رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه شبکه سازی در تاریخچهارشنبه ۳ خردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه شبکه سازی

شروع:
چهارشنبه ۳ خرداد ۹۶ ۱۶:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۳ خرداد ۹۶ ۱۹:۰۰
کارگاه شبکه سازی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

چرا در این کارگاه شرکت کنم؟

 در صورتی که جواب هر یک از سوالات زیر مثبت باشد این کارگاه آموزشی برای شما مفید خواهد بود.
• آیا تا به حال پیش آمده است از خود بپرسید چطور است که برخی از دوستان و همکاران شما به راحتی هر چه تمام تر از دیگران راهنمایی و کمک می گیرند ولی شما حتی رویتان نمی شود که از کسی کمک بخواهید؟
• آیا در اطرافیان خود کسی را می شناسید که هر مساله و مشکلی را با او طرح می کنید می گوید فردی را می شناسم که می توانیم با او مشورت کنیم و از او کمک بگیریم. بگوید در آن سازمان کار می کند و می تواند به ما راه و چاه حل مساله را نشان بدهد؟
• آیا احساس کرده اید که انگار برخی افراد همه هنرشان این است که در میان دوستان و همکاران شان می گردند و یک آشنای مطلع و مرتبط به موضوع پیدا می کنند و بعد مساله را حل می کنند؟
• آیا تاکنون از خود پرسیده اید چرا سایتی مثل لینکدین چنین ارزش و قیمت گزافی پیدا می کند که سرمایه گزاران حاضر می شوند آنرا میلیاردها دلار بخرند؟
• آیا برایتان مهم بوده است که بخواهید ظرف مدت بسیار کوتاهی خودتان و ایده تان را معرفی کنید ولی عملا تا به خودتان آمده اید متوجه شده اید که مرغ از قفس پریده و شما حتی نتوانسته اید خودتان را معرفی کنید؟
در این کارگاه آموزشی شما خواهید آموخت که چطور شبکه تان را بسط و گسترش بدهید، چطور آنرا حفظ و نگهداری کنید و چطور در مواقعی که بدان نیاز دارید از آن بهره برداری کنید.
در این کارگاه با هم حرف می زنیم بحث می کنیم و تمرین انجام می دهیم، تمرین هایی که مطمئنا اگر آنها را درست یاد بگیرید ارتباطات حرفه ای آینده شما را متحول خواهند کرد.

مدرس باتجربه و ماهر

فرزین فردیس

فرزین فردیس

عضو هیئت مدیره شرکت پارس سامانن

دانش و مهارتی که یاد می‌گیریم

توسعه شبکه (شبکه سازی)، تکنیک ها و ابزارها

حفظ و ارتقا شبکه، تکنیک ها و ابزارها

شناسایی و درک تفاوت های مخاطبین مختلف و ضرورت تنظیم روابط با آنها بر این مبنا

تکنیک های ارائه موثر فرصت های همکاری

تکنیک های معرفی موثر و موجز (ارائه آسانسوری)

مهم است بدانید که:

کارگاه‌های دیگر ما

آدرس:تهران خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه میرداماد، کوچه یزدان پناه، پلاک ۸۹، ساختمان شماره ۲ سازمان فناوری اطلاعات کشور مشاهده در گوگل