رویداد به پایان رسیده است!
مسابقه نوآوریِ نوآورانه 2 در تاریخ جمعه ۱۷ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۹ اسفند ساعت ۰۹:۰۰

مسابقه نوآوریِ نوآورانه 2

 • رایگان
 • تهران
 • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

اینوتکس امسال با ایده های شما شکل می گیرد


رویداد "نوآوریِ نوآورانه 2" همانند سال گذشته، با هدف نوآورانه تر کردن یک نمایشگاه نوآوری و تکنولوژی بین المللی برگزار می شود. در این رویداد ما به همراه شرکت کنندگان چه به صورت تیمی و چه به صورت فردی، در کنار آموزش های هدفمند به ایده پردازی برای یک نمایشگاه خلاقانه می پردازیم. قرار است مرز های همیشگی نمایشگاه ها را کمی جا به جا کنیم! ایده های همیشگی جایی در نمایشگاه INOTEX 2019 ندارند! در این رقابت ذهن شما کاملا آزاد است تا در هر مسیری که می خواهد قدم بگذارد. تنها به یاد داشته باشید: هدف یک نمایشگاه خلاقانه است. شما میتوانید ایده هایی در زمینه تبلیغات خلاقانه، سرویس و خدمات، طراحی محیطی نمایشگاه، طراحی غرفه ها، گیمیفیکیشن و ... در سر داشته باشید. توصیه ما این است که برنامه زمانی روز به روز رویداد را مطالعه کرده تا با تمامی ابعاد این رویداد آشنا شوید. ثبت نام در این رویداد عملا رایگان است. هزینه دریافتی پس از شرکت در تمام روزهای رویداد به شرکت کنندگان باز گردانده خواهد شد.


چه ایده هایی می خواهیم؟


محدود کردن ذهن ایده پردازان، باعث از بین رفتن هزاران ایده جذاب و اجرایی می شود. امسال محدودیتی در جنس ایده ها نداریم. ممکن است ایده شما حول یک محصول بچرخد و یا طراحی نوعی از خدمات باشد. ممکن است به تبلیغاتی متفاوت اندیشیده باشید و یا شاید طرحی نو برای غرفه های نمایشگاهی دارید! فقط باید ایده هایتان بتواند نظر داوران را جلب کند. داوران میخواهند تا ایده هایی اجرایی، مفید و قابل استفاده داشته باشند. همچنین چالش هایی از سوی دبیرخانه اینوتکس مطرح شده است که در زیر بیان کرده ایم:

چالش های مورد نظر دبیرخانه اینوتکس ۲۰۱۹ در رویداد نوآوری نوآورانه ۲

 1. کاهش هزینه های غرفه سازی
 2.  طراحی نوآورانه المان های فیزیکی
 3. جذب حداکثر مخاطبان
 4. جذب حداکثر اسپانسر
 5. نوآورانه تر کردن رجیستری، کارت ورود، بند گردن آویز، توزیع آب معدنی و ... که هزینه بربوده و ایده ها می توانند به کاهش هزینه ها و خلاقانه تر کردن این بخش ها کمک کنند
 6. بهره برداری از حدود ۸۰۰۰ نفر نیروی جوان، متخصص و مرتبطی که به عنوان بازدید کننده به نمایشگاه می آیند و از طرق مختلف می توان از این ظرفیت بهره برداری کرد

چطور شرکت کنم؟


یک بلیط بخرید و بقیه کار را به ما بسپارید! اگر به صورت فردی هستید از بلیط فردی استفاده کنید. در روز اول برنامه امکان تیم سازی در صورت نیاز فراهم شده است.

اگر تیم از پیش تعیین شده دارید، بلیط تیمی خریداری کنید. توجه کنید که با خرید بلیط تیمی، دیگر نمیتوانید از تیم خود جدا شوید اما امکان اضافه کردن اعضا را خواهید داشت.

اگر ساکن تهران یا اطراف نیستید و نمیتوانید برای این پنج روز به تهران سفر کنید، امکان مشاهده آنلاین ایونت نیز وجود دارد. در این حالت ما ریز به ریزِ ایونت را به شما نشان  میدهیم. دوربینِ ما همیشه روشن خواهد بود و شما می توانید سوالات خود را نیز از مربیان بپرسید. این پشتیبانی توسط اپلیکیشن ما انجام خواهد شد که در اختیارتان قرار خواهد گرفت. فراموش نکنید که اینترنت مناسب از لازمه های این نوع شرکت در ایونت است. همچنین هیچ تفاوتی میان شما با دیگر شرکت کنندگان وجود ندارد. شما نیز مانند شرکت کنندگان حضوری آموزش می بینید، مربی ها به کمکتان می آیند و با تیم خود فعالیت می کنید. در نهایت نیز ایده های شما داوری شده و ممکن است انتخاب شوند!


چه اتفاقی در طول رویداد می افتد؟


رویداد در پنج روز برگزار می شود. به طور خلاصه در دو روز اول، آموزش هایی در زمینه تفکر طراحی، طراحی خدمات و گیمیفیکیشن به شما داده خواهد شد. همچنین با یک دیگر آشنا می شوید و تیم سازی می کنید. صبحانه و ناهار را مهمان ما هستید و دور هم گپ خواهیم زد.

در روز سوم به بازدید از محل نمایشگاهی بوستان گفتگو (که محل برگزاری نمایشگاه INOTEX 2019 خواهد بود) خواهیم رفت. از آنجایی که این بازدید در روز شنبه اتفاق می افتد و ممکن از مشغله داشته باشید، می توانید به صورت آنلاین نیز همراهمان باشید. در هر صورت این بازدید به شما کمک می کند تا با فضای نمایشگاه و پتانسیل های آن بیشتر آشنا شوید و اطلاعات مفیدی نصیبتان شود.

حال تا روز سه شنبه فرصت دارید که پروپوزال های اولیه تیم خود را در قالب مشخص شده برایمان ارسال کنید. داوران طرح ها را بررسی کرده و فقط برخی از آثار مجوز حضور در دو روز نهایی را پیدا خواهند کرد.

در یک روز مانده به پایان برنامه، تیم های راه یافته به این بخش از حضور منتور ها و داوران کمک گرفته و طرح های خود را تکمیل می کنند. سپس در روز پایانی در زمان مشخص ارائه داده و طرح های برتر نهایی مشخص خواهند شد. تقدیر و اهدای جوایز ایده های رتبه 1 تا 3 بر روی استیج نمایشگاه خواهد بود.

حتما سوالات متداول را مطالعه کنید و اگر هنوز هم سوالی داشتید، با ما تماس بگیرید:

09392397810


دوره های آموزشی این رویداد؟


در این رویداد شما با اساتید مطرحی که کنارتون هستن، درباره تفکر طراحی، سرویس دیزاین و گیمیفیکیشن اصول خیلی مهمی یاد میگیرین که به رشد ایده خودتون و ارئه به داوران کمک میکنه. ما همه دوره های آموزشی رو جوری کنار هم چیدیم که بهترین هماهنگی و همپوشانی رو با هم داشته باشن و مهم تر از اون، هیچ آموزشی مونولوگ نمیشه! شما با مربیان ما هم قدم میشید و همه در کارگاه آموزشی نقش دارید.

پس به طور خلاصه میتونیم بگیم موارد زیر رو با هم کار می کنیم:

 • تفکر طراحی و نگاه متفاوت به موضوعات
 • طراحی خدمات صحیح برای مخاطب
 • اصول گیمیفیکیشن و بازیوار سازی
 • کار تیمی و سینرجی میان ایده ها
 • ایده کاوی و یافتن راه حل
 • طراحی Systemic

جوایز این دوره


در این رویداد علاوه بر کارگاه های آموزشی و ایده پردازی جمعی، در نهایت ایده های برتر توسط تیم داوری و با ملاک های داوری از پیش تعیین شده انتخاب شده و جوایز زیر اهدا می گردد.

 • تیم اول: مبلغ 5 میلیون تومان + تندیس رتبه اول + گواهینامه برندگان + گواهی دوره های آموزشی + تقدیر روی استیج نمایشگاه اینوتکس 2019
 • تیم دوم: مبلغ 3 میلیون تومان + تندیس رتبه دوم + گواهینامه برندگان + گواهی دوره های آموزشی + تقدیر روی استیج نمایشگاه اینوتکس 2019
 • تیم سوم: مبلغ 2 میلیون تومان + تندیس رتبه سوم + گواهینامه برندگان + گواهی دوره های آموزشی + تقدیر روی استیج نمایشگاه اینوتکس 2019

همچنین به باقی شرکت کنندگان در رویداد (در صورتی که در دوره های آموزشی شرکت کنند) گواهی شرکت در دوره داده خواهد شد.

مدرسان و سخنرانان

مهدی غفاری
مهدی غفاری
بنیان گذار استارت آپ مهره
علی پنیریان
علی پنیریان
مدیرعامل مرکز نوآوری یاس
اکبر قنبرپور
اکبر قنبرپور
دبیر هشتمین دوره نمایشگاه اینوتکس و رئیس مرکز فن بازار ملی ایران
مهندس حسینی
مهندس حسینی
مدیرعامل شرکت اثنا
هادی ابن الدین حمیدی
هادی ابن الدین حمیدی
Systemic Designer
کاوه یزدیفرد
کاوه یزدیفرد
مربی کارآفرینی و مشاور استراتژی نوآوری

داوران

مهندس حسینی
مهندس حسینی
مدیرعامل شرکت اثنا
علی پنیریان
علی پنیریان
مدیرعامل مرکز نوآوری یاس
هادی ابن الدین حمیدی
هادی ابن الدین حمیدی
Systemic Designer
سید علی هزاوه
سید علی هزاوه
مدیر مرکز رشد فناوری نخبگان

زمان‌بندی

پنج شنبه 9 اسفند
جمعه 10 اسفند
شنبه 11 اسفند
پنج شنبه 16 اسفند
جمعه 17 اسفند
عنوانشروعپایان
ورود و ثبت شرکت کنندگان۹۹:۳۰
صرف صبحانه۹:۳۰۱۰
پخش قرآن، سرود ملی و توضیحات رویداد۱۰۱۱
توضیحات و سخنرانی مهندس قنبرپور۱۱۱۱:۳۰
بخش اول رویداد آموزشی اول۱۱:۳۰۱۳:۳۰
صرف ناهار۱۳:۳۰۱۴:۳۰
بخش دوم رویداد آموزشی اول۱۴:۳۰۱۷:۳۰
پایان روز اول۱۷:۳۰۱۷:۳۰
عنوانشروعپایان
ورود شرکت کنندگان۹۹:۳۰
صرف صبحانه۹:۳۰۱۰
رویداد آموزشی دوم۱۰۱۳
صرف ناهار۱۳۱۴
رویداد آموزشی سوم۱۴۱۷
پایان روز سوم۱۷۱۷
عنوانشروعپایان
ورود شرکت کنندگان به بوستان گفتگو۹۹:۳۰
صرف صبحانه۹:۳۰۱۰
بازدید از محل نمایشگاه۱۰۱۲:۳۰
پایان روز سوم۱۲:۳۰۱۲:۳۰
عنوانشروعپایان
ورود شرکت کنندگان۹۹:۳۰
صرف صبحانه۹:۳۰۱۰
کار تیمی بر روی ایده ها با حضور داوران و منتورها۱۰۱۲
برنامه درختکاری۱۲۱۳:۳۰
صرف ناهار۱۳:۳۰۱۴:۳۰
کار تیمی بر روی ایده ها با حضور داوران و منتورها۱۴:۳۰۱۷:۳۰
پایان روز چهارم۱۷:۳۰۱۷:۳۰
عنوانشروعپایان
ورود شرکت کنندگان۸:۳۰۹
صرف صبحانه۹۹:۳۰
ارائه و داوری آثار۹:۳۰۱۳:۳۰
صرف ناهار۱۳:۳۰۱۴:۳۰
ارائه و داوری آثار۱۴:۳۰۱۷
هم اندیشی داوران۱۷۱۷:۳۰
اعلام نتایج اولیه۱۷:۳۰۱۸
پایان روز پنجم۱۸۱۸

ویدیو نوآوری نوآورانه سال گذشته


سوالات متداول

آیا این رویداد مستقیما از جانب اینوتکس برگزار می شود؟
هم بله و هم خیر! در حقیقت اینوتکس درخواست دهنده برگزاری این رویداد و فکرینو مجری آن است.
آیا حضور در هر 5 روز رویداد اجباری است؟
هیچ کاری اجباری نیست! اما تمام این 5 روز به طوری برنامه ریزی شده اند که به طور کاملا مستقیم در کیفیت خروجی ایده های شما تاثیر دارند. همچنین هزینه ایی که در ابتدا از شرکت کنندگان دریافت می شود، در صورت حضور مستمر آن ها (به استثنای روز شنبه) برگردانده خواهد شد. این کار برای افزایش کیفیت خروجی انجام می گیرد!
آیا رویداد رایگان است؟
باز هم هم بله و هم خیر! مبلغی در ابتدای ثبت نام از شرکت کنندگان دریافت می شود که در صورت حضور در تمام روز های رویداد (به استثنای شنبه) به آن ها باز گردانده خواهد شد.
داوران چه کسانی هستند؟
داوران همگی در سایت معرفی شده اند. داوران انتخابی پس از بررسی های فراوان انتخاب و بهترین گزینه برای داوری هستند.
آیا معیار های ارزیابی مشخص است؟
بله! تمامی معیار های ارزیابی داوران مشخص و واضح هستند تا جای هیچ شک و شبهه ایی وجود نداشته باشد. همچنین این معیار ها در روند رویداد به شرکت کنندگان گفته خواهند شد.
تقسیم جوایز به چه صورتی است؟
جوایز مربوط به ایده های برتر است. به طور کلی ایده اول 5 میلیون تومان، ایده دوم 3 میلیون تومان و ایده سوم 2 میلیون تومان برنده خواهند شد.
آیا گواهینامه پایان دوره در این رویداد به من تعلق میگیرد؟
بله! همه شرکت کنندگان گواهینامه دوره های گذرانده شده را دریافت خواهند کرد. همچنین رتبه های اول تا سوم نیز گواهی و تندیس برندگان را دریافت می کنند.
تفاوت ثبت نام به صورت تکی و یا گروهی چیست؟
در ثبت نام به صورت تکی، شما انتخاب میکنید که یا روی ایده خودتان به تنهایی کار کنید و یا در محل برگزاری رویداد هم تیمی پیدا کنید. البته که ما همیشه معتقیم خروجی کار تیمی یک سر و گردن بالاتر خواهد بود!
من هنوز دقیق متوجه نشده ام! هدف رویداد در یک جمله چیست؟
هدف رویداد، نوآورانه تر کردن بزرگترین نمایشگاه بین المللی نوآوری و تکنولوژی ایران است! این اتفاق بی شک با ایده های شما خواهد افتاد. درست همانطور که سال گذشته این اتفاق افتاد!
من ایده ایی ندارم! پس ثبت نام نکنم؟
حتما ثبت نام کنید! ما به دنبال ایده پرداز میگردیم و نه صاحب ایده! حتی طرح های صاحبین ایده نیز در این فرایند بار ها تغییر، تکمیل و پخته تر خواهد شد.
چه وسایلی همراه خودم داشته باشم؟
به طور کلی بهتر است لپ تاپ یا هر وسیله ایی که به شما در این کار کمک می کند را همراه داشته باشید. پریز برق به تعداد داریم!! در رابطه با اینترنت هم ما تلاشمان را میکنیم اما قول نمیدهیم!
با خودروی شخصی چطور به پارک فناوری پردیس بیام؟
از شرق تهران (بابایی) مستقیم بیاید. دو راه دارید. یا جاده قدیم (جاجرود) که کمی پیچ و تاب کوهستانی داره ام خوابتون میپره و یا جاده جدید (اتوبان تهران پردیس) که 4500 تومان عوارضی داره. هر دو مسیر به پارک فناوری پردیس میخورن. فقط اگر از جاده جدید اومدید، حتما بعد از عوارضی از کند رو اومده و وارد جاده قدیم (برای دو سه کیلومتر) شوید.
با وسایل نقلیه عمومی چطور به پارک فناوری پردیس بیام؟
از متروی نوبنیاد و فرهنگسرا تاکسی های خطی رودهن/بومهن وجود دارد. سوار اون ها بشید و بهشون بگید که درب پارک فناوری پردیس پیاده خواهید شد!
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
در صورت کنسلی، (حداقل از 72 ساعت پیش از شروع اولین روز رویداد) نیمی از مبلغ شما بازگردانده خواهد شد.
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر نیازی نیست!
اگر باز هم سوالی داشتم چطور پاسخ بگیرم؟
کافیست هر زمانی که مایل بودید با شماره تلفن ثابت 02176250350 تماس و داخلی 317 را شماره گیری نمایید. در صورت پاسخگو نبودن، با شماره تلفن همراه 09392397810 تماس بگیرید. در هر صورت ما 24 ساعته پاسخگو خواهیم بود.

آدرس

تهران کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، ساختمان سراج

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

فکرینو | Fekrinno

فکرینو، راهکاریست برای فکری نو!

رویداد های برگزارشده۳
رویداد های فعال۰