موتیویشنال ورکشاپ چه کاری مرا ثروتمند میکند؟

شروع رویداد
دوشنبه ۱۵ آذر ۹۵ ۱۰:۰۰
پایان رویداد
دوشنبه ۱۵ آذر ۹۵ ۱۲:۳۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکارآفرینی / نوآوری
اضافه به تقویم
موتیویشنال ورکشاپ چه کاری مرا ثروتمند میکند؟
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱-۴۴۶۰۰۱۹۹ / ۰۲۱-۸۸۸۵۱۷۸۹
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

موتیویشنال ورکشاپ چیست؟

Motivational Workshop - موتیویشنال ورکشاپ (کارگاه انگیزشی) برنامه ای تلفیقی از صدا، تصویر و سخنرانی است. در این مدل از کارگاه ها جذابیت های بصری زیادی فراهم میشود که در هر لحظه مخاطب را تحت تاثیر قرار داده و موجب شگفتی او میشود.

موتیوشنال ورکشاپ ها تا حدودی شبیه به یک تئاتر میباشند با این تفاوت که دارای یک موضوع محوری هستند که سخنران آن را پیش میبرد. در این نوع از برنامه ها مخاطبان تلفیقی از اجرای زنده و ضبط شده را خواهند دید که با استفاده از بروز ترین ابزارهای ارائه مطلب اتفاق می افتند.

در ابتدای ورود مخاطبان به سالن کاربرگ هایی در اختیار آنها قرار میگیرد که در طول کارگاه این کاربرگ ها بر پایه توضیحات سخنران تکمیل شده و در پایان به یک جمع بندی شخصی سازی شده میرسد که ممکن است برای هر یک از حضار متفاوت باشد.


سخنرانان: مهندس بهنود حسینی رضی  / سرکار خانم آهو سادات نظیری ( روانشناس و مشاور )

_____________________________________

 کارآفرینی یا کارمندی؟

آیا میتوان بدون در نظر گرفتن شخصیت افراد به پرسش بالا پاسخ داد؟

در این همایش قرار است ابتدا سفری به درون ذهن خود داشته باشیم و نوع شخصیت خود را بشناسیم.

سپس با دنیای مدیران امروز کسب و کارهای دانش بنیان آشنا شویم. کسانی که روزی دانشجو بودند و امروز رییس خود!

آیا من هم میتوانم پس از پایان تحصیل به رویاهای شغلی خود برسم؟

چه کارهایی متناسب با شخصیت من است و از طریق چه کاری میتوانم ثروتمند شوم؟

 

_____________________________________

درباره سخنران اصلی:

 

مهندس بهنود حسینی رضی تحصیلات خود را در رشته مهندسی کامپیوتر-سخت افزار در مقطع کارشناسی انجام داده است. سپس در رشته مدیریت تکنولوژی-نوآوری در دانشگاه علم و صنعت ایران در مقطع کارشناسی ارشد ادامه تحصیل داد. اما تحصیلات او در حالی آغاز شد که در نخستین سالهای ورودش به دانشگاه بعنوان سرپرست تیم سخت افزار با کمک جمعی از دانشجویان همدوره خود موفق به ثبت نخستین تبلت ایرانی با نام تجاری کرپی شد و سپس کسب و کاری را بر پایه این اختراع پایه ریزی نمود که در مدتی کوتاه این کسب و کار ارزش میلیاردی یافت. در ادامه اما راه حلهایی تازه را جستجو کرد و در سال 1390 نخستین مرکز گارانتی و خدمات تبلت و سخت افزارهای هوشمند را در ایران راه اندازی نمود، او همواره به کار تیمی و گروهی معتقد بود و همین امر سبب آن شد تا رشد کسب و کارهایی که او راه اندازی میکرد همواره خوب باشد.

از سال 1391 نگارش مقاله ای تحلیلی با عنوان " آینده نگاری سخت افزارهای هوشمند" را آغاز کرد، این مقاله پس از انتشار بسیار مورد توجه قرار گرفت و توسط ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی نیز مورد تقریظ قرار گرفت.

در ادامه مسیر ایجاد کسب و کار، به سمت ایجاد کسب و کارهای الکترونیک رفته و در سال 1392 نخستین سامانه اینترنتی فروش قطعات و ارائه خدمات تعمیرات تبلت در ایران را راه اندازی نمود.

ایشان در حال حاضر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی تدریس میکنند.

کسب و کار الکترونیک، گرافیک رایانه ای، مهارت های ارائه مطلب و مهارت های آینده پژوهی از جمله تخصص ها و دروس ارائه شده توسط ایشان است.

_____________________________________

 

مهندس بهنود حسینی رضی: " در هر کسب و کاری که ایجاد کردم، شکست های فراوانی را تجربه و حتی تا مرز ورشکستگی پیش رفتم و اما امروز احساس میکنم قوی تر شده ام! هر بار که شکست میخورم دایره ترس هایم کوچکتر میشود.. اگر مسیر متناسب با علاقمندیها و شخصیتم را انتخاب نکرده بودم، امروز در این جایگاه نبودم.."

 

مهندس حسینی رضی قرار است در این همایش پس از آنالیز دقیق شخصیتی شرکت کنندگان شغل ها و مهارت های متناسب با علاقمندیها و شخصیتتان را در اختیارتان قرار دهد و شما را به مسیر ثروت آفرینی هدایت کند.

آدرس:تهران بالاتر از میدان پونک - بلوار امام حسن (ع) - آمفی تئاتر مجتمع دانشگاهی نیایش