Observatory 2

شروع رویداد
یک‌شنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۶ ۰۹:۰۰
پایان رویداد
یک‌شنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۶ ۱۸:۰۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
Observatory 2
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۱۲۴۶۷۹۵۵۱
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

Observatory©

ما معلم های زبان نیاز داریم مدام رصد شویم. حرفه ای رصد شویم، بهترینِ خودمان را ارائه دهیم و ارزیابی دقیق و موشکافانه نسبت برای عملکردمان دریافت کنیم. معلم هایی که در مسیر حرفه ای شدن قرار دارند و معلم های حرفه ای نه تنها از observe شدن نمی گریزند، بلکه به درستی می دانند در هر نوبت observation از کلاس شان دستاوردی کسب می کنند که کمتر می توانند مشابه آن را جایی دیگر بیابند.

 

از طرفی دیگر فرد observer نیز بایستی صد در صد به کار خود مسلط باشد، از اتفاقات کوچک و بزرگ دنیای ELT آگاه بوده و در تخصص خود قدرتمند و به روز باشد. 


Observatory© نام پروژه ای از پروژه ای بزرگتر به نام ©کارگاه تدریس در پلتفرم دانش افزایی مدرسین زبان انگلیسی El Camino Del Rey است که در هر نوبت از آن گروهی از معلم های زبان که در مسیر متعالی حرفه ای شدن گام بر می دارند انتخاب می کنند تا عملکرد تدریس خود را به نمایش بگذارند، حرفه ای رصد شوند و آنالیز حرفه ای دریافت کنند. Observatory© توسط احسان گرجی برگزار می گردد.

روش ثبت نام

این رویداد که دومین Observatory© در یکسال گذشته است روز یکشنبه 10 اردیبهشت 1396 از ساعت 9:00 صبح تا 14:00 برگزار می گردد. روند observation هر فرد که در ادامه می آید به نحوی است که در این مدت زمان تنها 5 نفر امکان ارائه و دریافت observation و briefing را دارند؛ اما در صورتی که متفاضیان بیش از این تعداد باشند، برای اسامی موجود در لیست انتظار در صورت حد نصاب جلسه ی دیگری با هماهنگی ایشان برنامه ریزی خواهد شد.

  1. ثبت نام و ارسال Teaching Material از طریق فرم ثبت نام.
  2. دریافت تاییدیه ی ثبت نام.
  3. دریافت تاییدیه ی Teaching Material در ایمیلی جدا گانه.
  4. آماده سازی و طراحی lesson plan توسط معلم متقاضی برای کلاسی 90 دقیقه ای.
  5. دهم اردیبهشت: حضور در Observatory 2.
  6. دهم اردیبهشت: ارائه ی تدریس به مدت 40 دقیقه توسط هر متقاضی.
  7. دهم اردیبهشت: دریافت briefing  به مدت 20 دقیقه برای هر متقاضی.

سوالات متداول

ما که هستیم؟
پلتفرم دانش افزایی مدرسین زبان انگلیسی El Camino Del Rey از سال 95 تا کنون 34 رویداد تربیت مدرس و دانش افزایی مدرسین زبان انگلیسی را برگزار کرده است. برای مشاهده ی آن ها می توانید به این کانال تلگرام: ttps://t.me/ELTronic مراجعه فرمایید.
احسان گرجی کیست؟
معلم زبان انگلیسی، مدرس دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی و ... برای آشنایی بیشتر با ایشان می توانید روی عکس وی در این صفحه کلیک کنید و یا به صفحه ی لینکداین او مراجعه کنید: https://ir.linkedin.com/in/ehsan-gorji-10778242
Teaching Material من باید در چه زمینه ای باشد؟
Teaching Material انتخابی برای Observatory 2 بایستی مربوط به تدریس Grammar باشد.
و نکته ی پایانی؟
عزیزانی که در جلسه ی Observatory 2 عملکرد موفقی داشته باشند، یکی از شرایط حضور در «دوره ی تخصصی تربیت مدرس برگزاری کارگاه برای زبان آموزان» که بزودی تشکیل می شود را کسب می کنند.

آدرس:تهران تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از زرتشت، خیابان پزشک پور، پلاک 12، نوآوران دانش