دوره جامع بازاریابی دیجیتال نکست آکادمی (سری جدید زمستان ۹۷)

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۱۱ بهمن ۹۷ ۱۴:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۸ ۲۰:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکسب و کار / مارکتینگ
اضافه به تقویم
دوره جامع بازاریابی دیجیتال نکست آکادمی (سری جدید زمستان ۹۷)
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱-۷۱۰۵۳۷۰۷
گزارش
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

نکست آکادمی به عنوان اولین مجموعه آموزشی تخصصی در حوزه های دیجیتال و استارتاپ با هدف انتقال دانش جدید و پرورش مهارت های فردی متخصصان دیجیتال و نیروی انسانی اکوسیستم استارتاپ در تابستان ۹۷ تأسیس شده است. بنیانگذران نکست آکادمی سابقه راه اندازی اولین دوره جامع بازاریابی دیجیتال در ایران را با همکاری موسسه آموزش عالی آزاد بهار، پلتفرم دیجیتال Anetwork و مشارکت جمعی از متخصصان برتر حوزه دیجیتال در سال ۹۵ داشته اند که نتیجه آن، آموزش حدود ۲۰۰ نفر بود که با رضایت حداکثری شرکت کنندگان و استخدام در جایگاه های شغلی بازاریابی دیجیتال در برترین شرکت های کشور همراه بود.

بر پایه سوابق درخشان تیم اجرایی نکست در حوزه آموزش بازاریابی دیجیتال، هم اکنون دوره جامع بازاریابی دیجیتال به مدت ۱۹۰ ساعت در مدت زمان ۶ ماه شامل دو دوره مقدماتی و پیشرفته با کمک برترین مدرسان و برندهای دیجیتال و تیلیغاتی ایران اجرا می گردد.

ما در نکست آکادمی بر این باور هستیم که آموزش تئوری و دانشگاهی به تنهایی نمی تواند مهارت های کسب و کاری را در افراد ایجاد و تقویت نماید. در رویدادهای آموزشی نکست برای توسعه متوازن دانش و مهارت مخاطبان علاوه بر تشکیل کلاس های درسی، از روش های نوین انتقال مفاهیم آموزشی و کسب مهارت استفاده می شود. بر همین اساس، ما به طور کلی از مدرسان و اساتید دانشگاهی استفاده نمی کنیم، بلکه از منتورها و مربیان حرفه ای در حوزه های دیجیتال و استارتاپ در رویدادهای آموزشی بهره می بریم.

مخاطبان نکست آکادمی می توانند مجموعه ای از ارتباطات کسب و کاری و آموزشی اثربخش را از طریق شبکه ارتباطی شرکای نکست به دست آورند. این ارتباطات می تواند علاوه بر انتقال دانش و تجربه، مسیرهای شغلی جدیدی برای افراد فراهم نماید و بازگشت سرمایه گذاری آموزشی آنها را سرعت ببخشد.

در نکست آکادمی تلاش شده است موضوعات جدید در حوزه تحول دیجیتال و اکوسیستم استارتاپ در قالب رویدادهای آموزشی مختلف با الگوبرداری از برترین نمونه های بین المللی به مخاطبان ارائه شوند. ما اعتقادی به برگزاری دوره های آموزشی غیر کاربردی در محیط کسب و کار نداریم و رسالت خود را فراتر از بحث برگزاری دوره های آموزشی و درآمدزایی از آنها می دانیم. ما تلاش می کنیم نکست را به عنوان یک بستر آموزشی و ارتباطی در حوزه های نوین، پر چالش و مورد تقاضای بازار معرفی نماییم و تجربه متفاوتی از آموزش به مشتریان ارائه نماییم.

 

مدرسه بازاریابی آو (AVV Marketing School) متعلق به گروه dna union و کافه خرد متعلق به مرکز رشد دانشگاه علامه، شرکای نکست آکادمی در برگزاری دوره های آموزشی حضوری هستند.

لازم به ذکر است که در دوره های آموزشی بازاریابی دیجیتال نکست آکادمی، جمعی از برترین مجموعه های بازاریابی، تبلیغات و روابط عمومی ایران نظیر بادکوبه، اشاره، EMRC، فست کلیک، PGt Advertising، اخبار رسمی، یکتانت، کانگورو، Limit Lines و بومرنگ از حامیان نکست در جهت افزایش کیفیت آموزشی و توسعه ارتباطات کسب و کاری مخاطبان دوره ها هستند.

 

 

سری اول دوره های مقدماتی و پیشرفته بازاریابی دیجیتال نکست آکادمی از آبان ۹۷ با استقبال بی نظیر علاقمندان به این حوزه، در قالب ۲ دوره مقدماتی و ۱ دوره پیشرفته آغاز گردید که هم اکنون این ۳ دوره در حال برگزاری است. 

سری جدید دوره های بازاریابی دیجیتال نکست آکادمی از زمستان ۹۷ شروع خواهد شد که اطلاعات آن در ادامه آورده شده است.

 

دوره مقدماتی بازاریابی دیجیتال به مدت ۹۰ ساعت در زمان تقریبی ۳ ماه (۵شنبه هر هفته از ساعت ۱۴ الی ۲۰) برگزار می شود. مدرسان این دوره جمعی از برترین متخصصان حوزه بازاریابی دیجیتال از آژانس های تبلیغاتی و استارتاپ های مطرح هستند.

دوره مقدماتی طراحی شده توسط نکست در حوزه بازاریابی دیجیتال، مناسب برای ۳ گروه از مخاطبان است. دسته اول، افرادی هستند که در فضای بازاریابی آفلاین و سنتی فعال هستند و نیاز به کسب دانش و مهارت در حوزه دیجیتال دارند. دسته دوم، افراد علاقمند و تازه کار شاغل در حوزه دیجیتال می باشند و دسته آخر نیز کارآفرینان جوان و صاحبان کسب و کارهای نوپا هستند. در این دوره، افراد در ابتدا مفاهیم بازاریابی دیجیتال و تفاوت های آن با بازاریابی آفلاین و سنتی را می آموزند و سپس با ورود به فضای دیجیتال با رسانه ها، ابزارها، تکنیک ها و استراتژی های بازاریابی دیجیتال آشنا می شوند. فارغ التحصیلان این دوره می توانند به عنوان متخصص و کارشناس بازاریابی دیجیتال در شرکت ها و استارتاپ ها مشغول به کار شوند.

محتوای آموزشی دوره تلفیقی از جدیدترین مفاهیم نظری و کاربردی به همراه کارگاه های جذاب آموزشی است که با الگوبرداری از نمونه های برتر خارجی طراحی شده است. در انتهای دوره نیز جلسات بحث و تبادل نظر پیرامون چالش های اجرایی بازاریابی دیجیتال در فضای کسب و کار ایران و مورد کاوی های متنوع با حضور در برترین آژانس های تبلیغاتی و دیجیتال کشور (Mktg & Ads Agency Tour) برگزار خواهد شد که به افزایش جنبه های کاربردی دوره کمک شایانی می کند.

علاوه بر این، یک روز نیز به عنوان Project Day در انتهای دوره در نظر گرفته شده است که دانشجویان می بایست در قالب کار تیمی بر روی caseهای واقعی موجود در شبکه ارتباطی شرکای نکست کار کنند و با ارائه نتایج آن به مدرسان منتخب و هیأت داوران و دریافت تأییده نهایی از آنها، موفق به دریافت گواهینامه پایان دوره شوند.

گواهینامه پایان دوره بازاریابی دیجیتال، به طور مشترک توسط نکست آکادمی و مدرسه بازاریابی آو (AAV Marketing School) صادر می شود.

 برای آشنایی کامل با دوره ها و مدرسان نکست آکادمی، می توانید به وب سایت نکست به نشانی www.nextacademy.ir  یا به صفحه اینستاگرام نکست به نشانی nextacademyinsta مراجعه نمایید.

دوره مقدماتی بازاریابی دیجیتال (۹۰ ساعت):

 1. Principles of Digital Transformation & Digital Marketing - 6 Hours
 2. Conversion Rate Optimization - 3 Hours
 3. Content Marketing - 6 Hours
 4. Writing Compelling Blogposts (Workshop) - 3 Hours
 5. Email Marketing - 6 Hours
 6. Search Engine Optimization - 3 Hours
 7. Search Engine Marketing - 3 Hours
 8. Digital Marketing Channels - 6 Hours
 9. Video Marketing - 6 Hours
 10. Mobile Marketing - 3 Hours
 11. Social Media Marketing - 6 Hours
 12. Create Engaging Instagram Posts (Workshop) - 3 Hours
 13. Digital Marketing Analytics - 6 Hour
 14. Creativity in a Digital World - 3 Hours
 15. Online Public Relations - 3 Hours
 16. Game-based Marketing and Gamification - 3 Hours
 17. Digital Marketing Campaign Planning - 6 Hours
 18. Final Project & Program Wrap Up - 8 Hours
 19. Training Tour in Marketing & Advertising Agencies - 8 Hours

 

دوره پیشرفته بازاریابی دیجیتال به مدت ۱۰۰ ساعت در زمان تقریبی ۳ ماه (۵شنبه هر هفته از ساعت ۱۴ الی ۲۰) برگزار می شود. مدرسان این دوره جمعی از برترین متخصصان حوزه بازاریابی دیجیتال از آژانس های تبلیغاتی و استارتاپ های مطرح هستند.

دوره پیشرفته طراحی شده توسط نکست در حوزه بازاریابی دیجیتال، مناسب برای ۴ گروه از مخاطبان است. دسته اول، مشاوران بازاریابی دیجیتال و علاقمندان به تدریس در این حوزه هستند. دسته دوم، مدیران بازاریابی در شرکت های سنتی و دیجیتال می باشند. دسته سوم، صاحبان کسب و کارهای موفق آنلاین می باشند که در فاز رشد قرار دارند. دسته آخر نیز فارغ التحصیلان دوره مقدماتی بازاریابی دیجیتال نکست آکادمی هستند. در این دوره، افراد با مفاهیم پیشرفته رسانه ها و ابزارهای دیجیتال آشنا می شوند و مدیریت سازمان بازاریابی دیجیتال را می آموزند. فارغ التحصیلان این دوره می توانند به عنوان مدیر بازاریابی دیجیتال در شرکت ها و استارتاپ ها مشغول به کار شوند.

محتوای آموزشی دوره تلفیقی از جدیدترین مفاهیم نظری و کاربردی به همراه کارگاه های جذاب آموزشی است که با الگوبرداری از نمونه های برتر خارجی طراحی شده است. در انتهای دوره نیز جلسات بحث و تبادل نظر پیرامون چالش های اجرایی بازاریابی دیجیتال در فضای کسب و کار ایران و مورد کاوی های متنوع با حضور در برترین آژانس های تبلیغاتی و دیجیتال کشور (Mktg & Ads Agency Tour) برگزار خواهد شد که به افزایش جنبه های کاربردی دوره کمک شایانی می کند.

علاوه بر این، یک روز نیز به عنوان Project Day در انتهای دوره در نظر گرفته شده است که دانشجویان می بایست در قالب کار تیمی بر روی caseهای واقعی موجود در شبکه ارتباطی شرکای نکست کار کنند و با ارائه نتایج آن به مدرسان منتخب و هیأت داوران و دریافت تأییده نهایی از آنها، موفق به دریافت گواهینامه پایان دوره شوند.

گواهینامه پایان دوره بازاریابی دیجیتال، به طور مشترک توسط نکست آکادمی و مدرسه بازاریابی آو (AAV Marketing School) صادر می شود.

برای آشنایی کامل با دوره ها و مدرسان نکست آکادمی، می توانید به وب سایت نکست به نشانی www.nextacademy.ir  یا به صفحه اینستاگرام نکست به نشانی nextacademyinsta مراجعه نمایید.

دوره پیشرفته بازاریابی دیجیتال (۱۰۰ ساعت):

 1. Principles of Digital Transformation & Digital Marketing - 6 Hours
 2. Digital Marketing Mix - 3 Hours
 3. User Experience and Product Ownership - 6 Hours
 4. Viral Video Marketing - 6 Hours
 5. Advanced Game-based Marketing and Gamification - 6 Hours
 6. Content Strategy - 3 Hours
 7. Copywriting - 3 Hours
 8. Advanced Online Public Relations - 6 Hours
 9. Advanced Social Media Marketing - 6 Hours
 10. Influencer Marketing - 3 Hours
 11. Growth Marketing - 3 Hours
 12. Lead Generation Sales Funnel - 3 Hours
 13. Data Analysis and Business Intelligence - 6 Hours
 14. Building Strong Digital Brands - 6 Hours
 15. Budgeting for Digital Marketers - 6 Hours
 16. Customer Insights and Digital Strategy - 6 Hours
 17. Digital Marketing Plan - 3 Hours
 18. Blockchain in Advertising (Seminar) - 3 Hours
 19. Final Project & Program Wrap Up - 8 Hours
 20. Training Tour in Marketing & Advertising Agencies - 8 Hours

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص فعالیت های نکست آکادمی، مشاوره آموزشی و ثبت نام در دوره های آموزشی بازاریابی دیجیتال می توانید با شماره تلفن ۷۱۰۵۳۷۰۷ تماس حاصل نمایید.

مکان برگزاری سمینارهای معرفی دوره های نکست آکادمی، کافه خرد به آدرس میدان ونک، ابتدای اتوبان حقانی، بین گاندی و جهان کودک، پلاک ۴۰، مرکز رشد فناوری اطلاعات دانشگاه علامه طباطبایی می باشد.

سخنرانان

دکتر محمد موسوی

دکتر محمد موسوی

مدیرعامل آژانس تبلیغاتی اشاره

بابک کاظمی

بابک کاظمی

مدیر واحد برند آژانس تبلیغاتی اشاره

Sam Cordier

Sam Cordier

مدیرعامل آژانس تبلیغاتی PGt Advertising

محسن رهگذر

محسن رهگذر

معاون ارتباطات خلاق دیجیتال آژانس تبلیغاتی بادکوبه

مجید کثیری

مجید کثیری

بنیانگذار و مدیرعامل اخبار رسمی

علیرضا رنجبر

علیرضا رنجبر

بنیانگذار و مدیرعامل ALM Studio

رضا میلانی

رضا میلانی

مدیر تبلیغات ویدئویی آژانس دیجیتال Final Target

شایان شلیله

شایان شلیله

بنیانگذار پلتفرم تبلیغات دیجیتال Anetwork و جشنواره وب ایران

سجاد بهجتی

سجاد بهجتی

استراتژیست محتوا و Copywriter

حسین وحدانی

حسین وحدانی

مدیر بازاریابی شرکت تجارت الکترونیک بهار

فرید اسدی

فرید اسدی

بنیانگذار Growth Lab

رامین جابری

رامین جابری

مدیر بازاریابی دیجیتال Nat. Geo. Farsi

میلاد احرام پوش

میلاد احرام پوش

مدیر سایت GSM.IR و بنیانگذار جشنواره موبایل ایران

زهرا صابری

زهرا صابری

استراتژیست ارشد دیجیتال آژانس DMC

غزل شیشوانی

غزل شیشوانی

مدیر محصول شرکت سرمایه گذاری سرآوا

حسین موسوی

حسین موسوی

بنیانگذار پلتفرم تبلیغات دیجیتال Congoro

آرش خسرویان

آرش خسرویان

مدیر بازاریابی دیجیتال Sanppbox

محمد عربگری

محمد عربگری

مدیر اجرایی آژانس دیجیتال LimitLines

فرهاد بهشتی

فرهاد بهشتی

مدیر بازاریابی دیجیتال آژانس تبلیغاتی اشاره

محسن علوی

محسن علوی

مدیر ارشد فناوری Hipermail

حامد وثوقی

حامد وثوقی

متخصص Influencer Marketing

سعید اسدنژاد

سعید اسدنژاد

طراح محصول هلدینگ صبا ایده

سعید نجاران

سعید نجاران

متخصص ارشد SEO بامیلو

حسام اسدی

حسام اسدی

بنیانگذار شرکت مشاوره رایزن پارس

شادی هاشمی

شادی هاشمی

متخصص بازاریابی و فروش

پونه میرلو

پونه میرلو

مدیر هنری Nat. Geo. Farsi

علی سالک

علی سالک

بنیانگذار نکست آکادمی