رویداد به پایان رسیده است!
مهارتهای مديريتی برای زندگی روزمره جلسه پنجم: نياز به روابط انسانی (شبكه سازی) networking در تاریخ جمعه ۸ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۸ آذر ساعت ۱۶:۰۰

مهارتهای مديريتی برای زندگی روزمره جلسه پنجم: نياز به روابط انسانی (شبكه سازی) networking

  • رایگان
  • شیراز
  • علوم انسانی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


كانون فكر "آركه" برگزار می‌کند: مهارتهاي مديريتي براي زندگي روزمره جلسه پنجم: نياز به روابط انساني (شبكه سازي) networking لطفاً به موقع در جلسه حاضر شوید، در کلاس در ساعت ذکر شده بسته خواهد شد (اولویت صندلی ها با دوستانی است که به موقع تشریف می آورند) آرش كمالي جمعه ٨ آذرماه ٩٨ ساعت ١٦ تا ١٨ چهارمين زير تئوري از نظريه خود تعيين گري، نيازهاي پايه روانشناختي است. در اين جلسه به دومين نياز يعني نياز به روابط انساني مي پردازم. يكي از مهارتهاي مهم در اين حوزه بحث شبكه سازي و آشنايي با انواع آن و خصوصيات هر نوع مي باشد. همراه و در تكميل اين موضوع به دسته بندي آدام گرنت به مفهوم دهنده و گيرنده بودن در كتاب شاخص وي يعني ببخش و بگير هم اشاره خواهم كرد. آدام گرنت با تحليل شبكه هاي مرتبط با افراد اين دسته ها، شواهد و مثالهايي از سه سبك متفاوت شبكه سازي براي افراد مختلف اشاره ميكند.

 آرش کمالی
آرش کمالی
مدرس

برگزارکنندگان

کانون فکر آرکه
کانون فکر آرکه

آدرس

شیراز شیراز- پُلِ معالی آباد/جنب ایستگاه مترو میرزای شیرازی/ ساختمان الف (پردیس سینما گلستان) / طبقه هشتم / واحد ٨٠٦ / كانون فكر آركه

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

کانون فکر آرکه

کانون  آرکه یک موسسه آموزشی و مستقل واقع در شهر شیراز است که به برگزاری کارگاه های فلسفه و علوم انسانی در راستای ارتقا فرهنگ اقدام میکند.

رویداد های برگزارشده۳۱
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر