هفدهمین دوره تخصصی NLP

شروع:
یک‌شنبه ۳۰ تیر ۹۸ ۱۶:۳۰
پایان:
چهارشنبه ۲۷ شهریور ۹۸ ۲۰:۳۰
هفدهمین دوره تخصصی NLP
این رویداد لغو شده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

NLP چیست و چگونه عمل می کند؟

 

همه ما در طول شبانه روز و در برخورد با پدیده ها و اتفاقات مختلف، رفتارها، عادتها و احساسات متنوعی را از خود بروز می دهیم، رویاهایی را در ذهن می پرورانیم، به مسائل مختلفی فکر می کنیم، تصمیماتی می گیریم و براساس آنها عمل کنیم، گاه و بیگاه دچار هیجانات مثبت یا منفی زندگی می شویم و …

 

برخی از این افکار و متعاقب آن رفتارهای ما، مورد پسندمان می باشد و در بسیاری از مواقع دوست داریم تغییراتی را در زندگی خود انجام دهیم تا در این مسیر احساس بهتری داشته باشیم و به موفقیتهای دلخواهمان دست یابیم.
بر این اساس روشهای مختلف را انتخاب می کنیم، تصمیمات جدیدی می گیریم و سعی می کنیم کارهای متفاوتی از قبل انجام دهیم.

 

اما یا به هیچ کدام از آنها پایبند نیستیم یا خیلی زود به مسیر قبلی بر می گردیم و انگیزه هایمان را از دست می دهیم و یا اصلا نمی دانیم که این تغییرات را چگونه باید در خود ایجاد کنیم که هم مناسب باشند و هم به سرعت و پایدار مسیر مناسبی را برای زندگی شایسته ای که حق خود می دانیم، هموار سازند.

 

دانش برنامه ریزی عصبی زبانی (NLP) با آگاهی دقیق از نحوه برنامه ریزی ذهن، جعبه ابزاری قدرتمند شامل فنون، مهارتها و تکنیک های لازم برای تغییر در الگوهای رفتاری را در اختیار ما قرار می دهد تا بتوانیم هرجا که لازم شد درب این جعبه ابزار را باز کنیم، ابزار مناسب خود را انتخاب کنیم، به سراغ ذهن خود رویم و تغییر مناسب را به سرعت و به صورت دائمی ایجاد نماییم.

چرا یادگیری NLP برای همه افراد ضروری می باشد؟

برای اینکه بتوانید پاسخ این سوال را دریابید، لازم است تا اندکی درنگ کنید و به مواردی که در زیر می آیند خوب دقت کنید:

 1. چند بار پیش آمده است که بخاطر ارتباطات نامناسب ضربه خورده اید و یا خدای نکرده تاوانهای سختی را پرداخته اید؟
 2. چقدر در طول روز به خاطرات منفی گذشته فکر می کنید و تاب و توان خود را از دست می دهید؟
 3. چند بار در زندگی تصمیمات اشتباهی گرفته اید که زمان و انرژی شما را هدر داده است و شاید هزینه های مالی فراوانی را هم بر دوش شما گذاشته است؟
 4. در طول روز چند بار هیجانات منفی، نگرانی نسبت به آینده، عدم تمرکز حواس و ترس و استرس را تجربه می کنید؟
 5. راستی به میزان اعتماد به نفس خود در برخورد با موضوعات و تجربیات جدید چه نمره ای می دهید؟
 6. خودتان در درون خودتان چقدر خود را ارزشمند می دانید؟
 7. چقدر نگران قضاوتهای دیگران هستید؟
 8. و چقدر خود را با سایرین مقایسه می کنید؟
 9. آیا از باورهای محدود کننده خود در جهت پیشرفت در مسیر زندگی آگاهید و می دانید باید با آنها چه کنید؟


این موارد تنها بخش بسیار کوچکی از دغدغه های ما در طول زندگی هستند و این در حالیست که NLP به تمام ابعاد مختلف زندگی می پردازد و به ما می آموزد چطور هرجایی که خواستیم تغییری را در روند زندگی خود انجام دهیم، این کار را به راحتی و با سرعت انجام دهیم و اختیار ذهن خود را خودمان به دست گیریم.

قطعا نمی توان انسان زنده ای را یافت که یا هیچ دغدغه ای در زندگی خود نداشته باشد و یا نخواهد روند زندگی خود را بهبود بخشد.

به همین دلیل است که یادگیری NLP برای همه افراد ضروری می باشد و امروزه در بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان، موسسات و دانشگاههای مختلفی به آموزش دوره های NLP به علاقه مندان می پردازند و این علم هر روز با سرعت چشمگیری در جهان در حال گسترش می باشد.

ویژگیهای هفدهمین دوره تخصصی NLP:

 • ارائه جدیدترین تکنیک های روز دنیا در زمینه دانش نوین برنامه ریزی عصبی زبانی (NLP)
 • آموزش مباحث با الگوبرداری از سیستم آموزشی کشور فنلاند به عنوان پیشرفته ترین سیستم آموزشی دنیا
 • حضور مدرس دوره به عنوان کوچ و پشتیبان در طول دوره و پس از آن در کنار تک تک دانشجویان و در جلسات حضوری
 • ارائه آموزشهای تکمیلی و همراهی به صورت دائمی توسط مدرس دوره (وویس های آموزشی، تمرینات، آپدیت ها، پاسخ به سوالات و …)
 • ارسال منظم گزارش تمرینها توسط دانشجویان و بررسی گزارشات به صورت فرد به فرد توسط مدرس دوره، رفع ابهامات، یادآوری ها و …
 • مرور دائمی جلسات توسط مدرس دوره از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام ویژه دانشجویان
 • برگزاری دوره به صورت کاملا تمرین محور
 • برگزاری یک اردوی تفریحی آموزشی در طول دوره
 • برگزاری گردهمایی های دوستانه و تبادل اطلاعات میان دانشجویان دوره های مختلف با حضور مدرس دوره
 • استفاده از کوپن تخفیف دائمی محصولات به دانشجویان
 • ظرفیت پایین تعداد ثبت نام (حداکثر 15نفر) به دلیل در اختیار داشتن زمان کافی برای همراهی فردی تک تک دانشجویان توسط مدرس
 • گارانتی بازگشت کامل وجه به همراه 500 هزار تومان اعتبار اضافه در سایت در صورت عدم رضایت از دوره

مدرس این دوره کیست؟

مدرس این دوره آقای مهندس مهدی عرب زاده مربی و کوچ برنامه ریزی عصبی زبانی می باشند که از سال 1390 تاکنون با برگزاری سمینارها، کارگاه هها و دوره های مختلف در زمینه دانش برنامه ریزی عصبی زبانی (NLP) به افراد در سنین مختلف کمک می کنند تا با استفاده از تکنیک ها و فنون دانش NLP ذهن خود را برای حرکت به سمت زندگی مطلوبی که شایسته آن هستند، برنامه ریزی نمایند.

برای مشاهده رزومه مدرس کلیک کنید.

حرف های خودمانی در رابطه با دوره تخصصی NLP و توانمندیهایی که پس از آن دریافت می کنید، از زبان مدرس دوره بشنوید.

کلیک کنید

آنچه در دوره تخصصی NLP می آموزید:

 • اصول بنیادین دانش NLP
 • آشنایی با ضمیرناخودآگاه، قوانین حاکم بر آن و چگونگی تشکیل مسیرهای عصبی و تولید رفتار
 • تکنیک های عملی برقراری ارتباط موثر با تاثیرگذاری بر ذهن مخاطب
 • هدفسازی علمی، شناسایی موانع ذهنی در مسیر هدف و رفع آنها
 • شناسایی ساختارهای کلامی تاثیرگذار بر ذهن و چگونگی برخورد با تک تک آنها برای جلوگیری از برنامه ریزیهای منفی توسط گوینده و شنونده
 • تکنیک های عملی رفع سریع ترس، استرس و افکار منفی
 • تکنیک های از بین بردن تصاویر و خاطرات نامطلوب گذشته
 • شناسایی دقیق ارزشها و اولویت بندی میان آنها
 • تشخیص باورهای محدود کننده در مسیر زندگی و روشهای از بین بردن آنها
 • تکنیک های تقویت اعتماد به نفس
 • تکنیک های افزایش عزت نفس و احساس ارزشمندی
 • تکنیک های افزایش خلاقیت، تیزحسی و تمرکز حواس

 

اطلاعات کلی دوره:

تعداد جلسات: 18جلسه 4 ساعته و در مجموع 72 ساعت

روزهای برگزاری: روزهای یکشنبه و چهارشنبه از ساعت 16:30 تا 20:30

تاریخ برگزاری: 30 تیر تا 27 شهریور


مکان برگزاری: تهران، خیابان ولیعصر (آدرس کامل پس از ثبت نام ارسال خواهد شد)

بله درست متوجه شدید. طول این دوره نامحدود است! زیرا علاوه بر جلسات حضوری که 72 ساعت به طول می انجامد و مباحث اصلی NLP  آموزش داده می شود، دانشجویان در زمان نامحدود اطلاعات تکمیلی، نکات اضافی و تمرینات بسیار ویژه ای را هم به صورت دائمی توسط مدرس دوره دریافت خواهند کرد.

این اطلاعات در جلسات آموزشی حضوری و غیرحضوری، آموزشهای آنلاین، وبینارها و … به دانشجویانی که در این دوره ثبت نام کنند داده خواهد شد و به عبارتی بهتر ثبت نام کنندگان در این دوره، هرگز رها نخواهند شد.

سرمایه گذاری در این دوره:

لحظه ای درنگ کنید:

فکر می کنید عدم تمرکز حواس و انجام دادن کارهای غیرضروری یا انجام ناموثر بسیاری از کارها و یا حتی اتلاف زمان و انرژی در طول زندگی شما چه هزینه های سنگینی را برایتان در برداشته است؟

 

به زمانهایی بیندیشید که با عشق و علاقه کاری را شروع کرده اید اما به یکباره و بدون علتی که خود متوجه آن باشید، انگیزه های خود را به طور کامل از دست داده اید و آن کار را رها کرده اید و پس از آن دچار بسیاری از تنش های روانی گشته اید.

فکر می کنید در مجموع این روند علاوه بر هزینه های سنگین روانی چه هزینه های مادی جبران ناپذیری را برایتان رقم زده است؟

 

در طول زندگی چند بار برایتان پیش آمده است که بخاطر عدم توانایی در دفاع از خواسته ها، تعارفات، بیان عقاید، رک گو نبودن و ترس از قضاوت دیگران احساس کم ارزشی نموده اید؟

فکر می کنید اگر در موارد مطرح شده قدرت کافی را داشتید، چقدر از لحاظ مالی پیشرفت کرده بودید؟

 

به ارتباطات خود بیندیشید که بخاطر عدم مهارت در برقراری یک ارتباط مناسب چه فرصتهای شغلی، احساسی، خانوادگی و … را از دست داده اید و علاوه بر ضربه های عاطفی فراوان، شکست های مالی بسیاری را نیز برای خود رقم زده اید؟

 

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که فرصت شکوفا شدن و صعود به پله های موفقیت برایتان بارها اتفاق افتاده باشد و حتی تا قسمتی از این مسیر را هم طی کرده باشید و به ناگاه باوری محدود کننده و افکار منفی به ذهنتان خطور کرده است که شما را در همان نقطه نگه داشته باشید و یا شاید هم به نقطه ای پایین از آنچه قبلا بوده اید، برده باشد. به هزینه هایی که تا بحال صرف کرده اید تا موارد پیش آمده را جبران کنید بیندیشید.

 

در طول شبانه روز ترس، نگرانی، دلشوره ،خاطرات و افکار منفی چقدر باعث توقف جریان زندگی برای شما گشته است و چه منابع مالی فراوانی که بخاطر همین مسائل یا از دست داده اید و یا اصلا به سمت آنها حرکت نکرده اید؟

بماند که شاید حتی هزینه های بسیاری را صرف تهیه داروهای اعصاب کرده باشید و نتیجه پایداری هم حاصل نشده باشد.

به این فکر کنید که بخاطر نداشتن اعتماد به نفس کافی و ترس از شکست به دنبال چه مهارتهایی نرفته اید که هر کدام می توانستند منابع مالی فراوانی را برای شما به ارمغان بیاورند؟

 

حالا بیایید با هم حساب کنیم:

نگران نباشید! شما می توانید با سرمایه گذاری بسیار پایین تری زندگی خود را از نو طرح ریزی کنید.

سرمایه گذاری در دوره تخصصی NLP مبلغ 5 میلیون و 100 هزار تومان می باشد، اما عزیزانی که تا تاریخ سه شنبه 25 تیرماه ثبت نام خود را قطعی فرمایند، می توانند از تخفیف 2 میلیون و 630 هزار تومانی ویژه این دوره بهره مند گردند و تنها با پرداخت مبلغ 2 میلیون و 470 هزار تومان در این دوره شرکت فرمایند.

 

ضمانت رضایت 100% شما از این دوره:

از آنجایی که در 8 سال گذشته، افراد زیادی در سمینارها، کارگاه ها و دوره های مختلف ما شرکت نموده اند و بسیاری از افراد نیز محصولات غیرحضوری ما را تهیه کرده اند و همواره غالب مخاطبان ما در نظرسنجی های صورت گرفته رضایت کامل داشته اند، این ضمانت را به شما می دهیم که در صورتی که در طول دوره تمرینات خود را به صورت منظم انجام دادید و باز هم رضایت نداشتید، تمام مبلغ پرداختی شما را در پایان دوره و با رضایت کامل به شما بازگردانیم و علاوه بر آن مبلغ 500 هزار تومان نیز به اعتبار شما در سایت اضافه خواهیم کرد.
پس از این بابت آسوده خاطر باشید که هیچ ریسکی انجام نمی دهید.

چگونه در این دوره ثبت نام کنم؟

به شما تبریک می گوییم که قصد دارید تا با گرفتن این تصمیم مهم، تغییرات فوق العاده ای را در زندگی خود رقم بزنید. برای این کار کافیست روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیک کنید و در گام های بعدی اطلاعات خواسته شده را تکمیل فرمایید.
سپس به درگاه بانکی هدایت می شوید و پس از پرداخت وجه، ثبت نام شما تکمیل می گردد.

همچنین در صورت تمایل به ثبت نام از طریق کارت به کارت، می توانید مبلغ دوره را به شماره کارت 6037997379310684 (بانک ملی، به نام آقای مهدی عرب زاده قهیازی) واریز کنید و سپس حتما با شماره های 02165280301 و یا 09197474197 تماس حاصل فرمایید و اطلاعات پرداخت را اعلام کنید.

چرا باید سریع تر در این دوره ثبت نام کنم؟

همانطور که گفته شد ظرفیت این دوره محدود می باشد (حداکثر 15 نفر) و متاسفانه تحت هیچ شرایطی امکان ثبت نام بیش از این تعداد وجود ندارد و دلیل آن هم بخاطر برنامه ریزی هایی است که مدرس دوره به منظور ارائه خدمات هر چه بهتر به دانشجویان مانند بررسی تمرینات عملی ،مشاوره های حضوری و … در نظر گرفته اند تا تک تک شرکت کنندگان بتوانند به راحتی در مسیر موفقیت گام بردارند.

ضمن اینکه با ثبت نام زود هنگام امکان استفاده از تخفیف ویژه 2 میلیون و 630 هزار تومانی را نیز خواهید داشت.

 

آدرس:تهران تهران، خیابان ولیعصر (آدرس کامل پس از ثبت نام ارسال خواهد شد)