رویداد به پایان رسیده است!
ورکشاپ رزومه نویسی، تکنیک های جلسه مصاحبه و شغل یابی - NaproCareer در تاریخ جمعه ۲۴ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲۳ آبان ساعت ۰۸:۳۰

ورکشاپ رزومه نویسی، تکنیک های جلسه مصاحبه و شغل یابی - NaproCareer

  • رایگان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


هممون قبول داریم که نمیتونیم به صندلیمون تکیه بدیم و منتظر پیدا کردن کار جدید، یک فرصت بزرگ برای کار کردن در شرکت های بین المللی، و حتی دعوت به همکاری از سوی یک شرکت حرفه ای داخلی باشیم.

 

من به این جمله ی Seth Godin خیلی علاقمندم که می گفت: بسیاری از ما یاد گرفتیم که تمام تلاشمونو بکنیم تا دنیا تصمیم بگیره که چطور ما رو قضاوت بکنه. اما من فکر می کنم که بهتره ما تمام تلاشمونو بکنیم و تصمیم بگیریم که مایلیم چطور قضاوت بشیم...

 

برخی از متخصصین به اشتباه معتقدن که کار رو باید فقط درعمل نشان داد!!!

 

بعضی از دانشجوها و کسانی که تازه فارغ التحصیل شدن به اشتباه گمان می کنن که چون هنوز سابقه ی کاری ندارن، نباید رزومه بنویسن!!!

 

در هر سطحی از دانش و تخصص هستید، هر چقدر که تجربه دارید، هر چقدر که مهارت دارید، تفاوتی نمی کنه. شما باید دیده بشید.

 

کم نیستن آدم های بسیار حرفه ای که از افرادی که دانش کمتری دارن به مراتب کمتر دیده میشن. حتما خیلی از افرادی رو دیدید که اصلا حرفه ای نیستن اما میتونن در میان جمعیت، خودشون رو قد بلندتر نشون بدن و خودشونو بهتر پرزنت کنن و طبیعتا توی فضای کاریشون، درآمد و موفقیت بیشتری هم دارن.

 

وقتی میخوایم مسیر شغلی رو خیلی موفق طی کنیم، باید پیش نیازهاش رو بشناسیم. اولین چیزی که موقع استخدام با کارفرما صحبت می کنه، خودمون نیستیم. این رزومه ی ماست که به جای ما صحبت می کنه و اولین ذهنیت و تاثیرگذاری مثبت رو روی کسی که میخواد ما رو استخدام کنه، ایجاد میکنه.

 

نکته ی دیگه اینه که ما نباید برای همه ی درخواست های شغلیمون، "یک" رزومه ارسال کنیم. ما باید برای هر شرکتی، متناسب با نیاز اون شرکت رزومه بسازیم و توانمندی هایی که اون کارفرما از ما انتظار داره رو پررنگ تر نشون بدیم.

 

جدای از موضوع نگارش و طراحی رزومه، استراتژی پیدا کردن یک فرصت شغلی مناسب و همچنین خودِ جلسه ی مصاحبه هم بسیار مهمه.

 

با اینکه یک رزومه ی حرفه ای، باعث میشه که ما به جلسه ی مصاحبه هدایت بشیم و شانس بهتری برای استخدام در شغل دلخواهمون داشته باشیم؛ جلسه ی مصاحبه، تعیین کننده ی نهایی برای فروش حرفه ای تخصصمون به کارفرماست.

 

در این ورکشاپ، ما با آموزش اینکه روی چه چیزهایی تمرکز کنیم که بتونیم رزومه ی حرفه ای تری برای خودمون بسازیم، شروع می کنیم. بعدش به سراغ نگارش رزومه، .C.V، و Portfolio، و نهایتا طراحی Cover Letter و همچنین زیباسازی و طراحی حرفه ای اونها میریم.

 

در مرحله ی بعدی، به سراغ پیدا کردن فرصت های شغلی میریم، یاد میگیریم که استراتژی های پیدا کردن یک کار مناسب چیه؟! اگر دانشجو یا فارغ التحصیل هستیم چه موقعیت هایی برای کسب درآمد داریم؟! و نهایتا توصیه های خیلی تخصصی تری برای انتخاب بهترین شغل رو به شما ارائه میدیم.

 

در بخش دیگه از این ورکشاپ، میریم سراغ آموزش مصاحبه ی شغلی و اینکه روز مصاحبه، چی بپوشیم و چی بگیم و چیکار کنیم؟! اینکه چطوری کارفرما رو تحت تاثیر توانمندی های واقعیمون قرار بدیم؟! اینکه چطوری سر حقوقمون مذاکره کنیم و بهترین حقوق ممکن رو دریافت کنیم؟! اینکه چه مسائل حقوقی و مالی رو باید رعایت کنیم و حواسمون بهشون باشه که به دردسر های قانونی نیفتیم؟! و نهایتا اینکه اگر مصاحبه ی از راه دور (ویدیویی) داشتیم، چه با شرکت های خارجی و چه با شرکت های داخلی، چه کارهایی باید بکنیم؟!

 

و در آخر، مدت زمان خوبی رو به تمرین چیزهایی که یاد گرفتیم، اختصاص میدیم. تمرین گروهی می کنیم. تک تکمون در یک جلسه ی مصاحبه ی شبیه سازی شده، شرکت می کنیم و نکات و فیدبک های لازم رو از اساتید میگیریم، و همچنین، مدت زمانی رو برای نگارش یک رزومه میگذاریم و نقاط قوت و ضعفمون، توسط اساتید بررسی میشه.

 

در طول این ورکشاپ، یک مهمان ویژه هم داریم که سورپرایز ورکشاپ محسوب میشه. از مهمان ویژمون کلی چیز یاد میگیریم و ازش میخوایم که در یک محیط صمیمی، تمام تجربیاتش رو در اختیارمون بگذاره.


سرفصل ها


Resume Makeover

 

Writing a Resume, C.V., and Portfolio

Creating a Cover Letter -
Designing the Resume, C.V., and Portfolio -

 

Finding a Job

(Job Searching Strategies (LinkedIn, Indeed, and Iranian Job Sites -
Job Hunting for College Students and Grads -
Job Seeker Tips -

 

Preparing to Job Interview

Interview Day -
Creating Great First Impressions -
Negotiating the Salary -
Legal and Financial Issues of Employment -
Video Interview with International Companies -

 

Put Into Practice

Correcting a Resume -
Mock Interview -

اساتید

مهرداد نادری
مهرداد نادری
بنیان گذار و مدیرعامل شرکت بین المللی ناپرولیتی
دکتر نازیلا یار محمدی
دکتر نازیلا یار محمدی
دکترای مدیریت و متخصص منابع انسانی

تیم برگزاری

امیرحسین شعبانی نژاد
امیرحسین شعبانی نژاد
عضو تیم برگزاری
شکیلا سربندی فراهانی
شکیلا سربندی فراهانی
عضو تیم برگزاری

برگزارکنندگان

NaproCareer
NaproCareer

زمان‌بندی

روز اول - رزومه
روز دوم - مصاحبه و تمرین
عنوانشروعپایان
خوش‌آمدگویی، صبحانه، و تقدیم هدایا۰۸:۳۰۰۹:۰۰
آموزش بخش ۱ - رزومه با کسب چه مهارت ها و تجربیاتی ارزشمند می گردد؟۰۹:۰۰۱۰:۴۵
میان وعده۱۰:۴۵۱۱:۰۰
آموزش بخش ۲ - چگونگی نگارش رزومه، .C.V، و Portfolio و تفاوت آن ها۱۱:۰۰۱۲:۴۵
نهار۱۲:۴۵۱۳:۳۰
آموزش بخش ۳ - Cover Letter + طراحی و ایجاد زیبایی و هویت بصری برای رزومه۱۳:۳۰۱۵:۱۵
پذیرایی۱۵:۱۵۱۵:۳۰
آموزش بخش ۴ - استراتژی های شغل یابی برای حرفه ای ها، دانشجویان، و فارغ التحصیلان۱۵:۳۰۱۶:۳۰
عصرانه۱۶:۳۰۱۶:۴۵
پنل با حضور میهمان ویژه (سورپرایز ورکشاپ)۱۶:۴۵۱۸:۳۰
پرسش و پاسخ با استاد۱۸:۳۰۱۹:۰۰
عنوانشروعپایان
جمع بندی روز اول و صبحانه۸:۳۰۰۹:۰۰
آموزش بخش ۵ - تکنیک های روز مصاحبه (تاثیرگذاری، پوشش، و فن بیان) و روش های مذاکره برای حقوق۰۹:۰۰۱۰:۴۵
میان وعده۱۰:۴۵۱۱:۰۰
آموزش بخش ۶ - تکنیک های مصاحبه ویدیویی با شرکت های خارجی + مسائل حقوقی و مالی استخدام۱۱:۰۰۱۲:۴۵
نهار۱۲:۴۵۱۳:۳۰
تمرین گروهی رزومه نویسی زیر نظر اساتید۱۳:۳۰۱۵:۴۵
عصرانه۱۵:۴۵۱۶:۰۰
تمرین مصاحبه شغلی - مصاحبه ی شبیه سازی شده۱۶:۰۰۱۸:۳۰
پرسش و پاسخ با استاد۱۸:۳۰۱۹:۰۰

سوالات متداول

این ورکشاپ برای چه کسانی است؟
تمام کسانی که قصد مهاجرت دارند و به دنبال یافتن یک فرصت شغلی در خارج از ایران هستند و همچنین کلیه ی افرادی که تصمیم به تغییر موقعیت شغلی یا یافتن یک شغل جدید در ایران گرفته اند. این ورکشاپ، همچنین، برای دانشجویان و کسانی که تازه فارغ التحصیل شده اند نیز بسیار مناسب می باشد.
آیا تمرکز ورکشاپ بر نحوه ی استخدام در شرکت های داخلی است؟
خیر. در این ورکشاپ، مواردی را بررسی خواهیم کرد که می‌توان آنها را برای استخدام در هر شرکتی، چه داخلی و چه خارجی، به کار گرفت. تمرکز بخش زیادی از این ورکشاپ بر نحوه ی شغل یابی و استخدام در شرکت های خارجی و بین المللی می باشد.
وسایل مورد نیاز برای شرکت در ورکشاپ چیست؟
روز اول نیازی به آوردن هیچ وسیله ای ندارید. کلیه ی وسایل مورد نیاز شما در روز اول تقدیمتان خواهد شد. اما برای روز دوم، بهتر است که لپتاپ به همراه خود داشته باشید.
دستاوردهای این ورکشاپ چه خواهد بود؟
در پایان این ورکشاپ، قادر خواهید بود که رزومه های حرفه‌ای را نگارش و طراحی نمایید، در جلسات مصاحبه ی کاری با قدرت ظاهر شوید، و مراحل اولیه ی استخدامتان را با آگاهی کامل مالی و قانونی طی کنید. همچنین، در روز دوم ورکشاپ، به تمارین گروهی خواهید پرداخت و اساتید، به بررسی ضعف ها و قوت های شما در ساخت رزومه و جلسه ی مصاحبه (با ایجاد یک شرایط کاملا شبیه سازی شده) خواهند پرداخت.
این ورکشاپ، چندبار در سال برگزار می‌شود و زمان ورکشاپ بعدی کی خواهد بود؟
تیم ناپرولیتی تمرکز عمیقی بر کیفیت خروجی دوره‌های خود دارد. از آنجاییکه این ورکشاپ، تنها دوره‌ای نیست که توسط تیم ناپرولیتی در طول سال برگزار می گردد، زمان برگزاری مجدد اصلا مشخص نیست.
مهمان ورکشاپ چه کسی است؟
سورپرایز بسیار ارزشمند این ورکشاپ، حضور متخصصی است که در یک جلسه ی کاملا صمیمی و دوستانه به انتقال تجربیات منحصر بفردش به دانشجویان خواهد پرداخت. به دلایل آموزشی و کاملا هدفمند، تصمیم بر آن شد که نام ایشان تا روز برگزاری فاش نگردد.
اساتید این ورکشاپ چه کسانی هستند؟
استاد اصلی و برگزار کننده ی این ورکشاپ، مهرداد نادری، بنیانگذار و مدیرعامل ناپرولیتی با بیش از یازده سال سابقه تدریس، مدیریت شرکت و موسسه آموزشی می باشد. اعضای موثر در استخدامات شرکت ناپرولیتی نیز در آموزش و راهنمایی دانشجویان، استاد را همراهی خواهند کرد.

آدرس

تهران ابتدای اقدسیه، شمیران سنتر، واحد 615

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

گروه بین المللی ناپرولیتی

شرکت بین المللی ناپرولیتی با تمرکز بر سه حوزه ی آموزش، مشاوره، و پیاده سازی نرم افزارهای High-tech، خود را در زمره ی یکی از شرکت های با فناوری برتر قرار داده است. هر یک از بخش های ناپرولیتی، با استفاده از برترین تکنولوژی ها و با دارا بودن بهترین متخص

رویداد های برگزارشده۱۹
رویداد های فعال۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر