس تندخوانی و تقویت حافظه

برگزارکنندگان

گروه آموزشی مدیریت فکر
گروه آموزشی مدیریت فکر

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
این دوره پیش نیازی ندارد
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
کاغذ و خودوار
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر
آیا فقط کنکوریها باید شرکت کنند؟
کلاس دهم و یازدهمی‌ها میتوانند از الان برای کنکور آماده شوند

برگزار‌کننده

آواتار

گروه آموزشی مدیریت فکر

گروه آموزشی مدیریت فکر قصد دارد در راستای بهبود جامعه دوره هایی برگزار نمایید تا والدین فرزندان بهتری تربیت نمایند

رویداد های برگزارشده۲
رویداد های فعال۰