رویداد به پایان رسیده است!
مقاله خوانی NY Times -کارگاه پیشرفته انگلیسی (جلسه معارفه و مصاحبه و انتخاب زبان آموزان 25 خرداد) در تاریخجمعه ۲۵ خردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

مقاله خوانی NY Times -کارگاه پیشرفته انگلیسی (جلسه معارفه و مصاحبه و انتخاب زبان آموزان 25 خرداد)

شروع:
جمعه ۲۵ خرداد ۹۷ ۰۹:۰۰
پایان:
جمعه ۲۵ خرداد ۹۷ ۱۱:۰۰
مقاله خوانی NY Times -کارگاه پیشرفته انگلیسی (جلسه معارفه و مصاحبه و انتخاب زبان آموزان 25 خرداد)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 کلاس ها مناسب افرادی است که می توانند از تافل iBT حداقل نمره بالای 70-80 کسب کنند و مکالمه انگلیسی آنها نسبتا روان است.

این کارگاه برای دوره کلمات و ساختارهای پیچیده در آزمون GRE General مناسب بوده اما دوره تنها به هدف آزمون طراحی نشده و همه توانمندی های زبانی مورد توجه است.

در همه دوره های پیشرفته فیلم های مستند و سخنرانی های مرتبط اساتید دانشگاه های معتبر آمریکایی/ اروپایی به عنوان یکی از منابع بررسی می شوند.

با شرکت در جلسه ی معارفه و مصاحبه مثلا 25 خرداد (https://evand.com/events/advanced-english-workshops-summer-intro)، جهت ثبت نام تابستان 97، کلیه اطلاعات در مورد کارگاه ها را دریافت می کنید و به سوالات شما پاسخ داده می شود. ثبت نام پس از جلسه معارفه و مصاحبه، صرفا برای منتخبین، از طریق سایت ایوند، ممکن خواهد بود.

دوره به مدت ده هفته، یک روز در هفته، و جلسه ی 95 دقیقه ای می باشد. هزینه ثبت نام دوره 400 هزار تومان است. تعدادی تخفیف ویژه ی پنجاه درصدی برای دانشجویان دانشگاه تهران و شریف و افراد تحت حمایت بنیاد نخبگان در نظر گرفته می شود.

سخنرانان

دکتر بهروز سلطانی

دکتر بهروز سلطانی

دکترای تخصصی بیوتکنولوژی

دکترای تخصصی بیوتکنولوژی، سابقه تحصیل، تدریس و کار تحقیقاتی در ایران و بلژیک
جهت مشاهده مقالات علمی Behrooz Soltani به زبان انگلیسی به سایت های scholar.google.com و یا www.pubmed.com مراجعه و نام را به انگلیسی به همراه یک کلمه کلیدی چون biotechnology جستجو کنید.

برگزارکنندگان

خانه فرهنگ ایده

خانه فرهنگ ایده

آدرس:تهران تهران 2 دقیقه پیاده تا میدان انقلاب و مترو و BRT، خ 12 فروردین، خ شهدای ژاندارمری (سمت غرب)، پلاک 134، خانه فرهنگ ایده، طبقه سوم، اتاق همایش