کاور
یک‌شنبه ۱ تیر ساعت ۱۴:۰۰

دوره کاربردی آنلاین دیجیتال مارکتینگ

  • رایگان
  • آنلاین
  • کسب و کار
تهیه بلیت برای این رویداد از روز چهارشنبه ۱۴ خرداد ساعت ۰۰:۰۰ تا روز یک‌شنبه ۱ تیر ساعت ۰۰:۰۰ امکان‌پذیر است.

💰دوره ای که درآمد شما را چندبرابر خواهد کرد


اتفاق تازه ای نبود، دنیای ما از چندین سال پیش به سمت دیجیتالی شدن پیش می رفت و بعضی کسب و کارهای آینده نگر هم در بخش دیجیتال مارکتینگ سرمایه گذاری کرده بودند. اما با آمدن کرونا این سیر صعودی تر شدن و متاسفانه بعضی کسب و کارها را ورشکسته کرد. نیروهای کار زیادی تعدیل شدند و ضررهای اقتصادی زیادی به افراد وارد شد. اما عده ای نه تنها ضرر نکردند؛ بلکه به سودهای چند صد درصدی هم رسیدند!

کسب و کارهایی که قبل از آمدن کرونا به فروش اینترنتی و تبلیغات آنلاین رو آورده بودند؛ سود کردند. نیروهای کاری که دیجیتال مارکتینگ را به عنوان تخصص خودشان انتخاب کرده بودند؛ نه تنها بیکار نشدند، بلکه از منزل توانستند درآمد خیلی زیادی بدست بیاورند.

چه صاحب یک کسب و کار سنتی باشید، چه دارای یک ایده برای راه اندازی یک کسب و کار، به یک چیز نیاز دارید و آن هم فروش محصول یا خدمات است. اما دیگر دوران فروش و تبلیغات سنتی گذشته است. ذائقه خرید مردم هر روز در حال تغییر است. مردم در روزهای قرنطینه لذت خرید آنلاین را تجربه کردند. آنها متوجه شدند که برای خرید نان، اقلام سوپرمارکت و یا حتی شیرینی، نیازی به رفتن بیرون از خانه نیست و با یک اپلیکیشن خیلی راحت می توانند سفارش بدهند و با پیک رایگان تحویل بگیرند. فرهنگ مردم در استفاده از رسانه ها و تکنولوژی تا حد زیای پیشرفت کرد.

دیگر دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارها یک انتخاب نیست، یک الزام است. آنها باید تبلیغات خود را در شبکه های اجتماعی انجام دهند؛ سایتی داشته باشند و برای موتورهای جستجویی مثل گوگل آن را بهینه کنند و بتوانند با استفاده از رسانه ها؛ مخاطبان خود را بشناسند و با آنها تعامل کنند. 

در این میان بازارکار حرفه ای برای دیجیتال مارکترهای متخصص بوجود آمد. افرادی که هم ابزار را می شناختند و هم به تکنیک های بازاریابی مسلط بودند. حالا برای کسب و کارها دو راه بیشتر نمانده است، یا خودشان به سمت یادگیری دیجیتال مارکتینگ بروند و یا با استخدام این افراد فروش خود را حفظ و یا چندین برابر کنند.

در این دوره آموزشی به طور کامل استفاده از ابزارها و رسانه ها از مبتدی تا پیشرفته آموزش داده خواهد شد البته آموزش کاربردی. در این دوره ما از گفتن تاریخچه و تئوریات فاصله زیادی داریم. هدف از این دوره آموزش کاربردی، اصولی و صحیح است.

 

 


👨‍🎓مخاطبان دوره


  • کارجویانی که به دنبال یادگیری یک حرفه جدید برای استخدام در شرکت های معتبر هستند زیرا تخصص را در کنار یک مدرک معتبر بدست می آورند.
  • کارمندانی که به دنبال یادگیری مهارت های بیشتر و کارآمدتر هستند تا جایگاه شغلی خود را ارتقاء بدهند.
  • صاحبان مشاغل و کسب و کاری که به دنبال افزایش فروش خود از طریق رسانه های آنلاین هستند.
  • کارفرمایانی که قصد دارند نیروهای کاری خود را در این زمینه حرفه ای کنند و بر روی دانش کارمندانشان سرمایه گذاری کنند.

 

 

 


💡دیجیتال مارکتینگ؟


دیجیتال مارکتینگ به هرگونه‌­ای از بازاریابی محصولات و خدمات گفته می شود که از طریق رسانه ها و ابزارهای آنلاین انجام می شود. تبلیغات در گذشته به صورت آفلاین انجام می شد. در واقع همان بیلبوردهای شهری، تبلیغات رادیو و تلویزیون. در این نوع تبلیغات نمی توانستید به راحتی گروه خاصی از مخاطبان را هدف قرار دهید. از طرفی ارزیابی و سنجش این نوع تبلیغات نیز دشوار بود. 

در دیجیتال مارکتینگ با استفاده از اینترنت و یا سایر ابزارهای دیجیتال؛ به سرعت بیشتر و دقیق­تر با مشتریان ارتباط برقرار می‌­کنید. در این نوع بازاریابی می توانید تحلیل های دقیق و کارآمدی داشته باشید و همواره روند تبلیغات خود را بهبود ببخشید. هزینه این نوع تبلیغات نسبت به حالت اول کمتر است و می­‌توانید برای بخشی از مشتریان خود یک کمپین متفاوت از بخشی دیگر طراحی می­‌کنید که این امر باعث می­‌شود هزینه‌­ها و بازدهی شما به شدت بهبود یابد.

انواع ابزارها و تکنیک های دیجیتال مارکتینگ
سایت 
بهینه‌سازی سایت برای موتور جستجو
ایمیل مارکتینگ
تبلیغات کلیکی
مدیریت شبکه‌های اجتماعی و تحلیل آن
تحلیل و پایش- ابزاری و تجربی

و...

مباحت کلی که در این دوره پوشش داده می شود:

مباحث دیجیتال مارکتینگ

نکته : به کلیه مباحث دیجیتال مارکتینگ پرداخته می شود ولی سهم یکسانی از ساعات آموزشی ندارند.

 

ساعات برگزاری کلاس:

شنبه تا چهارشنبه  از ساعت ۱۴ الی ۱۸

به صورت آنلاین (ویدئو دوره ها رکورد می شود و قابل دانلود است)

جلسه اول در تاریخ 1/4/99 از ساعت 14- 18 رایگان است.

 


💎ترس و بهانه را کنار بگذارید


در دور اول تبلیغات برای این دوره، افراد زیادی به ما پیام دادند و از نگرانی هایشان گفتند و از ما مشاوره گرفتند. گویا افرادی که قبلا در این زمینه فعال نبودند و یا در رشته های دانشگاهی غیر مرتبط تحصیل کردند، علیرغم تمایل شدیدی که به شرکت در این دوره دارند؛ یک ترس زمینه ای هم دارند. ترس های کاذبی که مانع موفقیت شما می شود را کنار بگذارید و بهترین تصمیم را بگیرید.

پس بیایید چند نکته را با هم مرور کنیم:

اگر قبلا در این زمینه فعالیت نداشته اید، جای نگرانی نیست چون این دوره مباحث اولیه و پایه ای را نیز مطرح میکند. از تعاریف و اصطلاحات تخصصی شروع میکنیم و سعی میکنیم همه مبانی را پوشش بدهیم.

اگر برنامه نویس نیستید و یا دانش اولیه آن را هم ندارید، بدانید هیچ جای نگرانی نیست چون اصولا برای دیجیتال مارکتر شدن، نیازی به دانش برنامه نویسی نیست. مشخص نیست که برای اولین بار چه کسی چنین ایده ای را در ذهن افراد کاشته است ولی دیجیتال مارکتر شدن ارتباطی با آموزش .NET Core و SQL Server ندارد!!

اگر چیزی از طراحی سایت نمی دانید، مشکلی وجود ندارد ولی باید کار با یکی از سیستم های مدیریت محتوا مثل وردپرس یا جوملا را یاد بگیرید. در این دوره ما آموزش طراحی سایت با وردپرس را آموزش می دهیم که نیازی به دانش برنامه نویسی یا طراحی و توسعه وب ندارید. فقط باید همراه با دوره پیش بروید و کار با وردپرس را یاد بگیرید.

اگر رشته تحصیلی شما در دانشگاه غیرمرتبط بوده است، اول از همه باید بدانید که ما در دانشگاه رشته ای به اسم دیجیتال مارکتینگ نداریم که شما بخواهید بگویید غیرمرتبط بوده است. دیجیتال مارکتینگ دانشی است که می توانید با هر رشته و گرایشی آن را یاد بگیرید.

اما داشتن تحصیلات در رشته هایی مانند کامپیوتر؛ آی تی، مدیریت (همه گرایش ها)، کارشناس تبلیغات می تواند در این مسیر به شما کمک کند و عموما کار برای این دسته کمی راحتتر است. تجربه نشان داده است که افرادی که در رشته های گرافیک یا مترجمی زبان هم تحصیل کرده اند هم در زمینه هایی موفق تر بوده اند.

شما برای یادگیری به یک کامپیوتر، اینترنت، وقت کافی؛ اعتمادبنفس و شوق برای پیشرفت نیاز دارید.

اگر تابحال در دوره آنلاین شرکت نکرده اید، جای نگرانی نیست. ابزارهای لازم برای برقراری ارتباط با سیستم آموزشی دانشگاه، ادوبی کانکت در اختیار شما قرار می گیرد. اگر سوالی در حین کلاس داشته باشید می توانید از مدرس دوره بپرسید و در طول دوره و بعد از آن از پشتیبانی آموزشی برخوردار هستید. اگر بازهم مطمئن نیستید که می توانید ارتباط خوبی با کلاس برقرار کنید می توانید 4 ساعت رایگان دوره را شرکت کنید و مهارتهای ارتباطی خود را محک بزنید.

اگر نگران هستید که نتوانید در همه جلسات آنلاین شرکت کنید، باید این اطمینان را به شما بدهیم که کل جلسات با کیفیت بالا رکورد می شود و ویدئو آن در اختیار شما قرار می گیرد.

مهم نیست که در این دوره شرکت می کنید یا برای یادگیری راه دیگری را انتخاب می کنید، مهم شروع کردن است. برای پیشرفت شروع کنید، این شروع می تواند ثبت نام در این دوره یا جستجوی اینترنتی یا تصمیم شما برای تغییر باشد. حتی بدترین بازیکن از بهترین تماشاچی بهتر است.


✖️در چه صورتی در این دوره شرکت نکنم


- اگر زمان کافی برای انجام تمرین های دوره ندارید. برای هر جلسه لازم است حداقل دو ساعت تمرین عملی کنید. صرفا با شرکت در دوره نمی توانید حرفه ای شوید، این دوره کاملا کاربردی و عملی است و باید مهارت ها و آمادگی لازم را برای یک ورود حرفه ای به بازارکار داشته باشید.

- اگر فکر میکنید آموزش و مطالعه فقط برای دوران تحصیل و مدرسه است. دانش دیجیتال مارکتینگ هر روزه در حال پیشرفت است. چالش هایی جذاب که با بروز ماندن و مطالعه و خلق راهکارهای جدید قابل حل هستند. برای مثال الگوریتم های گوگل همواره در حال بروز شدن و تغییر هستند شما به عنوان یک سئوکار باید این آپدیت ها را دنبال کنید. ابزارها هم همواره در حال تغییر هستند. امروز اینستاگرام؛ شاید فردا تیک توک و شاید پسفردا پلتفرم های جدیدتری برای بازاریابی مورد اقبال عمومی واقع شوند.

- اگر فقط به درآمد بیشتر فکر می کنید ولی برای آن کاری نمی کنید. تلاش و پشتکار شرط موفقیت در هر زمینه ای است.

دیجیتال مارکتینگ یک دانش زنده و بروز است، برای پیشرفت در آن باید زنده باشید!

برگزارکنندگان

مرکز آموزش های تخصصی دانشگاه شیراز
مرکز آموزش های تخصصی دانشگاه شیراز

مرکز آموزش های تخصصی و آزاد دانشگاه شیراز

الهام حسینی
الهام حسینی
مدیر آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا

مدیر آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا

پلنر آژانس های تبلیغاتی

مدرس

مشاور کسب و کارها


از زبان مدرس


کارشناس ارشد مدیریت فناوری اطلاعات از دانشگاه شیراز هستم. از سال 91 (همزمان با تحصیل) برنامه نویسی با زبان سی شارپ و asp.net را شروع کردم و پروژه های آزاد انجام میدادم و سه سال در آموزشگاه به تدریس برنامه نویسی مشغول بودم. یکسال بعد از فارغ التحصیلی به فروشگاه ساز و مارکت ساز لایوگالری با سمت مدیر تحقیق و توسعه ملحق شدم و همزمان در مرکز توسعه دیجیتال مارکتینگ و فروش آنلاین آرتامارکتینگ به عنوان دیجیتال مارکتر مشغول به کار شدم که هر دو تجربه کاری بسیار خوبی بودن. 

در سال 98 مشاور دیجیتال مارکتینگ چندین کسب و کار شدم و همزمان با مشاوره و آموزش، در آژانس دیجیتال مارکتینگ بینهایت به عنوان پلنر و مشاور تبلیغات آنلاین مشغول بکار شدم که در حال حاضر نیز افتخار همکاری با این مجموعه خلاق را دارم. در این سالها چندین کتاب در حوزه دیجیتال نوشتم و به همین دلیل، عضو پایگاه اهل قلم و صندوق اعتباری هنر هستم.
 

در حال حاضر مدیر آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا هستم و مهمترین هدف کاری ام، توسعه آموزش و دوره های دیجیتال مارکتینگ علمی بومی بر اساس آخرین دستاوردهای روز دنیاست.  گرشا از سال 95 شروع به فعالیت کرده است و تاکنون بیش از 196 دوره آموزش تخصصی دیجیتال مارکتینگ ارائه کرده است.

 

برای آشنایی بیشتر می توانید در جلسه 4 ساعته رایگان شرکت کنید ...

سوالات متداول

این دوره به صورت آنلاین برگزار می شود؟
بله. با توجه به بیماری کرونا و اهمیت سلامتی افراد و همچنین ممنوعیت مراکز آموزشی برای برگزاری دوره های حضوری، این دوره از طریق اینترنت برگزار می شود.
آیا فیلم جلسات در اختیار ما قرار می گیرد؟
بله. هر جلسه رکورد می شود و قابل دانلود است.
آیا پس از گذراندن دوره، مدرک داده می شود؟
بله. مدرک معتبر و رسمی دانشگاه شیراز، واحد آموزش های آزاد و تخصصی
تخصص و مهارت لازم برای شرکت در این دوره چیست؟ بدون تحصیلات مرتبط می توان در این دوره شرکت کرد؟
پیش نیاز خاصی برای این دوره نیاز نیست و از مفاهیم اولیه تا مبانی پیشرفته آموزش داده می شود.
نحوه سوال پرسیدن و رفع اشکال چگونه است؟
در طول جلسه می توانید از طریق تایپ کردن، میکروفون و یا وبکم سوالات خود را بپرسید. البته داشتن میکروفون یا وبکم برای دانشجویان الزامی نیست و میتوانید سوالات را تایپ کنید. در طول دوره نیز از طریق گروه واتساپ می توانید با همکاسی ها و مدرس در ارتباط باشید
آیا می توان با موبایل در جلسات شرکت کرد؟
بله. اما پیشنهاد میکنیم از سیستم استفاده کنید تا نمایشگر بزرگتری داشته باشید. البته ویدئو جلسات رکورد می شود و بعدا می توانید دوره را مشاهده کنید.
آیا فایل پاورپوینت و جزوه در اختیار دانشجویان قرار می گیرد؟
بله. مطالب مورد نیاز و جزوه آموزشی در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.
آیا کلیه مباحث دیجیتال مارکتینگ پوشش داده می شود؟
بله همه مفاهیم پوشش داده می شوند اما سهم یکسانی از ساعات آموزشی ندارند. بدین معنا که دوره سئو، بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی محتوا و گوگل آنالیتیکس به دلیل اهمیت و کاربردشان، بخش عمده ای از ساعات آموزشی را به خود اختصاص داده اند.

برگزار‌کننده

آواتار

دانشگاه شیراز واحد آموزش های آزاد و تخصصی

مرکز آموزش های آزاد و تخصصی دانشگاه شیراز | برگزار کننده دوره های تخصصی | آدرس : شیراز – خیابان قصرالدشت – نبش خیابان قم آباد - جنب دانشکده دندانپزشکی

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰
  • شروع: یک‌شنبه ۱ تیر ساعت ۱۴:۰۰
  • پایان: سه‌شنبه ۳۱ تیر ساعت ۱۸:۰۰
رویداد آنلاین است.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است