رویداد به پایان رسیده است!
رویداد معرفی نیاز های فناورانه صنایع در حوزه نانو در تاریخ شنبه ۲۰ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
جمعه ۱۹ مهر ساعت ۱۰:۰۰

رویداد معرفی نیاز های فناورانه صنایع در حوزه نانو

  • رایگان
  • تهران
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات رویداد


رویداد معرفی نیاز های فناورانه صنایع در حوزه نانو

رویدادهای معرفی نیازهای فناورانه صنایع به متخصصان، فناوران و شرکت‎های دانش‎بنیان (Reverse Pitch)، بستر مناسبی برای تعامل و همکاری دو طرفه بین صاحبان صنایع و عرضه کنندگان فناوری است.

از این رو شبکه تبادل فناوری نانو در ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با همکاری موسسه توسعه فناوری و نوآوری شریف به‎عنوان کارگزار تبادل فناوری، اقدام به برگزاری رویداد معرفی نیازهای فناورانه صنایع حول محورهای ذیل خواهد کرد:

·                 پلیمر و نانوکامپوزیت

·                 رنگ و رزین

·                 نانو مواد

این رویداد در تاریخ 19 و 20  مهر ماه ۱۳۹۸ هم‌زمان با دوازدهمین نمایشگاه بین ‎المللی فناوری نانو و در محل دائمی نمایشگاه‎های بین‎ المللی تهران، سالن خلیج فارس برگزار خواهد گردید.

در این رویداد واحدهای صنعتی بزرگی در حوزه های نساجی، کاشی و سرامیک، پلیمری و بسته بندی حضور خواهند یافت.

لازم به ذکر است نیازها و چالش‎های واحدهای صنعتی ذکر شده از قبل دریافت، مستندسازی و بررسی گردیده و نیازها و چالش‎های صنایع براساس پتانسیل، حجم بازار و توانایی تجاری‎سازی صنعت متقاضی اولویت‎بندی و طبقه‎بندی شده‎اند.

 در روز برگزاری رویداد، نیازهای فناورانه منتخب توسط صنعتگران متقاضی به صورت حضوری به مخاطبین ارائه و سایر نیازهای فناورانه مطرح شده نیز در قالب پوستر و کتابچه رویداد در اختیار مخاطبین قرار خواهد داده شد.

در این رویداد فناورانی که توانایی و امکان حل مسئله و چالش‎های مطرح شده صنایع را دارند پیشنهاد اولیه خود را در یک فضای رقابتی و در قالب جلسات B2B با صنعتگران مطرح نموده و در صورت توافق اولیه، در گام بعدی نسبت به ارائه پروپوزال و امضای تفاهم‎نامه مشترک اقدام می‎نمایند. به این ترتیب پس از پایان روز رویداد، کارگزار تبادل فناوری اقدام به رایزنی، پیگیری و تسهیل روند حل مسائل و تبادل فناوری می‎نماید. همچنین تفاهم‎نامه و قراردادهای همکاری فناورانه که طی این رویداد بین صاحبان صنایع و عرضه کنندگان فناوری منعقد گردد، تحت حمایت ویژه ستاد نانو قرار خواهد گرفت.

علاقه‎مندان به حضور و فناورانی که تمایل به مذاکره با متقاضیان فناوری را دارند می‎بایست  نسبت به ثبت‎نام از طریق سامانه ایوند اقدام نمایند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 02128422341 (دبیرخانه رویداد) تماس حاصل فرمایید.

 

 

برگزارکنندگان

موسسه توسعه فناوری و نوآوری شریف
موسسه توسعه فناوری و نوآوری شریف
شبکه تبادل فناوری نانو
شبکه تبادل فناوری نانو

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه توسعه فناوری و نوآوری شریف

رویداد های برگزارشده۱
  • شروع: جمعه ۱۹ مهر ساعت ۱۰:۰۰
  • پایان: شنبه ۲۰ مهر ساعت ۱۳:۰۰

آدرس: تهران نمایشگاه بین المللی تهران - سالن خلیج فارس