رویداد به پایان رسیده است!
دوره مقدماتی شبکه +Network در تاریخدوشنبه ۲۹ شهریوربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دوره مقدماتی شبکه +Network

شروع:
دوشنبه ۲۸ تیر ۹۵ ۱۷:۳۰
پایان:
دوشنبه ۲۹ شهریور ۹۵ ۲۰:۳۰
دوره مقدماتی شبکه +Network
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

اطلاعات دوره

نام دوره: مقدماتی شبکه
طول دوره: 30 ساعت
سطح دوره: مقدماتی
پیشنیاز: ندارد
شماره امتحان: N10-006
منابع آموزشی: کتاب
مدرک داخلی:با تاییدیه مرکز
آموزش مدیریت دولتی
مدرک خارجی: آکادمی TCKIT آلمان
(با احتساب هزینه)
شرکت اصلی: کامپتیا
شرایط پرداخت: نقدی
شبکه های داده نسبت به هر زمان دیگری برای کسب و کار ها تبدیل به موضوع مهمی شده اند. این شبکه ها زیرساخت اصلی بسیاری از خدمات مالی، درمانی و اطلاعاتی هستند که نیازمند عملکرد در بالاترین و امن ترین سطح هستند.
برنامه مدرک +Network بخش اعظمی از فناوری های شبکه ای که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند را پوشش می دهد. در این دوره مفاهیم شبکه کردن داده مانند مدل مرجع OSI و پروتکل هایی که در لایه مختلف مدل کار می کنند را معرفی می کند و دانش و تجربه کاربری شما را بر اساس سیستم عامل های رایانه های شخصی و شبکه ها برای ارائه مهارت های پایه ای و مفاهیمی که شما به عنوان شغل در هر نوع حرفه ای از شبکه به کار خواهید برد، را ایجاد می کند. بطور کلی مدرک فوق راه ورود به دنیای شبکه را فراهم میکند و اجازه میدهد که به عنوان متخصص شبکه به راهکارهای شبکه ای سیسکو و مایکروسافت ورود پیدا کرد.
گذراندن دوره +Network در دوسنت به معنای آن است که دانشجو دانش پایه ای و مهارت های مورد نیاز برای کار به عنوان یک متخصص شبکه های رایانه ای را کسب کرده است و برای کار با انواع مختلفی از سخت افزار ها، نرم افزار ها و شبکه ها آموزش دیده است.


 

مطابق با آمار های ارائه شده از طرف وزارت کار ایالات متحده آمریکا پیش بینی می شود که رشد 12 درصدی در سیستم های و شبکه های رایانه ای تا 7 سال آتی رخ دهد. علاوه بر این متخصصان +Network برای سرعت بخشی به کار خود آگاه هستند.
بنابراین اگر علاقه به ورود به دنیای شبکه را دارید این دوره بهترین انتخاب برای این مسیر است.
این دوره اصلی ترین دوره آموزشی است که شما می بایست برای آماده شدن برای شرکت در آزمون کسب مدرک، آن را طی نمایید. شما در دوسنت به همراه کتابهای آموزشی دانش و تجربه خود را به همراه اصول امنیتی شبکه ها و امنیت سازمانی به عنوان مهارت های لازم برای پیاده سازی و اجرای اساسی ترین خدمات امنیتی بر روی هر شبکه رایانه ای فرا می گیرید. مزیت این دوره برای شما از دو جهت است: اگر شما قصد گذراندن آزمون بین المللی آن را داشته باشید این دوره بخش مهمی از این آماده سازی است. اما کسب مدرک تنها راه اصلی برای موفقیت حرفه ای در زمینه امنیت نیست. امروزه بازار کار به دنبال افرادی است که بتواند مهارت های خود را اثبات کند. اطلاعات و فعالیت های موجود در این دوره آموزشی به شما کمک می کند که مهارت های امنیتی خود را بالا ببرید به طوری که با اعتماد به نفس کافی بتوانید وظایف شغلی خود را در هر شغل مرتبط با امنیت اطلاعات انجام دهید.


آکادمی دوسنت:

  • عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران
  • مجوز سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
  • مجوز شورایعالی انفورماتیک کشور
  • وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (در دست بررسی)
  • قرارداد همکاری با آکادمی TCKIT آلمان
  • عضو اتحادیه ناشران تهران

آدرس:تهران کریمخان زند، خیابان استاد نجات الهی(ویلا)، بین خیابان ورشو و سپند، بن بست هشتم، پلاک 9، زنگ 2، ساختمان نت سولار