کاور
"نوابغ دیجیتال مارکتینگ" در تاریخ جمعه ۱۹ اردیبهشت ساعت ۱۲:۳۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

01

02

آیا می‌دانستید بیش از۶۰ میلیون کاربر اینترنت در ایران وجود دارد؟ این یعنی بیش از ۷۰% جمعیت کشور.  یعنی یک بازار کار عالی!

شما با شرکت در این دوره تبدیل به یک متخصص بازاریابی و افزایش فروش در دنیای دیجیتال خواهید شد.

این دورۀ ۳ ماهه فقط یک دورۀ آموزشی نیست. بلکه از ۱2 کارگاه کاربردی تشکیل شده است که طی آن ها شما دانش و مهارت بازاریابی و فروش در دنیای دیجیتال را کسب می‌کنید.

پس اگر یک کسب و کار دارید که می‌خواهید شاهد رشد و موفقیت آن باشید یا اگر شغل بازاریابی دیجیتال را دوست دارید، پیشنهاد می‌کنیم این فرصت را از دست ندهید.

صمیمانه پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این متن را مطالعه کنید و سپس نگاهی به سرفصل‌های دوره بیندازید تا مطمئن باشید در بهترین دورۀ بازاریابی دیجیتال در ایران ثبت‌نام می‌کنید.

 

مفهوم و نحوه بازاریابی برای کسب‌و‌کارها به هیچ وجه قابل مقایسه با گذشته نیست؛ تمام کسب‌و‌کارها در عصر دیجیتال نیاز به بازاریابی دیجیتال دارند. اگر به دنبال یک فرصت شغلی هیجان‌انگیز هستید و علاقه‌مندید که به عنوان یک دیجیتال مارکتر فعالیت کنید یا کسب‌و‌کار شما در بستر فضای مجازی است و می‌خواهید مهارت‌های خود را توسعه دهید، این دوره جامع دیجیتال مارکتینگ که همه مباحث بازاریابی دیجیتال را توضیح می‌دهد، کمک بسیار زیادی در مسیر یک دیجیتال مارکتر متخصص شدن به شما می‌کند.

بازاریابی دیجیتال ( دیجیتال مارکتینگ ) ، نیاز همه سازمان های امروزی است و این مقوله، آنقدر گسترده است که با یکی دو ساعت آموزش، انجام نمی شود.

ما در یک دوره کامل، هر چیزی که برای شروع کار در بازاریابی دیجیتال نیاز دارید را در اختیارتان قرار داده ایم.در این آموزش شما با یک مجموعه بی نظیر ، به روز و کامل در مورد دیجیتال مارکتینگ برای حضور قوی در فضای کسب وکار آنلاین تجهیز می شوید !

03

شما با سپری کردن دوره های دیجیتال مارکتینگ می توانید فروش شرکت خود را افزایش دهید و در کسب و کار خود جهش مثبت ایجاد کنید.

یکی از ویژگی های مهم دوره نوابغ دیجیتال مارکتینگ ؛ بازار محور و کاربردی بودن این دوره است. این دوره به صورت کاملا کاربردی و مهارتی متناسب با بازار کار ایران طراحی و برگزار می شود. در دوره نوابغ دیجیتال مارکتینگ نمونه های موفق و ناموفق ایرانی آورده خواهد شد و مخاطب می تواند آنان را تحلیل و در کسب و کار خود به کار ببرد.

04

دیجیتال مارکتینگ  برای همه شرکت ها و کسب و کارها چه هلدینگ و چه SME الزامی است و باید  به صورت حرفه ای و هدفمند اجرایی شود. بهتر است این مباحث را در دوره ای کاملا کاربردی و مهارتی فرا بگیرید.

در عصر دیجیتال، تحول عظیمی در حوزه های مختلف مدیریت و کسب‌وکار پدید آمده است که بدون شک تحولات بازاریابی سرآمد بقیه بخش ها است. امروزه بازاریابی دیجیتال که آمیخته ای از بازاریابی و فناوری اطلاعات می باشد، توانسته است کمک شایانی به رشد کسب‌وکارها در فضای رقابتی نماید.

امروزه با پشرفت ابزار های بازاریابی و تغییر سلیقه و رویکرد های مشتری، همه شرکت ها می بایست بیش از پیش فعالیت های خود را در اینترنت افزایش دهند. اینترنت و ابزار های وابسته به آن موجب شده که فرایند سیستماتیک و به هم پیوسته ای به نام دیجیتال مارکتینگ به وجود آید. 

اغلب شرکت ها واحد هایی به نام واحد بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ تأسیس کرده اند و امور بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال خود را از آن کانال انجام می دهند. بخشی از شرکت ها فعالیت بازاریابی اینترنتی خود را برون سپاری می کنند. شرکت های پیمانکار بدون استراتژی و هدف خاصی کار بازاریابی اینترنتی را برای آنان انجام می دهند که چیزی جز افزایش هزینه های جاری برای شرکت نخواهد داشت. بهتر است شرکت ها خود، کار بازاریابی دیجیتال را انجام دهند.

دوره نوابغ دیجیتال مارکتینگ به صورت مهارتی، کاربردی و Case Study تمامی مباحث بازاریابی اینترنتی را به مخاطبان از مبتدی تا پیشرفته انتقال می دهد و باعث می شود که افراد خود به تنهایی بتوانند محتوا تهیه کنند، محتوا را با استراتژی های خاص و برنامه ریزی شده منتشر کنند و باعث افزایش ممبر و فروش شرکت شوند.

دیجیتال مارکتینگ  به بنگاه های اقتصادی این امکان را می دهد تا با هزینه تبلیغات کم، بالاترین بازخورد را بگیرند. مدیران دیجیتال مارکتینگ می بایست با تفکر استراتژیک کوتاه مدت و بلند مدت (۶ ماهه) برنامه های بازاریابی اینترنتی را تدوین، اجرا و بتوانند کمپین بازاریابی آنلاین خود را ارزیابی و آنالیز کنند. این ارزیابی و آنالیزها می تواند بهترین راه را برای رسیدن به اهداف شرکت ارائه کند. یکی از ویژگی های مهم دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی آنلاین این است که خلاقیت را در شرکت افزایش می دهد و باعث می شود تا ارتباط  بهتری با مخاطبان و مشتریان برقرار کرد.

مدل بازاریابی و تبلیغات دچار تغییرات زیادی شده است. شرکت های کوچک به واسطه ی فضای دیجیتال و اینترنت در حال رقابت با شرکت های بزرگ هستند.  بازاریابی دیجیتالی یا Digital Marketing  بستر مناسبی جهت حضور خلاق و نوآور شرکت ها ایجاد کرده است. در این فضا شرکت ها (هلدینگ ، استارتاپ) به صورت عمده حضور داشته و رقابت می کنند. استفاده از بازاریابی آنلاین بیش از پیش مورد نیاز تمامی سازمان ها و شرکت هاست.

دیجیتال مارکتینگ امروزه در دستور کار همه شرکت ها قرار گرفته است و شرکت ها واحد هایی به نام دیجیتال مارکتینگ تشکیل داده اند و از ابزار های بازاریابی آنلاین استفاده می کنند. ابزار های بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ باعث می شود که مشتریان شرکت افزایش پیدا کنند و شرکت ها ارتباط بهتری با مخاطبانشان برقرار کنند. امروزه این ابزار های کاربردی باعث از بین رفتن تبلیغات سنتی شده و جایگزین مناسبی برای آن است. 

مدیران باید بتوانند اول استراتژی های بازاریابی اینترنتی را تدوین، سپس اجرا و پیاده کنند. مهمترین بخش بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ آنالیز و کنترل کیفیت فرایندهاست. اگر این اعمال به درستی صورت گیرند قطعا شرکت ها با بازدهی مناسب تری روبرو خواهند شد.

اگر می خواهید از بازاریابی دیجیتالی یا آنلاین استفاده کنید می بایست یک سری مسائل مهم را در نظر گرفته و زیرساخت های آن را آماده کنید. محتوای سایت و تبلیغ شما باید به بهترین شکل نگارش شده باشد. از تصویر ، اینفوگرافیک و مدیا در سایت خود استفاده کنید.   سئوی وب سایت شما باید در حد خوبی باشد تا بتوانید در جست و جو کاربران معرفی شوید. وب سایت شرکت شما باید قالب و ابزارهای لازم را داشته باشد. وب سایت شما باید گویا و کامل باشد و مشتری را راهنمایی کند. اگر نرم افزار موبایل یا اپلیکیشن دارید باید به بهترین شکل طراحی شده باشد. راه های برقراری ارتباط با شرکت را ساده کنید. در تبلیغات علاوه بر اطلاع رسانی برای خرید یا فراخوان، از محتوای مفید هم استفاده کنید. اگر از ایمیل مارکتینگ استفاده می کنید باید بدانید که از چه راه هایی و چگونه با مخاطبتان در ارتباط باشید به صورتی که آن را آزار ندهید.

این برنامه آموزشی که شامل مباحث مقدماتی تا پیشرفته این حوزه می باشد، ترکیبی از مباحث درسی متنوع، مورد کاوی با رویکرد بازار ایران، بازی های مدیریتی، بحث و تبادل نظراست که با الگوبرداری از برترین مراکز بین المللی آموزش بازاریابی دیجیتال و همچنین مبتنی بر نیازهای منحصر به فرد بازار ایران تدوین گردیده است.

دیجیتال مارکتینگ با چند سال قبل خیلی فرق کرده و با ورود فناوری های دیجیتال به فضای بازاریابی، فروش و تبلیغات، این مفاهیم متحول شده است. قبلا مدیر کسب‌و‌کار خودش می‌رسید کارهای مربوط به سایت و رسانه‌های اجتماعی را انجام دهد.

06

البته این دوره  فراتر از تربیت دیجیتال مارکتر ، شما را تجهیز به مهارت ها و توانایی های مدیریت دیجیتال مارکتینگ خواهد کرد . شناخت کامل از بازاریابی دیجیتالی و ابزار های آن اصول بنیادینی هستند که شما خواهید آموخت . در ادامه توانایی و مهارت تدوین ، اجرا و مدیریت استراتژی های بازاریابی اینترنتی مدیریتی شما را ارتقاء خواهد داد . دانش آنالیز و کنترل کیفیت این فرایند به صورت پروژه محور،  دستاورد نهایی  صاحبان کسب و کار ، مدیران و مشاوران، در پایان این دوره خواهد بود.

07

امروزه همه ما می دانیم راه اندازی کسب و کار دیجیتالی با پیکره هر کسب و کاری آمیخته شده و ازضروریات و ملزومات مورد نیاز هر کسب و کاری است. اما بحث دیگر که بسیار پر اهمیت می باشد، حضور قدرتمند برندها و نام و نشان های تجاری و حتی اشخاص در محیط دیجیتال و اینترنت می باشد. جایی که فاصله بین انتخاب شدن شما و یا دیگر رقبایتان به اندازه چند کلیک و چند جمله است.

05

اگر یک برند و نام و نشان تجاری بتواند به المانهای صحیح از مخاطبان بازار هدف که به صورت مستقیم بر چگونگی انتخاب و ارضای خواسته های آنها تاثیر گذار است دست یابد، می تواند به منابع ارزشی بسیاری از جمله نرخ تبدیل مخاطبان بازار هدف به مشتریان و وفادارسازی مشتریان و در نتیجه به افزایش درآمدهای حاصل از کار و فعالیت خویش و محبوبیت و مقبولیت خود بیافزاید.

08

09

در این دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ، تمام فعالیت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک دیجیتال مارکتر حرفه‌ای را می‌آموزید. با روش‌های جدید و روز دنیا آشنا می‌شوید و تبدیل به فرد بسیار ارزشمندی می‌شوید که می‌تواند هر وب‌سایتی را به موفقیت‌های بزرگ برساند و باعث افزایش بازدید و فروش سایت شود.

دیجیتال مارکتینگ در هر جای دنیا طرفدارانی دارد و شغلی جهانی است که می‌تواند برای شما درآمدی عالی ایجاد کند؛ البته به این شرط که بتوانید با دیجیتال مارکتینگ نتایج واقعی ایجاد کنید!

10

دیجیتال مارکتینگ، هر نوع بازاریابی است که با کمک رسانه‌ها و ابزارهای دیجیتال انجام می‌شود. ایمیل، پیامک، تلویزیون‌های شهری، سایت، رسانه‌های اجتماعی و … نمونه‌هایی از ابزارهای دیجیتال هستند. البته امروزه وقتی درباره دیجیتال مارکتینگ صحبت می‌شود منظور بیشتر بازاریابی اینترنتی است، یعنی استفاده از وب‌سایت، رسانه‌های اجتماعی و رسانه‌هایی مانند ایمیل برای معرفی و فروش محصولات و خدمات. در بسیاری از متون وقتی از دیجیتال مارکتینگ صحبت می‌شود منظور همان بازاریابی اینترنتی و آنلاین است. پس در ساده ترین تعریف دیجیتال مارکتینگ، پیشبرد فروش محصول یا برند از طریق یک یا چند نوع رسانه اینترنتی است. دیجیتال مارکتینگ به دلیل استفاده از کانال ها و متدهای برای تحلیل فرآیند کمپین بازاریابیو سنجش اثر بخشی فعالیت ها در لحظه، از بازاریابی سنتی متمایز شده است. بدون توجه به اندازه یک کسب و کار، اغلب آنها در حال استفاده از دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتالی) هستند . بازاریابی دیجیتالی ارزانترین روش برای دستیابی سریع و هدفمند به میلیون ها نفر مخاطب، در بازار هدف است. بازاریابان دیجیتالی، فرآیندهای بازاریابی شامل اینکه چه چیزهایی در حال دیده شدن هستند؟  برای چه مدت و چه بازه زمانی دیده می شوند؟ نرخ تبدیل فروش چگونه است؟ و چه محتوایی بازدهی بیشتری دارد؟  و ...  را مرتب بررسی می کنند.

11

از آنجایی که امروز دنیای مجازی با دنیای واقعی انسانها گره خورده است، دیجیتال مارکتینگ یا  بازاریابی آنلاین مفهومی الزامی در کسب و کار است. امروزه بستر اینترنت، اپلیکیشن موبایل و دیگر رسانه‌­های دیجیتالی، مکان مناسبی برای ویترین خلاقانه کسب و کارها هستند. دیجیتال مارکتینگ باعث می شود که مخاطب شما افزایش پیدا کند و شما به بهینه ارتباط با مخاطب خود دست یابید. با آموزش دیجیتال مارکتینگ مزایای ذیل برای کسب و کار ما حاصل می شود:

 • ·        سرعت در انتشار پیام ارزشی شما
 • ·        تغییر سریع و آسان محتوا (محتوا نویسی حرفه ای(
 • ·        گستردگی فضای تبلیغات و ارتباط با بازار هدف
 • ·        سنجش و آنالیز عملکرد
 • ·        زود بازده بودن نسبت به تبلیغات سنتی
 • ·        قابلیت برقراری ارتباط مستقیم با مشتری
 • ·        کاهش هزینه های تبلیغات
 • ·        ایجاد مزیت رقابتی و وفادارسازی مشتریان

12

13

13

مخاطبین دوره

مخاطبین این دوره چه کسانی هستند و برای چه کسانی می تواند مفید باشد؟

دیجیتال مارکتینگ برای هر کسب و کاری که بخواهد شناخته شود، انتخاب شود و در مسیر موفقیت قدم بردارد، مناسب است.  بر همین اساس تمامی سرفصل هایی که در این دوره طراحی شده است، با صرف وقت و هزینه بسیار و نیز تجارب و آزمون خطاهای متنوع در حین آموزش و راه اندازی پروژه های موفق دنیای دیجیتال و با نگاه عملیاتی و کاربردی تدوین گردیده است.. ما قاطعانه عنوان می نماییم شرکت کنندگان بعد از این دوره می توانند به عنوان یک متخصص در سرفصلها و مدلهای بازاریابی دیجیتالی که تدریس میگردد، فعالیت نمایند.

این سرفصلها با استفاده از عوامل تاثیر گذار بر کسب و کارها در دنیای دیجیتال، عوامل اثر گذار برای موتورهای جستجو و و ابزارهای کاربردی است و می تواند به شما در ایجاد مزیت رقابتی و برتری نسبت به رقبایتان کمک نماید. همچنین جایگاه شما و برند تان را در ذهن مشتریان شما ارتقا بخشیده و شما بتوانید با به کار بردن تاکتیکها و تکنیکهای این دوره مشتریان جدیدی را برای کسب وکار خود ایجاد نمایید و درآمدتان را افزایش دهید. 

 • کسانی که در شرکت مسولیت بازاریابی و توسعه فروش بر عهده دارند .
 • صاحبان کسب و کارهای کوچک و استارت آپ ها 
 • کسب و کارهای اینترنتی: شما بر روی مفاهیم و تکنیک‌های بازاریابی دیجیتال تسلط پیدا می‌کنید. به این ترتیب علاوه بر آنکه خودتان در اداره امور و افزایش فروش تواناتر خواهید بود، زبانی مشترک با سایر اعضای مجموعه خواهید داشت.
  کسب و کارهای سنتی: دیگر وقت آن رسیده که کسب و کار خود را وارد دنیای دیجیتال کنید. با شرکت در این دوره، شما قدم به قدم دربارۀ روش‌های بازاریابی و فروش به صورت اینترنتی یاد خواهید گرفت. در ضمن، ما پکیج‌های ویژه‌ای نیز برای شما آماده کرده‌ایم که شامل ساخت سایت / فروشگاه اینترنتی هم می‌شوند. این یعنی شما با شروع دوره، کسب و کار اینترنتی خود را راه می‌اندازید و در طول دوره، قدم به قدم روش‌های بازاریابی و ایجاد فروش را یاد خواهید گرفت.
 •  علاقه‌مندان به بازاریابی دیجیتال  و کسانی که می خواهند یک دیجیتال مارکتر واقعی باشند و به شکل های مختلف همچون همکاری آزاد با شرکت های داخلی و بین المللی در آمد کسب کنند.و یا در یک شرکت خوب با در آمد خوب استخدام شوند !

 

 وقتی که بحث بر سر بازاریابی دیجیتال است، بدون شک دربارۀ یکی از جذاب‌ترین شغل‌های دنیا صحبت می‌کنیم. شغلی که تلفیقی از علم و هنر است، همه‌چیز در آن پویاست و البته، فراموش نکنیم که درآمد بالایی برای شما خواهد داشت. شرکت در این دوره، فرصتی است برای آنکه بتوانید به صورت حرفه‌ای وارد بازار کار (پر تقاضای) دیجیتال شوید و چیزهایی را یاد بگیرید که کمتر کسی در این بازار می‌داند.

14

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

 • ·        برای مدیرانی که یک واحد بزرگ و حرفه ای در سازمانشان، برای امور مربوط به سایت و بازاریابی اینترنتی دارند و از نتایج این واحد نیز کاملا رضایت دارند.
 • ·        برای کسانی که انگیزه ای برای فعالیت در دنیای اینترنت و بازاریابی اینترنتی ندارند.
 • ·        برای کسانی که پول بسیار زیادی برای هزینه کردن برای طراحی سایت یا خدمات آژانس های تبلیغاتی در نظر گرفته اند و نیازی ندارند که خودشان از بازاریابی اینترنتی و کسب وکار اینترنتی و شیوه های استفاده از اینترنت برای توسعه کسب وکار و فروش استفاده کنند.

 

ضمنا ما به دنبال کسانی هستیم که حاضرند برای یادگیری و کسب مهارت وقت بگذارند. پس اگر جزو دسته‌های زیر هستید، به هیچ‌وجه در این دوره ثبت‌نام نکنید:

 • ·        در صورتی که زمان و انگیزۀ کافی برای انجام دادن تکالیف را ندارید.
 • ·        در صورتی که تعهدی نسبت به استاد و سایر دانشجویان احساس نمی‌کنید.
 • ·        در صورتی که فقط از روی وقت‌گذرانی و بدون هیچ هدفی در کلاس شرکت می‌کنید.

ویژگی های دوره نوابغ دیجیتال مارکتینگ

 • ·        مهارتی، کاربردی و Case Study
 •  
 • ·        استفاده از مدل های موفق داخلی و خارجی
 •  
 • ·        ارائه محتوای به روز به مخاطبان جهت ارائه بهتر خدمات و فعالیت های دیجیتال مارکتینگ
 •  
 • ·        ارائه مطالب بومی شده  و آموزش های مبتنی بر فضای کسب و کار ایران
 •  
 • ·        استفاده از مباحث چند نفر از اساتید و متخصصان دیجیتال مارکتینگ در طی دوره و استفاده از تجربیات آن ها

مزایای دوره نسبت به دوره های مشابه

این دوره چه مزایایی نسبت به سایر دوره‌های دیجیتال مارکتینگ دارد؟

15

ما تا به امروز با کسب و کارهای مختلفی از نزدیک در ارتباط بوده‌ایم، مشکلات و نیازهای آن ها را شناخته‌ایم و در بازاریابی دیجیتال به آن ها کمک کرده‌ایم. بنابراین بر خلاف خیلی ها، ما فقط یک مجموعه آکادمیک نیستیم که بخواهد تئوریک همه‌چیز را به شما آموزش دهد.  قرار است در کنار دانش ، تجربیات خود را نیز به شما منتقل کنیم.

16

مساله مهم دیگری که باعث تفاوت ما می‌شود، نگاه انسانی ما به دنیای بازاریابی دیجیتال است. ما هیچ وقت فکر نمی کنیم که همه‌چیز در چند تکنیک خلاصه می‌شود. بازاریابی واقعی زمانی است که شما بتوانید از ابزارهای مختلف استفاده کنید تا پیام و فکر انسانی خود را منتقل کنید. بازاریابی زمانی ممکن می‌شود که شما فهم درستی از تمامیت موضوع پیدا کنید. نه اینکه فقط چند تکنیک مختلف – و به ظاهر پیچیده – را یاد بگیرید. در واقع، ما به شما یاد می‌دهیم از ۳ جنبۀ فنی، تجاری و انسانی بر بازاریابی دیجیتال تسلط پیدا کنید.  نبود این نگاه همه‌جانبه، نقطه ضعف بازار ایران است و نقطۀ قوت شما خواهد بود.

17

خیلی از دوره ها مطالب به روزی را با زحمت زیاد از منابع معتبر خارجی جمع آوری کرده و به مخاطبین خود ارائه می کنند اما متاسفانه اغلب آن ها هیچ سنخیتی با اکوسیستم کسب و کار ایران نداشته و عملا قابل اجرا نیست . ما سعی کرده ایم مطالب را با رویکرد بازار ایران طراحی و تدوین کنیم تا شما خیلی راحت و با اطمینان خاطر بتوانید آن ها را برای کسب و کار خودتان پیاده سازی کنید.

18

اگر بخواهید برای هر بخش دیجیتال مارکتینگ، خودتان پلاگین‌های مختلف وردپرس را امتحان کنید و بهترین گزینه‌های ممکن را بیابید، با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد. گاهی فقط انتخاب یک پلاگین نامناسب سئو می‌تواند شما را ماه‌ها از پیشرفت باز دارد و باعث بروز مشکلات مختلف در سایت شود. در این دوره دقیقا خواهیم گفت هر کدام از بخش‌های دیجیتال مارکتینگ را با کدام پلاگین با ابزار انجام دهید. این پلاگین‌ها قبلا توسط ما تست شده است و شما را زودتر به موفقیت می‌رساند.

19

هر هفته پس از پایان جلسه از شما خواهیم خواست کارهایی عملی برای سایت خودتان انجام بدهید. با انجام کارهای عملی و اجرای مطالب دوره خیلی زودتر به مباحث مسلط می‌شوید و همچنین شاهد پیشرفت سایت خود در طول دوره خواهید بود. پس لازم نیست صبر کنید دوره تمام شود تا اتفاقات خوب شروع شود.

20

شاید ارزشمندترین بخش دوره چک‌لیست‌هایی باشد که در اختیار شما قرار می‌دهیم. چک لیست‌ها دستورالعمل‌هایی اجرایی هستند که شما را از ساعت‌ها سعی و تلاش نجات می‌دهند.

فرض کنیم می‌خواهید یک صفحه محصول درست کنید. کار بسیار سختی است که تمام نکات تبلیغ‌نویسی را به خاطر داشته باشید و صفحه محصولی حرفه‌ای درست کنید. ولی اگر بعد از جلسه مربوط به ساختن صفحه محصول اگر چک‌لیستی داشته باشید که مطمئن شوید هیچ مورد مهمی از قلم نمی‌افتد، می‌توانید صفحه محصولی فوق‌العاده درست کنید که فروش ایجاد می‌کند.

 

دسترسی به مربی به صورت نفر به نفر


در تمام مدت آموزش شما قادر خواهید بود هر زمان که مایل بودید سوالات خود را به صورت صوتی و یا متنی با مربی و مدرس خود در میان قرار دهید.

آنچه در این دوره به شما ارائه می‌شود :

ما در طی این دوره دو هدف اساسی را دنبال خواهیم کرد:

 1.  ایجاد درک درست و تسلط بر روش‌های مختلف بازاریابی دیجیتال
 2.  پیاده‌سازی عملی روش‌های مختلف بازاریابی برای کسب تجربه

 

برای رسیدن به این دو هدف، ما منابع آموزشی مختلفی را در اختیار شما قرار خواهیم داد:

 

·        30 ساعت کارگاه آموزشی : ما در طول 12 جلسه، با هم در بحث‌های مختلف بازاریابی دیجیتال عمیق می‌شویم. هر هفته یک کارگاه 2.5 ساعته خواهیم داشت و بعد نوبت شماست تا در هفته آتی درعمل ایده‌های خود را پیاده کنید.

·        در گروه تلگرامی که مختص این دوره است نیز مشکلات خود را توضیح دهید تا نقاط قوت و ضعف شما را پیدا و شما را راهنمایی کنیم  و همچنین از تجربیات و مطالب سایر اعضا نیز بهره بگیرید.

·        مشاوره و کوچینگ تخصصی برای هر فرد

·        پشتیبانی علمی و آموزشی تا یک سال جهت رسیدن شما به نتایج مطلوب

·        ارائه مطالب و منابع آموزشی مکمل جهت نهادینه شدن مباحث و درک بهتر آن ها و همچنین رشد و ارتقاء مهارت ها

 

ضمنا :

·        فیلم و محتواهای آموزشی جلسات در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

·        این آموزش هر چند وقت یک بار (مثلا 6 ماه یکبار) طبق آموزش های جدید و مرتبط آپدیت خواهد شد و ما تمام سعی خودمان را می کنیم که این آموزش با بروز ترین مطالب و تکنیک ها آپدیت و بومی سازی شود ولی در هر آپدیت قیمت دوره افزایش پیدا خواهد کرد . البته آپدیت ها برای دانشجوهایی که دراین دوره شرکت کرده اند حداقل تا یک سال بصورت رایگان ارسال می شود.

پیش نیاز این دوره چیست ؟

در یک کلام فقط انگیزه ، علاقه و پشتکار

21

مهمترین پیش نیاز این دوره تعهد شماست !

آیا واقعا برای یادگیری دیجیتال مارکتینگ مشتاق هستید ؟!

تعهد می دهید تمامی آموزش ها را کامل بگذرانید و تمرین ها را انجام دهید ؟!

متعد می شوید برای 3 ماه به صورت متمرکز همراه ما باشید ؟!

اگر جواب شما بله هست پیش نیاز لازم را دارید.

22

دوره نوابغ دیجیتال مارکتینگ پیش نیاز تحصیلی، دانش تخصصی برنامه نویسی و  بازاریابی ندارد  . گرچه مسلما داشتن اطلاعات تخصصی مسیر شما را برای موفقیت در این حوزه آسان تر خواهد کرد. کافی است که شما بخوبی اینترنت بدانید . کار با کامپیوتر و موبایل برایتان ساده باشد . و بیشتر از همه انگیزه داشته باشید و زمان لازم برای آموختن و تجربه کردن تجربه هایتان را برای خودتان ایجاد کنید.

آیا مدرکی در پایان دوره به شما داده می‌شود؟

فکر می‌کنم شما هم مثل ما از این همه مدرک بازی خسته شده باشید. شاید باور نکنید، اما هر کسی می‌تواند به شما مدرک آکسفورد بدهد. کافی است به سایت‌های برگزاری دوره کمی پول بیشتر پرداخت کند. تمام مدارک دیگر نیز همینطور هستند. ما هم مخالف این موضوع هستیم و مدرکی از جای دیگری نمی‌دهیم.

 

البته ما به شما مسیر دریافت مدرک‌های معتبر از آکادمی دیجیتال شرکت گوگل و … را نشان خواهیم داد. اما توجه داشته باشید اغلب شرکت‌های حرفه ای دیگر هنگام استخدام به دنبال مدرک شما نیستند بلکه دانش و مهارت شما را می‌سنجند. و این مهمترین چیزی است که قرار است در این دوره به شما منتقل کنیم.

شرکت کنندگان در دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ، چه چیزی به دست می آورند:

·        فراگیری اصول پایه و تخصصی بازاریابی دیجیتالی

·        متخصص شدن در تولید محتوای ارزشی بازاریابی و برندینگ

·        متخصص شدن در بهینه سازی موتورهای جستجو

·        به علت دانش و رموزی که در این کار می آموزند شرکت کنندگان می توانند از هزینه های سربار و برون سپاری این امر در سازمان جلوگیری نمایند و در نهایت از اجرای با کیفیت خویش اطمینان حاصل نمایند

·        افزایش توان دانشی و علمی (المان ها و عوامل افزایش فروش دیجیتال) بر اساس جدیدترین متد بازاریابی عصبی و...

·        متخصص شدن در امر بهینه سازی سایت

·        اخذ دانش کامل در بازاریابی دیجیتالی و چگونگی طراحی تا اجرای کامل کمپین بازاریابی دیجیتالی

·        تبدیل شدن به یکی از حرفه ای ترین محتوانویس های بازاریابی و برندینگ.

پس از پایان دوره، شما کجا ایستاده‌اید؟

در پایان این دوره، شما تسلط کاملی بر تمامی مباحث دیجیتال مارکتینگ خواهید داشت و به خوبی می‌توانید یک کسب و کار را در دنیای دیجیتال مدیریت کنید. شما فقط ۴ کلمۀ پیچیده را یاد نگرفته‌اید. شما عمیقاً تمام مفاهیم بازاریابی دیجیتال را درک کرده‌اید و آماده هستید تا آنها را پیاده‌سازی کنید.

در پایان این دوره، می‌توانید با قدرت بیشتری یک کسب و کار را به سمت موفقیت دیجیتال هدایت کنید و ارزش شما چند برابر خواهد بود.

جایگزین های این دوره

گزینه ای دیگری برای یادگیری دیجیتال مارکتینگ وجود دارد ؟!

 

1.     می توانید از آموزش های جدا جدا در دیگر سایت استفاده کنید، که بدون شک هم هزینه بیشتری نسبت به این دوره دارد و هم کامل بودن و انسجام این دوره رو ندارد .دیجیتال مارکتینگ مجموعه ای از علوم مختلف است   و لازم است به صورت یکپارچه و با دیدی جامع به آن پرداخته شود.

2.     نیازی نیست پول خرج کنید، زمانی بین ۸ تا ۱۲ ماه صرف کنید و خودتان از طریق اینترنت نکات بسیار زیادی را یاد بگیرید . البته این روش چند مشکل اساسی دارد:

·        باید زبان انگلیسی خوبی داشته باشید

·        خیلی از نکات گفته شده مربوط به محیط بیرون از ایران هستند و بومی نیستد

·        و مهم تر از همه همین مدت زمانی که در حال یادگیری هستید از سایرین عقب خواهید افتاد

 

3.     برخی از مطالب این آموزش در هیچ دوره ی مشابهی ارائه نشده و نمی شود. ضمنا تقریبا تمام دوره های موجود در این حوزه هیچ پشتیبانی و به روز رسانی مستمر و در عین حال رایگانی ندارند.

هزینه دوره ( میزان سرمایه گذاری شما )

با شرکت در دوره نوابغ دیجیتال مارکتینگ شما هزینه ای کمتر از هزینه ای که برای یک کار تبلیغاتی یا کمپین بازاریابی ساده باید پرداخت کنید سرمایه گذاری می کنید و  البته نه فقط می توانید هر تعداد کمپین و... برای خودتان یا دیگران طراحی کنید، صدها مورد کاربردی دیگر هم در زمینه افزایش فروش و بازاریابی اینترنتی خواهید آموخت.

مطمئن هستیم اگر فقط یکی از سرفصل های این دوره  را به معنای واقعی استفاده بفرمایید چندین برابر این مبلغ را برای خود یا شرکتتان بازآفریده اید .

23

شاید براتون سوال باشه :

اگر تصمیم جدی گرفته باشید که در این حوزه یک متخصص باشید و یک کسب وکار جدید برای خودتان راه اندازی کنید یا در جایی به عنوان دیجیتال مارکتر فعالیت کنید و در آمد خوبی کسب کنید بله حتما . اما به شرط اینکه واقعا خودتان را مناسب این دوره رشد بدانید و از این مسیر شغلی لذت ببرید و حاضر باشید برایش زمان و انرژی بگذارید
اگر شما مطالب این دوره را به شکل واقعی یاد بگیرید و به کار بگیرید اگر کارمند باشید به دلیل اینکه می توانید برای شرکت بسیار موثر و سود آور باشید به سادگی حقوقی حداقل دو برابر حقوق فعلی را میتوانید داشته باشید . اگر هم خودتان بخواهید کسب و کاری داشته باشید که واقعا هیچ محدودیتی نیست و می توانید به هر اندازه می خواهید کسب در آمد کنید.
بله حتما . این دوره مهارتی فوق العاده را به شما اضافه می کند که می تواند سرنوشت کسب وکار شما را هرچه باشد متحول کند . ممکن است در ابتدای کار شما بخش های زیادی از کارهای شرکت را لازم باشد خودتان انجام دهید و بعد آن را به دیگران بسپارید . اینکه خودتان مهارت داشته باشید یک قدرت عالی برای شما خواهد بود که بعدها هم کمک می کند با بینش و دید مناسب با تیم و واحد خود در این حوزه تعامل داشته باشید.
چرا یکی از کارمندان باهوش را در این دوره ثبت‌نام نمی‌کنید تابه نمایندگی از شما در دوره شرکت کند و پس از چند ماه به یک دیجیتال مارکتر حرفه‌ای تبدیل شود؟ شاید این کار به‌صرفه‌ترین روش برای داشتن یک دیجیتال مارکتر حرفه‌ای باشد!
خیر ؛ آموزش‌هایی که در این دوره ارائه‌ می‌کنیم برای تمام سایت‌ها و سایت‌سازها قابل استفاده است. ولی عموما مثال‌های عملی و پیاده‌سازی‌ها روی سایت وردپرسی توضیح داده خواهد شد. همچنین تمام پلاگین‌های وردپرسی لازم برای اجرای دیجیتال مارکتینگ پیشرفته معرفی خواهد شد. پس اگر سایت شما با وردپرس ساخته شده خیلی خوشحال باشید، چون دیجیتال مارکتینگ با وردپرس بسیار ساده‌تر و شیرین‌تر است!

30

31

اگر محتوا پادشاه است بازاریابی یک پادشاه می‌تواند فضای کسب‌و‌کار شما را دگرگون کند. جالب است بدانید در گذشته هم از محتوا برای بازاریابی و فروش محصولات مختلف استفاده می‌شد اما بازاریابی محتوا که از زیر شاخه‌های دیجیتال مارکتینگ به حساب می‌آید، عبارت تازه‌ای‌ است. بخش مهمی از دیجیتال مارکتینگ تولید و ارائه محتواهایی است که باعث جلب اعتماد مخاطب و خرید از ما می‌شود. منظور از محتوا ویدیوهای کوتاه آموزشی، مقالات، صوت‌ها، عکس‌نوشته‌ها و موارد دیگری هستند که مخاطب ما با مشاهده آن‌ها قانع می‌شود ما قابل‌اعتماد و حرفه‌ای هستیم و به این نتیجه می‌رسد که خرید از ما به‌ نفعش است.

32

برای آنکه افراد زیادی با شما آشنا شوند و  از شما خرید کنند لازم است بر افزایش ترافیک سایت کار کنید. با تبلیغات آنلاین در وب‌سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها و رسانه‌های اجتماعی افراد جدیدی را به سمت سایت و رسانه‌های خود هدایت می‌کنید. تبلیغات اینترنتی ارزان نیست و اگر در تبلیغات حرفه‌ای نشوید، پول زیادی را از دست خواهید داد.

33

منظور از سئو آن است که در محتوا و ساختار سایت تغییراتی ایجاد کنیم تا وقتی مخاطب در گوگل کلیدواژه موردنظر ما را جستجو می‌کند، در اولین نتایج جستجو دیده شویم و بازدیدکنندگان سایت ما بیشتر شوند. البته به جز ایجاد تغییرات در سایت، کاری می‌کنیم سایت‌های دیگر به ما لینک بدهند تا رتبه بهتری کسب کنیم.

34

"Lead Generation"   یکی دیگر از سر فصل های این دوره است که می تواند به فروش شما کمک کند.  Lead Generation در واقع فرایندی است که به‌وسیله آن یک شرکت سعی در تولید لیدهای جدید دارد که شامل مراحل برنامه‌ریزی، جذب، پرورش لید، تبدیل و به‌کارگیری می‌شود. در این دوره آموزشی به صورت کامل به این بحث پرداخته می شود.

35

ساختن کمپین و طراحی قیف فروش فروش یکی از مهم‌ترین اجزای دیجیتال مارکتینگ حرفه‌ای است. کمپین سلسله‌ای از عملیات بازاریابی است که باعث جلب اعتماد و افزایش علاقه مخاطب می‌شود. سپس به او پیشنهاد خرید محصولات و خدمات خود را می‌دهیم.

36

وقتی مخاطب عضو سایت ما شد یا ایمیلش را در اختیار ما قرار داد، ایمیل‌های هوشمندی می‌فرستیم تا ابتدا اعتماد مخاطب به ما جلب شود و در مرحله بعد از ما خرید کند. مهارت‌هایی مثل نوشتن ایمیل‌های اثرگذار، ساخت سیستم ارسال ایمیل‌های خودکار و بررسی نتایج آن بخش‌های مهم ایمیل مارکتینگ هستند. بازاریابی ایمیلی یکی از روش‌های مرسوم در بازاریابی آنلاین است که به جهت ایجاد وفاداری، آگاهی از برند، تبلیغات و ... انجام می‌شود و قدرت زیادی دارد.

37

منظور از تبلیغ‌نویسی نوشتن متن‌های اثرگذار برای سایت، صفحات محصول و رسانه‌های اجتماعی است تا بازدیدکننده با خواندن آن قانع شود که از ما خرید کند. تبلیغ‌نویسی آنلاین ترکیبی از مهارت‌های دیجیتال و قانع سازی است که باعث افزایش فروش می‌شود. تبلیغ‌نویسی اصولی دارد که باید یاد بگیرید.

38

منظور از «بهینه‌سازی نرخ تبدیل سایت» آن است که با ایجاد تغییراتی در سایت مثل انتخاب رنگ‌ها، جای هرکدام از المان‌هایی مثل دکمه‌ها، جزئیات منو و موارد دیگر باعث افزایش کلیک و فروش شویم. یکی از مهم‌ترین بخش‌های این موضوع، طراحی و ساده‌سازی فرایند خرید است تا افراد بیشتری به‌راحتی از ما خرید کنند.

39

یکی از مهم‌ترین کارهای دیجیتال مارکتر تحلیل سایت و رفتار بازدیدکنندگان است. ابزارهایی وجود دارد که به کمک آن ها می‌توان تمام جزئیات بازدیدهای سایت و رفتار بازدیدکننده را تحلیل کرد. بدون این تحلیل‌ها نمی‌توانید تصمیمات مناسبی بگیرید. یکی از ابزارهای بسیار کاربردی برای تحلیل عملکرد و اجرای برنامه‌های تبلیغاتی و بازاریابی دیجیتال، google analytics است که یادگیری نحوه کار با آن برای انجام پروژه‌های واقعی بسیار ضروری است.

40

تعداد بالای کاربران در شبکه‌های اجتماعی یک بازار بسیار بزرگ با جامعه‌ای پرجمعیت را برای شرکت‌هایی که به دنبال معرفی و فروش محصول یا خدمات خود هستند، به وجود اورده است. امروزه یکی از مهم‌ترین کارهای روزمره انسان‌ها سرزدن به شبکه‌های مجازی و به اشتراک‌گذاری مطالب مختلف در صفحات شخصی خودشان است. در این دوره آموزشی به صورت کاملا عملی و کاربردی به بررسی و آموزش شبکه‌های اجتماعی مختلف و استفاده از قدرت شبکه‌های اجتماعی برای فروش و بازاریابی تاثیرگذار‌تر، آموزش داده شده است. بازاریابی در رسانه‌های اجتماعی شامل جذب افراد به رسانه‌های شما، ایجاد تعهد در آن‌ها برای پی‌گیری مطالب شما و در نهایت ارائه پیشنهادهای فروش به آن‌ها است. البته اغلب بهتر است فرد را از رسانه اجتماعی به سایت بفرستیم و فروش در سایت اتفاق بیفتد.

41

تبلیغات در گوگل یکی از ابزار مهم گوگل برای اجرای کمپین های تبلیغاتی هست که در یک کارگاه تخصصی به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته است. در این کارگاه پس از آشنایی کامل با مفاهیم تبلیغات در گوگل مبحث گوگل ادوردز را با استفاده از پروژه‌های واقعی می‌آموزید.

42

مبحث دیگری در دوره جامع نوابغ دیجیتال مارکتینگ ، تبلیغات کلیکی است که یکی از متداول‌ترین روش‌های تبلیغات آنلاین است. بنابراین بخشی از  این دوره آموزشی به تبلیغات آنلاین اختصاص داده شده و مفاهیم آن از پایه و اساس آموزش داده می‌شود.

43

استفاده از ویدیو برای تبلیغات، کاری جدید و خلاقانه نیست اما این روزها بازاریابان دیجیتال با اهداف مختلف از ویدیوهای خلاقانه استفاده می‌کنند. در این دوره آموزش استفاده از ویدیو مارکتینگ برای رسیدن به اهداف بازاریابی دیجیتال نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

44

اینفلوئنسر مارکتینگ، بازاریابی از طریق چهره‌های تاثیرگذار و مشهور برای رسیدن به اهداف بازاریابی است، که به عنوان یکی از محبوب‌ترین روش‌های بازاریابی در سال‌های اخیر و البته مبحثی جدیددر ایران به آن پرداخته شده است. در این روش چهره‌های محبوب و مشهور اقدام به تبلیغات و تولید محتوا برای برندها و کسب و کارها می نمایند. در یکی از کارگاه های دوره در مورد اینفلوئنسر مارکتینگ و نحوه استفاده از آن در کمپین های تبلیغاتی صحبت خواهیم کرد.

 

معرفی ریتارگتینگ (هدفگیری مجدد)

واژه ریتارگتینگ به معنای تحریک کردن مشتریان بالقوه برای بازدید از وبسایت شماست. یعنی می توانید با استفاده از تکنیک ریتارگتینگ کسانی که پیش از این از وبسایت شما دیدن کرده اما خرید یا عملی که موردنظر شما بوده را انجام نداده اند، به وبسایت بازگردانده و تبدیل به مشتری خود کنید. ریتارگتینگ تکنیکی در تبلیغات display است که به وسیله آن، تبلیغات برای کسانی نمایش داده می‌شود که پیش از این به وبسایت شما مراجعه کرده اند. بنابراین به دلیل اهمیت این موضوع در بخشی از این دوره به مبحث ریتارگتینگ پرداخته می شود.

مشخصات دوره نوابغ دیجیتال مارکتینگ

000

شگفتانه ها

شگفتاانه

اولیش اینه که با ثبت‌نام زودهنگام شما برای این دوره سه ماهه منحصر به فرد یک میلیون تومان تخفیف دریافت خواهید کرد.

در طول دوره در کانال تلگرامی و حین وبینارها چالش ها و مسابقاتی خواهیم داشت با کلی هدیه. ضمنا کد تخفیف هایی رو هم برای یه سری از محصولات دیگه مون بهتون تقدیم می کنیم.

و البته یه سری کارهای دیگه که میذاریم به وقتش تا به کلی شگفت زده بشید.

گارانتی دوره

گارانتی

ما از کیفیت کارمون اطمینان داریم و ضمنا اصلا دوست نداریم بدون رضایت صد در صدی از کسی پول بگیریم. بنابراین اگر تا پایان جلسه سوم هیچ نکته جدید و کاربردی یاد نگرفتین فقط کافیه به ما اطلاع بدین تا هزینه رو کامل برگردونیم .

سخنرانان

ابوالفضل هروی
ابوالفضل هروی
مدیر استارتاپ

نویسنده کتاب : ساندویچ کتاب با سس پیشرفت در 3 جلد

موسس مجموعه آموزشی مدیر استارتاپ

برگزار کننده چند دوره دیجیتال مارکتینگ در تهران و شهرستان ها

ده ها وبینار کاربردی در حوزه بازاریابی - فروش - اقناع سازی و...

مجری دوره صفر تا پول ویژه استارتاپ ها

برگزاری دوره جامع و آنلاین "بامبوی استارتاپ" و " نقشه راه استارتاپ "

برگزار‌کننده

آواتار

مدیر استارتاپ

خودت را شروع کن و بهترین خود را به دنیا عرضه کن ما برای آغاز و رشد تو و کسب و کارت در کنارت هستیم و بهت کمک می کنیم

رویداد های برگزارشده۵

آدرس

مشهد بلوار ملک آباد، خ پویا5 پلاک40

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۳ مهر

سیسکو مایکروسافت لینوکس امنیت شبکه آموزش کاربردی CCNA CCNP MCSA MCSE CEH ITIL LPIC CCIE Network Security Cisco Microsoft Linux

 • آنلاین
 • از ۱۹۰,۰۰۰ تومان
 • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh
شنبه ۵ تیر

پرسش و پاسخ سئو

 • آنلاین
 • رایگان
 • زهرا رئیسی
چهارشنبه ۹ تیر

کارگاه آموزشی فروش در کسب و کار های دیجیتال

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی دیجیتال مارکتینگ
شنبه ۲۹ خرداد

داستان بازاریابی در دنیای دیجیتال (زبان اصلی به همراه ترجمه همزمان به فارسی)

 • آنلاین
 • ۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
 • مدرسه تخصصی ارتباطات و تبلیغات بادکوبه