کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
حضور در دوره
۹ دی
۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حضور در دوره (ثبت‌نام تا ۳ دی)
۲۰ درصد تخفیف برای ثبت‌نام تا شنبه ۳ دی
۳ دی
۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان

درباره‌ی دوره (آنلاین)

امنیت شبکه یک اصطلاح گسترده است که بسیاری از فناوری‌ها، تجهیزات و فرآیندها را در بر می‌گیرد. در ساده‌ترین تعریف، مجموعه‌ای از قوانین و پیکربندی‌هایی است که با هدف محافظت از یک‌پارچگی، محرمانگی و دسترس‌پذیری به شبکه‌های کامپیوتری و داده‌ها با استفاده از فناوری‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری طراحی شده است. هر سازمانی، صرف نظر از میزان بزرگی، صنعت یا فناوری، به سطح پایه‌ای از  امنیت شبکه نیاز دارد تا از دارایی‌های خود در برابرتهدیدات سایبری روزافزون،در دنیای متلاطم امروزی محافظت کند.

معماری شبکه‌های بزرگ امروزی به خودی خود می‌تواند بسیار پیچیده باشد. از طرفی این زیرساخت‌ها با یک محیط تهدید  همواره در حال تغییر  و همچنین با مهاجمانی که به صورت شبانه‌روزی در تلاش برای نفوذ به زیرساخت سازمان‌ها هستند، مواجه است. تمام این موارد در شرایطی وجود دارند، که گاهی تنها چند دقیقه از دسترسی خارج شدن یک سرویس حیاتی، می‌تواند خسارات سنگینی برای کسب‌وکارها به همراه داشته باشد.

با توجه به موارد ذکر شده، حفاظت و امن‌سازی زیرساخت شبکه‌ی هر سازمان، نقش حیاتی در تامین امنیت سایبری آن سازمان خواهد داشت. برای پرداختن به امنیت شبکه‌ی یک سازمان، لازم است تا لایه‌های مختلف زیرساخت مد نظر قرار گیرد. در واقع حملات سایبری می‌توانند با استفاده از نقاط ضعف موجود در هر یک از لایه‌های زیرساخت اعم از سخت‌افزار، نرم‌افزار، افراد و غیره انجام شود. بنابراین برای طراحی یک زیرساخت شبکه‌ی امن در سازمان، نیاز است تا با لایه‌های مختلف آن آشنایی داشته باشیم.

در همین راستا مسیر آموزشی کوتاه «امنیت شبکه» شامل دو دوره‌ی « Network & Protocols Fundamentals» و «Network Security Professional» در آکادمی راوین با همراهی آقای محمدامین کمالی، طراحی و ارایه شده است. در دوره‌ی اول (Network & Protocols Fundamentals) شما تمام مفاهیم و دانش پایه‌ی مورد نیاز برای ورود به دنیای امنیت شبکه را آموختید. با گذراندن این دوره (Network Security Professional) انواع تهدیدات سایبری و روش‌های مقابله با این تهدیدات در لایه‌های مختلف شبکه را به صورت عملی خواهید آموخت.

مدت زمان دوره

مدت زمان این دوره ۳۹ ساعت است و به صورت کلاس‌های ۳ ساعته، طی ۱۳ جلسه به صورت آنلاین، دو روز در هفته، روزهای شنبه‌وچهارشنبه، از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۱:۳۰ برگزار می‌شود. تاریخ شروع این دوره از شنبه‌ ۱۰ دی ماه خواهد بود.
 

تخفیف ثبت‌نام زودهنگام

۲۰ درصد تخفیف برای ثبت‌نام تا ۳ دی برای حضور در این دوره در نظر گرفته شده است که بلیط ثبت‌نام زودهنگام، بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف، در پلتفرم ایوند تعریف شده است.

گواهینامه‌ی دوره

برای دریافت گواهینامه‌ی این دوره، ده روز پس از جلسه‌ی پایانی، آزمونی برگزار خواهد شد که با قبولی در این آزمون، امکان صدور گواهینامه‌ی دوره برای شما را خواهیم داشت. حضور در آزمون پایانی و دریافت گواهینامه‌ی دوره برای شرکت‌کنندگان اختیاری است.

هزینه‌ی شرکت در آزمون پایانی: ۳۰ هزارتومان
هزینه‌ی چاپ و صدور گواهینامه‌ی دوره: ۵۰ هزارتومان

این دوره به چه افرادی توصیه می‌شود؟

افراد علاقه‌مند به امنیت سایبری
افراد فعال در زمینه‌ی امنیت شبکه و زیرساخت
کارشناسان ارزیابی امنیت و تست نفوذ
تحلیل‌گران امنیت سایبری
مشاورین امنیت سایبری

برای حضور در این دوره چه دانش‌هایی باید داشته باشم؟

برای حضور در این دوره نیاز ، گذراندن دوره‌ی «Network & Protocols Fundamentals» الزامی است.
 

برای اطلاع از سرفصل‌های این دوره، به لینک زیر مراجعه کنید:

https://ravinacademy.com/course/network-security-professional/

برگزارکننده

مدرس

۱۸۶۱
دنبال کننده
۱۰۶
کل رویدادها
۱۲
رویداد فعال

آکادمی راوین برگزارکننده دوره‌های تخصصی در زمینه امنیت سایبری است. تمام دوره‌های این موسسه در هر دو مسیر «آبی» و «قرمز» بر اساس آخرین دانش روز دنیا و هم سطح دوره‌های ارایه شده در موسسات بزرگ بین‌المللی، طراحی شده و توسط به‌نام‌ترین مدرسین ایرانی و غیر ایرانی تدریس می‌شود. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق پست الکترونیک info@ravinacademy.com...

بیشتر از ۱۸۰ نفر (۸۰%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰

Network & Protocols Fundamentals

 • آنلاین
 • از ۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • آکادمی راوین
یک‌شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

دوره تخصصی آنلاین متاورس و خلق ارزش

 • آنلاین
 • رایگان
 • محمد عبدالله زاده
یک‌شنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

آموزش مبتدی تا حرفه ای طراحی ۳ بعدی

 • آنلاین
 • از ۷۵۰,۰۰۰ تومان
 • رضا حریرچیان
یک‌شنبه ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

مبانی بازاریابی محتوایی

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی زرین