رویداد به پایان رسیده است!
نخستین رویداد نوآر الکترونیک در تاریخچهارشنبه ۲۱ بهمنبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

نخستین رویداد نوآر الکترونیک

شروع:
چهارشنبه ۲۱ بهمن ۹۴ ۱۶:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۲۱ بهمن ۹۴ ۱۸:۰۰
مکان: تهران
نخستین رویداد نوآر الکترونیک
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

منتظر فرصت شغلی مناسب نباش، فرصت رو خودت خلق کن.

نوآر الکترونیک، گردهمایی متخصصان، فارغ التحصیلان و دانشجویان الکترونیک است که به دنبال تغییر جهان پیرامون خود هستند. شاید این رویداد نقطه عطفی در مسیر زندگی حرفه‌ای شما باشد.

در نخستین رویداد نوآر الکترونیک، مهندس مهدی محمودی درباره بایدها و نبایدهای کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار در صنعت الکترونیک می گوید. او سال ها سابقه کار حرفه ای در صنعت الکترونیک و مخابرات داشته و چند سالی هم هست که مدیر عامل شرکت هوشمندسازان جهان است، یکی از 3 شرکت تولید کننده تجهیزات MFL در جهان و تولیدکننده یکی از پیشرفته ترین دستگاه های GPR.

محمد میلانی برای ما از فراز و فرود، بایسته ها و نیازهای سفر استارتاپی می گید. اگر به فکر راه انداختن کسب و کار خودتان افتادید، بهتر است از ابتدای راه نقشه سفر را با خود بردارید! محمد میلانی مدیر عامل شرکت راهکار اقتصاد و مدیریت بدیع است،شرکتی که چند سالی است خودش و دوستان هم سن و سالش با هم راه انداخته اند، کارش مشاوره کسب‌وکار است و علاقه اش کارآفرینی و خلق بیزینس!

مهمتر از همه اینها! شبکه سازی و فرصت آشنا شدن با آدمهای مختلف.

آدرس:تهران تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از تقاطع جلال آل احمد، پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران، دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر