رویداد به پایان رسیده است!
همایش بازاریابی شبکه ای - رازهای ساختن سازمان فروش بزرگ در تاریخشنبه ۲۷ شهریوربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

همایش بازاریابی شبکه ای - رازهای ساختن سازمان فروش بزرگ

شروع:
شنبه ۲۷ شهریور ۹۵ ۰۹:۳۰
پایان:
شنبه ۲۷ شهریور ۹۵ ۱۴:۳۰
مکان: اهواز
همایش بازاریابی شبکه ای - رازهای ساختن سازمان فروش بزرگ
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

همایش بازاریابی شبکه ای با سخنرانی افراد برجسته در زمینه فروش مستقیم است که شما در صورتیکه خود یا تیم فروشتان در یکی از وضعیت های زیر قرار می گیرد توصیه می کنیم که حتما شرکت کنید :

صحبت در جلسات تک به تک یا تک به جمع 

تاثیر گذاری روی مخاطب 

نحوه یخ شکنی و آغاز صحبت کردن و تمام کردن 

چطور جلسات هفتگی و یا آموزشی خود را آغاز و تمام کنیم که مخاطب تاثیر گرفته و اعضای سازمان با اشتیاق حاضر به شرکت در جلسات بعدی بشوند 

چطور دیالوگی به کار ببریم که مشتریان عاشق خرید کردن از ما بشوند 

چطور بتوانیم سازمان فروشی پویا و قدرتمند بسازیم 


تام «بیگ ال» شریدر

نام تام شریدر آنقدر آشناست که لزومی به گفتن از تاریخچه و بیوگرافی او دیده نمی شود. این اسطوره زنده بازاریابی شبکه ای بیش از ۴۰ سال است که در این صنعت مشغول به تلاش و کوشش است و هنوز پس از ۴۰ سال دست از تلاش بر نداشته است. تام شریدر که لقب «ال بزرگ» را به یدک می کشد فردی است که خود را اینگونه معرفی می کند: فردی که دو سال اول کار خود را با شکست سپری کرد ولی امروز سازمان فروش میلیارد دلاری ساخته است.

کمتر راهبر بزرگ بازاریابی شبکه ای دنیا می تواند ادعا کند که بدون خواندن کتاب ها و شنیدن سخنرانی های تام به موفقیت رسیده است. تام تا کنون توانسته است که بیش از بیست میلیون نسخه کتاب به فروش برساند و در بیش از ۶۰ کشور دنیا سخنرانی داشته باشد. پس از چهل سال فعالیت او همچنان رکورد دار پرواز سالانه در میان نتورکرهای دنیاست. از کوچکترین شهرهای تایلند گرفته تا سیبری تام عاشق دیدن مردمان کشورهای جدید و صحبت کردن برای آنهاست. شهریور ۱۳۹۵ کشور دیگری به لیست کشورهایی که تام شریدر در آن سخنرانی کرده است اضافه می شود و این نام چیزی جز کشور ایران نیست.


گراهام پارک

گراهام اهل استرالیاست و اکنون ۲۴ سال است که کار خود را در بازاریابی شبکه ای آغاز کرده است. گراهام بااین میزان سابقه  در بازاریابی شبکه ای کل دوران کاری خود را تنها و تنها در یک شرکت یعنی شرکت نیوسکین (Nu Skin) سپری کرده است.
او با داشتن سازمان فروش در بیش از ۳۴ کشور دنیا توانسته است بیش از ده میلیون دلار درآمد داشته باشد.
پول تنها دستاورد گراهام نیست. بلکه او آنقدر عاشق محصولات شرکتش است که توانسته است کتاب پرفروشی را در این عرصه به چاپ رساند. گراهام معتقد است که خودش باید مثال دقیقی از محصولی باشد که به فروش می رساند. به همین منظور او با ۴۶ کیلو کاهش وزن توانسته است نمونه خوبی برای محصولی باشد که به فروش می رساند.
گراهام پارک معتقد به این است که راهبران واقعی عرصه بازاریابی شبکه ای آنهایی هستند که خوب عمل می کنند نه آنکه فقط خوب حرف بزنند. او که دوران کاری خود را کنار بزرگانی همچون تیم سلز شروع کرده است. امروزه به اقصی نقاط دنیا سفر می کند تا داستان موفقیت خود را با مردم بیشتری در میان بگذارد.
از گراهام پارک بیشتر خواهید شنید…..
به همین منظور او را برای شهریور ماه به ایران دعوت کرده ایم.


مارک دیویس

مارک سخنران٬ مربی و کارآفرین اجتماعی بین المللی است که اشتیاق اصلی او ٬الهام بخشی به مردم برای رشد و راهبری و ایجاد ارتباط است.
او دو کتابپرفروش در زمینه سخنوری عمومی به نام های «جادوی سخنوری عمومی» و «چگونه سخنرانی خود را به پایان برسانیم» نوشته است.
کتاب اول با همکاری یکی از بزرگترین خبرگان عرصه بازاریابی شبکه ای به رشته تحریر درآمده است و در رابطه با بیست ثانیه اول یک جلسه سخنرانی است و کتاب دوم ۵ الگوی به اتمام رساندن یک سخنرانی را پیشنهاد می دهد.
مطابق با قرارداد میان موسسه هادی و نویسنده این کتاب در تابستان ۱۳۹۵ به طور اختصاصی توسط این موسسه به انتشار خواهد رسید.
کتاب سوم او در همین هفته با نام «جذب کردن و سرگرم کردن در سخنرانی» به چاپ رسید.
همانطور که از عناوین کتاب ها پیداست علاقه و اشتیاق مارک در سخنرانی و توانمندسازی است. اشتیاقی که به مردم کمک می کند که مهارت افراد در زمینه ارتباط رشد و توسعه پیدا کند.
در سوابق آموزشی مارک این موارد قابل توجه است:
سخنرانی در ده ها کشور
ترجمه پذیری آموزش های مارک در کلاس های خصوصی
کتاب ها جزوات و آموزش های کاربردی
راهبردهای آموزشی آن لاین برای توسعه تجارت در محیط اینترنت
برگزاری آموزش های مرتبط با سخنوری عمومی و شبکه های اجتماعی و اینترنت مارکتینگ از سال ۲۰۰۰ در کشورهایی مانند آمریکا کانادا انگلستان مجارستان روسیه ترکیه استرالیا نیوزلند سنگاپور رومانی اندونزی مالزی.
اشتیاق دیگر مارک در مربی بودن مسافرت و ایجاد تاثیر اجتماعی است.
مارک به سازمان های مردم نهاد استرالیایی فراوانی کمک کرده است. هم اکنون او در پروژه های فراوان اجتماعی در جنوب استرالیا مشغول به فعالیت است.
مارک دیویس بازاریابی شبکه ای را یکی از کسب و کارهایی می داند که از هر لحاظ با کسب و کارهای دیگر تفاوت دارد. او ذات و روحیه کارآفرینی را ار بزرگترین ویژگی های بازاریابی شبکه ای می داند و معتقد است که هیچ کسب وکاری مانند بازاریابی شبکه ای جنبه اجتماعی ندارد.
در طول ۲۵ سال با حضور در کنار راهبران بزرگ بازاریابی شبکه ای مانند تام «بیگ ال» شریدر مارک کمک شایانی به سازمان های فروش بازاریابی شبکه ای کرده است.