رویداد به پایان رسیده است!
کلاس نکته و تست گرامر زبان انگلیسی آزمون MSRT ویژه آزمون ۴ بهمن در تاریخ چهارشنبه ۲ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
دوشنبه ۳۰ دی ساعت ۱۹:۰۰

کلاس نکته و تست گرامر زبان انگلیسی آزمون MSRT ویژه آزمون ۴ بهمن

  • رایگان
  • آنلاین
  • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


با توجه به اهمیت آزمون‌ MSRT و درخواست شما داوطلبین گرامی، بستر مناسب جهت تشکیل کلاس آنلاین نکته و تست و رفع اشکل آزمون MSRT قبل از آزمون فراهم گردید. داوطلبین دقت داشته باشند کلاس‌ها راس ساعت مقرر تشکیل شده و جلسات ضبط خواهد شد.

لطفا قبل از ثبت‌نام، نکات زیر را مطالعه نموده و در برگزاری هرچه بهتر این دوره ما را یاری نمایید:

  • در این دوره نکته و تست، آخرین سوالات گرامر آزمون‌های اخیر را مورد بررسی قرار داده و نکات تستی آنها را با داوطلبین مرور می‌کنیم. بنا بر تجربه، بررسی ۲ الی ۳ آزمون اخیر،‌می‌تواند داوطلب را با نحوه ترتیب سولات و نکات لازم آموزشی آشنا کند.
  • از داوطلبین گرامی تقاضا می‌شود در حین کلاس از پرسیدن معنای کلمات و جملات خودداری کنند؛ چرا که باعث هدررفت وقت کلاس می‌شود و تمرکز کلاس را برای یادگیری مهارت بخش گرامر از بین می‌برد. داوطلبینی که در دایره واژگان خود احساس کمبود می‌کنند و یا بعد از چندین مرتبه آزمون دادن و محک زدن دایره واژگان کتاب‌های لغت همچون ۵۰۴ و ۱۱۰۰، به ناکارآمدی آنها پی برده‌اند، می‌توانند از کتاب لغات اختصاصی آزمون زبان دکترا استفاده کنند.
  • داوطلبین می‌توانند به منظور مرور نکات گرامری و واژگان پرتکرار، در کانال تلگرامی عضو شده و از مطالب و آموزش های رایگان نیز استفاده کنند. آدرس کانال تلگرامی:      https://t.me/TheEnglishToday
  • به منظور افزایش رضایت داوطلبین عزیز، نکات لازم جهت پاسخ به تمام سوالات گرامر آزمون‌های زبان دکترا در برگه‌ای آماده شده است که در مدت حل تست آزمون‌های مختلف، به نکات ارجاع داده شده تا داوطلبین دریابند که نکات مطرح شده در آزمون محدود بوده و صرفا شکل و کلمات آنها تغییر می‌کند.
  • برای استفاده از کلاس آنلاین، نیاز به نرم‌افزار و امکانات خاصی نیست. تنها کافی است از طریق لینک کلاس، در ساعت مقرر با اطلاعات کاربری وارد کلاس شده و در کلاس شرکت کنید. حداقل سرعت پیشنهاد شده برای ارتباط پایدار در کلاس آنلاین ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه می‌باشد.
  • توصیه می‌شود داوطلبین از لپ تاپ و یا از سیستم‌های دسکتاپ استفاده کنند، چراکه ممکن است جهت شرکت در کلاس از طریق تلفن همراه، بعضی از مرورگر‌های تلفن همراه با سرویس اسکای روم تداخل داشته‌ باشند.

مدرس

حسین پوفخار
حسین پوفخار
مدرس زبان انگلیسی و موسس وبسایت TheEnglishToday

برگزارکنندگان

www.TheEnglishToday.ir
www.TheEnglishToday.ir

وبسایت آموزش زبان انگلیسی TheEnglishToday

مرجع آموزش رایگان آزمون های زبان دکترا (EPT, MSRT, MHLE)

زمان‌بندی

روز اول-دوشنبه 30 دی ماه
عنوانشروعپایان
جلسه اول- ۳۰ دی۱۹۲۰.۳۰
جلسه دوم-۱ بهمن۱۹۲۰.۳۰
جلسه سوم-۲ بهمن۱۹۲۰.۳۰

برگزار‌کننده

آواتار

حسین پورفخار

مدرس آزمون های زبان دکترا (EPT, MSRT, MHLE)  

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰